Продавець Магазин все для здоров'я Верія розвиває свій бізнес на Prom.ua 13 років.
Знак PRO означає, що продавець користується одним з платних пакетів послуг Prom.ua з розширеними функціональними можливостями.
Порівняти можливості діючих пакетів
Bigl.ua — приведет к покупке
Кошик
244 відгуків

Магазин «Все для здоров'я» 067-582-42-43

+380 (67) 582-42-43
Веліке прохання телефонувати!

Духовно-фізичні причини захворювань.

Духовно-фізичні причини захворювань.

Результатом порушення програмних і забутих пріоритетів моралі і моральності і як підсумок глобальної дестабілізації, є хвороби і страждання ...

"Хвороба – не жорстокість і не кара, а тільки спосіб, яким наш РОЗУМ – ДУХ користується, щоб вказати нам на наші помилки, щоб утримати нас від великих помилок і помилок, щоб перешкодити нам завдати ще більше шкоди і повернути нас на шлях Істини і Світла".

Суть і сенс хвороб і страждань добре показаний в притчі про лікаря, який помер і, потрапивши в Царство Небесне, побачив Бога, веде душі померлих у Рай або Пекло, за підсумками їх справ на Землі. Підходить черга лікаря, і Бог каже йому – В Пекло! За що? – попросив лікар, – скільки хвороб я лікував... На що Бог відповів: “саме так! Люди отримують хвороби за свої гріхи, щоб усвідомивши їх зміст, повернутися на шлях Істини і Світла, а ти не давав їм усвідомлювати і розуміти цього... – В Пекло!

У всі часи люди шукали відповідь на запитання: "Який зміст має хворобу, чому існує біль і страждання"? Одні вважали, що це випадок чи доля, інші вважають, що хвороба-це покарання Бога.

Зазвичай хвороба розглядається, як одне з найбільших зол на цьому світі, і тому ставиться за мету боротися з нею та викорінювати її усіма можливими засобами, які, як здається, ніколи не закінчаться. Тому, що варто людству перемогти одну хворобу, як на зміну їй з'являється вже нова.
Незнання сенсу хвороби існує з тих пір, як чернобожники навмисне розкололи релігію і цілительство, відмовившись від цілісного погляду на походження страждань, а поділ на фізичні і психічні страждання, ще далі повели від цілісного поняття хвороби...
Шлях істини і світла – завжди шлях до пізнання і реалізації цілісності життя, внутрішнього єдності з усім буттям. Симптом хвороби вказує на те, в якій області ми зійшли з цього шляху, тому його слід сприймати як носія інформації, який повинен нам допомогти пізнати і повернути відсутні у нас знання, які ми втратили. Це відсутність у свідомості робить нас хворими.

Наше тіло, так і все наше життя є не що інше, як точне відображення нашої духовної ситуації, тому що ДУХ є те, що формує тіло, а РОЗУМ через вчинки визначає долю.
Це означає, що ми у зовнішній видимій формі – в нашому тілі і нашого життя – притягуємо за законом "подібне притягує подібне" те, що відповідає нашому свідомості або підсвідомості.
Абсолютно очевидно, що всі речі і події утворюють внутрішню єдність і тим самим знаходяться в невидимій зв'язку. І кожен симптом – психічний, інтелектуальний, або тілесний – є точним індикатором того, на якому відрізку життєвого шляху ми знаходимося в даний момент, чому ми повинні вчитися, з чим повинні змиритися. Хвороба показує нам, якою крок треба зробити у власній еволюції, і цей крок не завжди повинен бути ідентичним з кроком іншої людини. Кожен симптом хвороби є особливе послання, яке слід зрозуміти, прийняти і інтегрувати для нашого подальшого розвитку та лікування...


Хвороба – пропозицію і шанс рости, щоб зрозуміти її зміст, зрозуміти її значення і побачити, чого нам не вистачає для цілісності, з тим, щоб додавати це, свідомо удосконалювати і тим самим знову бути єдиними, цілісними і святості. Тоді хвороба стане зайвою у самій собі і без боротьби.

