Продавець Магазин все для здоровья "Верия". розвиває свій бізнес на Prom.ua 10 років.
Знак PRO означає, що продавець користується одним з платних пакетів послуг Prom.ua з розширеними функціональними можливостями.
Порівняти можливості діючих пакетів
Кошик
207 відгуків

Магазин «Все для здоровья» 097-123-76-75.

+380971237675
+380971237675

Кондиціонер для води з мінералів.

Кондиціонер для води з мінералів.

Кондиціонер для води на 5 унікальних природних мінералах.

Можливість зробити будь-яку воду джерелом життєвої сили, здоров'я і довголіття. «Жива» вода з кондиціонера відповідає аналогам цілющих властивостей відомих світових джерел.
Властивості «живої» води:
• Структурує і створює ефект талої, льодовикової води
• Збагачує необхідними мікроелементами
• Знезаражує і активізує воду, поліпшуються органолептичні властивості вод
• Усунення шкідливих хімічних домішок

Для якої води рекомендується застосовувати? Фахівці настійно рекомендують використовувати кондиціонер для настоювання «живої» води яка була очищена за допомогою побутового фільтра, а так само для бутильованої, водопровідної, відстояною, з криниці, артезіанської води.
Для кого? Для всіх кому не байдуже своє здоров'я та здоров'я своєї сім'ї.

Чому фахівці настійно рекомендують яку воду минулий очищення наполягати на комбінації мінералів? А так само, в чому перевага і відмінність властивостей «живої» води, настояної на мінералах у порівнянні з водою пройшла просто очищення?
• Що робить побутовий фільтр? Побутовий фільтр очищає воду від механічних домішок і бактерій, але не збагачує необхідними мікроелементами, не структурує, не активізує воду.
• Як виходить бутильована вода? Після проходження потужних очисних споруд вода стає дистильованої, повністю обессолена і навіть після додавання певної кількості солей – вона залишається «штучної». Очищаючи воду від присутніх у ній небезпечних забруднень ми отримуємо штучну воду, в якій порушена природна структура і сольовий баланс макро - і мікроелементів. При вживанні такої води з організму вимиваються солі кальцію, що позначається на наших кістках і зубах.
• У чому мінус відстояної води і чому рекомендують наполягати її на мінералах? Деякі домішки навіть при тривалому відстоюванні води залишаються у зваженому стані, тобто не випадають в осад. Це краще, ніж пити з-під крана, але і не говорить про те, що вода є чистою, тому її теж необхідно збагачувати.
• У чому плюси додаткового настоювання води з колодязя і артезіанської свердловини? Підземні води повідомляються між собою і вода може бути забруднена, також вона може виявитися дуже жорсткою, що веде до мочекаменным захворювань.
• Для чого настоювати воду на мінералах, яку ми п'ємо з під крана? Пояснювати зайве так як усім відомо, якої якості вода з крана.

Висновок: В даний момент ми вживаємо в кращому випадку просто очищену воду, або дистилят, тому і необхідно в обов'язковому порядку збагачувати її, щоб зробити її не тільки корисною, але й цілющою.

Який результат чекати і коли, від вживання води, настояної на 5 унікальних природних мінералах? Коли ви починаєте пити «живу» воду, то у Вашому організмі запускається процес відновлення здоров'я, проходять багато захворювань, починається чистка організму. Відбувається це завдяки підібраній комбінації 5 унікальних природних мінералів – агати, кварци, кремінь, магнетит, шунгіт (аспідний камінь) – які виробляють структуризацію води (ефект талої, льодовикової води), збагачення її необхідними мікроелементами, активізацію, знезараження, усунення шкідливих хімічних.

Щоденне споживання такої «живої» води до одного-двох літра(ів) в сирому вигляді сприяє виведенню з організму слизу, токсинів, хімічних речовин, консервантів і отрут, розчинення відкладень солей в органах і на суглобах. Забезпечує організм всіма життєво важливими мікроелементами для зміцнення імунної та центральної нервової системи. Покращує процес кровотворення і регенерацію органів на клітинному рівні.
«Жива» вода приймає роль каталізатора біохімічних процесів. Величезне значення грає її структурність та біоенергетика. «Жива» вода, настояна на мінералах дозволяє тонким вібраціями мінералів взаємодіяти з нашими тонко-енергетичними полями, щоб забезпечити зцілення. Вони працюють в гармонії з тілом і є саморегульованими і натуральними.

Таку воду можуть використовуватися в будь-якому віці, у комбінації з будь-якої традиційної або альтернативною медициною. Активовані сонячною енергією (натуральним сонячним світлом) мінерали легко передають свою характерну вібрацію воді. «Жива» вода, настояна на запропонованої композиції мінералів не має протипоказань і обмежень у споживанні.

Коротко про лікувальні властивості мінералів:
Мінерали кварцу – використовують при захворюваннях центральної і периферичної нервової системи, порушення серцево-судинної системи і запальних процесах.
Агати – мають яскраво виражену заспокійливу і заспокійливою дією, підвищує розумову працездатність.
Кремень – знезаражує і активізує воду, має болезаспокійливу антисептичну та кровоспинну властивістю. Профілактика від інфекційних захворювань.
Магнетит – власними слабкими магнітними полями зміцнює центральну нервову і серцево-судинну системи. Активно структурує воду.
Цеоліт – як губка вбирає в себе радіонукліди, токсичні хімічні сполуки, збагачує воду мікроелементами.
Шунгіт (аспідний камінь) – знезаражує воду, нейтралізує домішки важких металів, хлорорганічні сполуки, аміак і нітрати. Має цілющим ефектом при профілактиці значного числа захворювань: алергічних, респіраторних, гінекологічні, м'язові і суглобові, шлунково-кишкові та ін Багатий постачальник рідкоземельних мікроелементів.

Цілющі джерела води найвідоміших курортів України, ближнього і далекого зарубіжжя володіють універсальними лікувальними властивостями, завдяки тому, що на своєму шляху проходять через поклади мінералів, вуглеців, кварцу, магнетиту, кременю, та інших рідкоземельних мінералів.

 • Умные часы Vyvo Watch 2.
  Умные часы Vyvo Watch 2.
  Умные часы Vyvo Watch 2 ( США), это медицинские часы второго поколения, которые показывают артериальное давление, ЭКГ, сатурацию кислорода, температуру тела, состояние сосудов, суставов и показывают важные данные для 17 видов спорта. Имеют кнопку SOS в случае критического состояния, отправляют смс вашим родственникам!
  Умные часы Vyvo Watch 2.
 • Как работают лечебные приборы Breon..
  Как работают лечебные приборы Breon..
  Биорезонанс это медицина 21 века, где изучены частоты бактерий, вирусов и всех известных инфекций.. В приборе заложены все эти электро-магнитные характеристики и воздействие идет на эти вирусы и бактерии на их же частоте, без лекарств! Вот так работает биорезонанс..
  Как работают лечебные приборы Breon..