Але, що робити тепер, коли люди хворіють, для поняття сенсу хвороби і повернення у свідомість відсутня? Найважливіше – це не відкидати хвороба, не витісняти її, а дякувати за її сигнальний ефект. При цьому поводьтеся з собою, з життям і хворобою, з проблемами як з дитиною. Подаруйте таку ж люб'язну увагу своїм болів, свого шаленства або страху, не осуджуйте їх, і вони втратять свій жах і владу над вами. Спробуйте це коли-небудь. При цьому не говорите: "я хворію, в цьому винні віруси..." Прийміть себе з усіма своїми реакціями і вдивіться в них. Людина, що творить ДОБРО, пізнає цілісність життя і сприймає її як чудову гру полярностей. Тому в житті потрібно використовувати свою силу, щоб нести у світ мир і ЛЮБОВ, а не для того, щоб боротися з ворогом, бо там, де світло, морок відступає.

Тлумачення симптому дуже полегшується, коли ми запитуємо себе: "До чого примушує мене цей симптом або заважає мені, і при яких обставинах він з'явився або з'являється?" Ще корисно знати, що при неувазі будь-яка хвороба може загострюватися. Так, після початкового розлади справа доходить до гострого тілесного розлади, наприклад запалення (всі симптоми з закінченням на "-іт": артрит, отит тощо), поранення чи нещасні випадки. Це завжди є наполегливою пропозицією щось зрозуміти, усвідомити. Якщо не звертати уваги на ці симптоми, то справа дійде до хронічних страждань (всі симптоми з закінченням "-оз": остеохондроз, гонартроз, атеросклероз тощо). Після этаго справа доходить до невиліковних процесів, таких як зміна органів, рак і т. д. і Якщо ця фаза залишається без уваги, то настає смерть від хвороби або нещасного випадку, які позначаються як "карма — доля".

Ми самі створюємо так звані хвороби в нашому тілі. Тіло, як і все інше в нашому житті, – не що інше, як пряме відображення наших переконань. Наше тіло завжди говорить з нами, якби ми тільки знайшли час послухати. Кожна клітина тіла реагує на кожну нашу думку і кожне слово. Образ думки і слова визначають поведінку тіла.

Наші предки залишили нам знання, на основі яких ми можемо позбавлятися від причин хвороб, а не боротися з їх наслідками. В першу чергу це зв'язок негативних духовно-моральних аспектів життя людини (його характер, переконання, думки, звички і т. д.) з фізичним відображенням у вигляді конкретних недуг. Ці знання допоможуть розібратися в корені проблеми. Але поміняти свої думки, а отже прибрати причину — може тільки САМА ЛЮДИНА! Однак з цього не випливає, що немає необхідності усувати наслідки. Необхідно проводити комплексне відновлення цілісності людини на рівні Духу (думки, переконання, моральна основа; творча і творча діяльність); Душі (ставлення до оточуючих людей і до зовнішнього світу); Тілес (фізіологічне здоров'я, енергетичний баланс організму). Теж саме стосується і постійного підтримання цілісності людини на всіх його рівнях і для цього теж існують тисячолітні системи вироблені нашими Предками. Але про це іншим разом.

Доброго всім здоров'я і світлих помислів!




Духовно-фізичні причини захворювань


Серцево-судинна система:


Атеросклероз серцевих (коронарних) судин – причиною є застій емоцій (негативні), "болото", відсутність радощів у житті. Поступово закриваються артерії, порушується живлення серцевого м'яза...
Ішемічна хвороба серця – причиною є тривала безрадісне існування, і людина шукає вихід не в зміні свого ставлення до життя, а в отриманні еманацій від оточуючих шляхом "духовного вампіризму", що посилює його егоїзм.

Атеросклеротичний кардіосклероз – повторювані емоційні ситуаційні удари життя, які сприймаються людиною "близько до серця", накопичуються і "носяться на серце", як тяжкий тягар.

Вроджений Порок серця – егоїзм, кармічно закріплений (з попереднього втілення)
Порок серця набутий – егоїзм в цьому житті.

Інфаркт міокарда – накопичення негативних почуттів до їх надлишку.

Стенокардія – відсутність життєвої стійкості у взаєминах з ким-небудь.

Синдром передньої грудної клітини – відсутні стимулюють позитивні емоції в період одужання.
Болі в області серця (колючі, ниючі) – людина переживає про те, що зробив помилку, проявив безсердечие в якійсь ситуації з близькими, коханими і не помітив цього, але помітила Душа.

Кардіалгії (болі в серці) – сильні переживання у взаєминах батьків з дітьми, подружжям і коханими, колегами, коли людина роками надриває серце пристрастями.

Мерехтіння і тріпотіння шлуночків – коли ставлення до людей залежить від настрою.

Мерехтіння і тріпотіння передсердь – лукавість у відносинах з людьми.

Параксизмальная тахікардія. Шлуночкова аритмія – невитриманість, грубість.

Надшлуночкові аритмії — жорстокість.

Екстрасистолія – аморфний характер, страх конфліктів, а в серці буря, "кипляча лава"

Синдром слабкості синусового вузла – легкодухість і не любляче, потухающее серце.

Порушення провідності імпульсів по серцевому м'язі – несприйнятливість до сердечності, коли "захлопнулось серце" від світу і живе в клітці, і припинилося протягом життєвих сил по його каналах.

Гіпертонія – людина морально пригнічує оточуючих людей силою свого характеру, напругою волі, безкомпромисной впевненістю у своїй правоті, концентрацією на цьому своїх розумових здібностей.
Гіпотонія – людина не здатна на вольовий вплив з-за малих своїх енергетичних запасів, але його внутрішній світ вимагає самопіднесення. Він пригнічує близьких фізично, він накричить, а потім ще й розплачеться від безсилия і озлобленості. Може вдарити дитину, виплеснувши на нього образу за свою недосконалість.

Непритомність (колапс) – кризове падіння тиску у людей, емоційно скупих і безсердечных по відношенню до людей і живим істотам.

Міокардит, минущий в нейроциркуляторну дистонію – отруєння серця власним злом, "непереаривание", непереносимість радості інших людей.

Міокардіодистрофія – постійне роздратування на людей або якогось людини, яких не хворий хоче бачити вдома. на роботі, на вулиці, які все роблять не так, як потрібно".

Ендокардити – образи людини на байдужість оточуючих, часто з самого дитинства.

Перикардити – неадекватне, "запалене" ставлення до життя інших, особливо веселою і безтурботною.

Серцева астма – людина не бажає любити інших, хоча сам жадає любові, і тоді відчуття недоотримання любові від оточуючих, посилює серцеву слабкість.

Інсульт – сильне нервове перенапруження, пов'язане зі спробою рішення нерозв'язних проблем.

Ішемічний інсульт – повільне, наростаюче припинення живлення мозку в процесі внутрішнього самознищення. Переживання чужих проблем, про які людина весь час думає, мучиться безсонницей.

Геморагічний інсульт - результат одномоментного стрес-удару при хворих артеріях.

Зашлаковка аорти – відсутність радості і життєлюбства.

Аневризма аорти – людина обманює сам себе, видаючи бажане за дійсне.

Расслаивающаяся аневризма аорти – людина розуміє, що обманює, але впертий і стоїть на своєму самолюбство не дозволяє...

Аневризми судин мозку і тіла – людина має звичку обманювати себе часто і по дрібницях.

Тромбози та емболії судин – небажання засвоїти дійсність і постійна скутість від очікування неприємностей.

Варикозне розширення вен - людина ходить "не по тій доріжці", яка йому призначена. Коли не хочеться йти і "не несуть його ноги", наприклад, на ненависну роботу або в безрадісний будинок.

Тромбофлебіт – багатьма роками йде і робить щось з важким осадом в Душі.

Слоновість (лимфозастой) - занадто довго не викорінюється причина яких-небудь проблем з ногами.

Легкі:

Бронхіальна астма – неможливе прояв себе, як творчої особистості. Людина задихається від обмежує його волю впливу оточуючих його людей або самообмеження.

Гострий бронхіт, бронхіоліт – заборона будь-якого виду діяльності. Хоче людина досягти чогось (малого або великого), але обставини не дозволяють...

Пневмонія – довгострокове накопичення негативних емоцій.

Туберкульоз – результат глибоких накопичень, "гнилий атмосфери" в Душі людини (люди опустилися духовно)

Гнійний хронічний бронхіт, абсцес, гангрена легені – багаторічна відсутність свободи у взаєминах з людьми і самоугнетение.

Плеврит – немає сил у людини, щоб захиститися від плотського світу. Невідповідність між бажаннями та їх здійсненням.

Пневмосклероз – людина не сприймає сім'ю, суспільство, відмовляється жити за їх законами, але нічого не робить, щоб змінити осоружна стан речей, живе, як живе...

Енфізема легенів – бридливе ставлення до певних людей, їх духовного розвитку. Прояв власного егоцентризму. (Легені роздуваються від самозамилування).

 

Спонтанний Пневмоторакс – скупчення переживань в результаті недобрих взаємин між людьми (розрив легеневої тканини).

Кровохаркання – близькі систематично викликають хворого на душевні переживання.

Легенево-серцева, серцево-легенева недостатність – коли немає свободи любові кого-небудь (чого-небудь), обмежує сам себе людина в цьому або інші цьому сприяють, а він упокорюється, перетворюється в раба обставин.

Силікоз – людина виконує свою роботу, пов'язану з шкідливими факторами, приречено, понуро, без творчості (тільки про це й розмови)
Саркоїдоз (+лімфосістема) – Душ людини калічиться і пожирается батьками.

Кров і лімфатична система. Алергії:

Апендицит – людина збирає найбільш розтлівають і мерзенні думки.

Анемія – результат приниження людиною близьких родичів, коли йде виснаження кровних зв'язків.

Агранулоцитоз (зменшення у крові білих кров'яних тілець) – людина відмовляється від спілкування з далекими кровними родичами.

Тромбоцитопатия (патологія тромбоцитів, кров'яних тілець, що забезпечують, зокрема, згортання крові) – людина не захищений від підлості окружающх його близьких людей або коли не чинить опір тим, хто спустошує його Душу.

Гемморагические діатези – людина збирає всю сімейну моральну бруд, коли спустошує сам чужі Душі і коли його рід приречений на страждання в силу своєї моральної незахищеності.

Системний васкуліт – людина втрачає бажання або зовсім відмовляється виконувати свої обов'язки по будинку, в сім'ї або опостылел будинок, в якому живе.

Синдром Такаясу (облітеруючий тромбангіїт) – хворобливе, негативне сприйняття невдач, які переслідують у житті з різних аспектів, коли втрачається творчість.

Лімфаденіт (запалення лімфовузлів) – не може розлучитися і "тягне за життя" минулий бруд свого існування, накопичує її в справжній, зашлаковує систему захисту.

Кропив'янка, набряк Квінке – страх, що хтось влізе в Душу, де вже немає місця ні хорошого, ні поганого.

Полінози – переповненість людини моральної брудом в окремих життєвих аспектах.

Захворювання суглобів. Печінка:


Сколіоз, зв'язки – при цьому страждає підшлункова залоза. Це відбувається при дисбалансі емоцій і втрати стійкості в житті.

Артрит, гострий або рецидивуючий – невпевненість у своїх справах і вчинках.

Періартрит – нешанобливо, «байдуже» відноситься людина до навколишнього світу. Недбалий до його мешканцям і нерухомості, створює шкідливий і руйнівний.

Артроз, остеохондроз (повторні процеси замінюються деструктивними процесами) – «Синдром дрібної рабської Душі», перевантаженість матеріальним мотлохом, думками та емоціями, пов'язаними з ними.

Хвороба колінних суглобів (завжди в саднах) – гординя, егоїзм.

Хвороба Рейтера (ураження суглобів, очей та органів сечостатевої системи) – грубість, жорстокість у життєвих справах.

Склеродермія, дерматоміозит (суглоби, ураження шкіри) – життєва надорванность, втрата духовного зв'язку з близькими родичами.

Хвороба Бехтерева (ураження суглобів хребта) – хворобливе сприйняття економічних і політичних змін в суспільстві, людина живе інтересами матеріального світу, але не мириться з Земними Законами, наполегливо бореться, втрачає гнучкість у вчинках і справах, піддається обставин життя, але тільки всередині, а зовні будь-то несгибаем.

Системний червоний вовчак – втрата духовного зв'язку з світом в силу своєї відсталості, втрати життєвих сил і відмова від розвитку.

Шийний остеохондроз – несе людина «на своїй шиї» проблеми, з якими не бажає розлучатися протягом багатьох років.

Радикуліт – накопичилися проблеми або з'явилася нова, невирішена і залишена при собі. Не хоче зустрічатися з нею «обличчям до обличчя», намагається обійти.

Остеохондроз грудного відділу хребта – боязнь удару в спину, очікування зради з боку суспільства або оточення і з-за цього людина боїться дихати на повні груди. Але від світу не втечеш...

Поперековий остеохондроз – навантажує людина себе надмірно в цьому земному матеріальної життя, не по силам гне спину під непотрібним вантажем.

Міжхребцева грижа – намагається «не свою справу» всупереч розуму втілити непомірними для себе зусиллями.

Куприка-крижовий відділ – причина остеохондрозу та його больових проявів зав'язана на фінансових проблемах, людина невдалим і нерасчетлив в грошових справах.

Хронічний гепатит жировий гепатоз і холестатичний – злість на людей, особливо на тих, з ким не хочеться мати справу, а таких багато і «мати справу» змушені.

Холангіт (запалення жовчовивідних шляхів) – людина живе в роздратуванні і загострюється проблема під впливом подразників (їжі, зміни погоди. Представників флори, лямблей і ...оточуючих)

Цироз – людина звикла злитися і дратуватися. Розучився веселитися, але в гостях або на роботі робить вигляд, що йому добре і весело (ні).

Кіста печінки – якщо змінив людина дружбу зі злості, заздрощів, зрадив. А сам залишився з почуттям образи.

Хронічний панкреатит – результат рис характеру, які лестять його егоїзму і самості, не помічають «заслуг і достоїнств», скільки у нього матеріальних цінностей.

Сечостатева система. Окремі патологічні стани:

Пієлонефрит, гломерулонефрит (запалення і деструкція ниркової тканини) – страх перед життям і стан психологічного дисбалансу.

Ниркова недостатність – замкнутість та ізольованість від світу із-за боязні отримати нову образу.

Нефротичний синдром – результат застою, припинення духовного розвитку, зупинка особистої еволюції.

Нирково-кам'яна хвороба – все ті ж образи, результат їх стійкості та тривалості.

Ниркові кольки – продовження надходження нових образ.

Амілоїдоз нирок – людина руйнує і «забруднює» навколишній світ своїми думками і вчинками.


Жінки:
Білі – крайнє стан бажання чоловіка, який обов'язково повинен бути поруч.
Ендометріоз – жінка у роздумах: чи потрібен їй зараз дитина чи ні, обтяжувати себе або пожити в своє задоволення.
Запалення яєчників – постійна боязнь завагітніти (часом цей страх може стати причиною порушення дітородної функції).
Міома матки – образа на близького чоловіка (з будь-яких причин). Думка – чекала не того.
Фіброма матки – дратівливість на статевого партнера.
Кісти яєчників – зрада фізична або навіть подумки.
Безпліддя (кармічна) – покарання за аборти в минулому або вже цього життя.
Ерозія шийки матки – сварливий характер.

Чоловіки:
Простатит, аденома передміхурової залози – реакція статевого збудження на будь-яку жінку, без подальшої фізичної реалізації.

Окремі патологічні стани:

Синусит – втрата людиною орієнтації в житті, життєвого напрями і Шляхи.
Ангіна – потрібно людині зупинка, перерва в його діяльності. Перестарався або не туди йде.
Стоматити – людина використовує свій рот не за призначенням. Замість смачної і здорової їжі «жує та й жує чужу бруд».
Глосити – результат смакування «власної бруду»
Риніт – людина розводить або заохочує «у себе під носом» моральні «гидоти» і сам же їх засуджує, верне від них ніс, від того і припиняється дихання.
Поліпи в носі – «Нудність» і «гугнявість» характеру.
Зовнішній отит – у неохочих чути інших (зовнішнє вухо – представництво кишечника)
Внутрішній отит – «не чує себе», свій внутрішній голос, подсказывающий і допомагає (представництво нирок)
Відшарування сітківки – людина дивиться на світ навколо себе і бачить все тільки «чорним» і «брудним».
Макулодистрофія – той же процес, не хоче бачити когось або щось поблизу себе. Взагалі порушення зору – результат ненависті.
Астигматизм – людина дивиться на себе (наприклад, в дзеркало), концентруючи думки на зовнішньому недосконалості, свідомо чи несвідомо «стираючи» знаки внутрішньої сутності, змінюючи «виразу обличчя».
Щитовидна залоза (збільшення) – душить людину гнів, обурення, і «ком підступає до горла».
Дерматит – «запалене» сприйняття людиною окремих людей, колективу, суспільства, а цілому, домашньої середовища, справ, які людина робить з огидою (дерматит рук) або ходить у ненависне місце або живе в такому (дерматит ніг).
Нейродерміт – реакція людини на неохайність навколишнього світу і людей, тому страждає підшлункова (орган емоцій) і ендокринні залози (система регуляції).

Захворювання нігтів:
Ліва кисть – негативні звички людини, які він придбав при контакті з зовнішнім світом.
Права кисть – особисті негативні звички.
Ліва стопа – результат неповаги до людей.
Права стопа – неповага до себе.

Грибкові ураження нігтів:
Права рука – укорінення в собі традицій, які слід міняти.
Ліва рука – неприйняття чужих засад.
Права стопа – небажання розлучитися зі старими непотрібними речами, скупчення мотлоху у домі і Душі.
Ліва стопа – збирає людина у себе старі речі, які віддають йому близькі, від жадібності захаращує все більше і більше свій побут.
Герпес – результат осуду, зневаги, лайки та «ниття в побуті». На нижній губі по відношенню до інших людей, на нижній самоприниження.
Оперізуючий лишай (герпес по ходу нервового волокна) – покарання за незадоволеність побутом і власною поведінкою в ньому.
Ожиріння – спроба людини захиститися (товстим прошарком) від нанесених образ.

Онкологічні захворювання (кармічні):
Лейкоз (рак крові) – неприйняття своєї сім'ї.
Лімфогранулематоз – кількість морального бруду, накопиченої у попередніх життях.

  • Інструкція до розумним годинах Vyvo Watch Generation 2.
    Інструкція до розумним годинах Vyvo Watch Generation 2.
    Розумні годинник Vyvo Watch Generation 2, це замір тиску, ЕКГ, рівень кисню в крові, робота легенів, серцевий ритм, стан міжсуглобової рідини, м'язів і кісток, 17 виидов спорту, температура тіла, рівень стресу, кнопка SOS.
    Інструкція до розумним годинах Vyvo Watch Generation 2.
  • Умные часы Vyvo Watch 2.
    Умные часы Vyvo Watch 2.
    Умные часы Vyvo Watch 2 ( США), это медицинские часы второго поколения, которые показывают артериальное давление, ЭКГ, сатурацию кислорода, температуру тела, состояние сосудов, суставов и показывают важные данные для 17 видов спорта. Имеют кнопку SOS в случае критического состояния, отправляют смс вашим родственникам!
    Умные часы Vyvo Watch 2.

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner