Продавець Магазин все для здоров'я Верія розвиває свій бізнес на Prom.ua 12 років.
Знак PRO означає, що продавець користується одним з платних пакетів послуг Prom.ua з розширеними функціональними можливостями.
Порівняти можливості діючих пакетів
Bigl.ua — приведет к покупке
Кошик
238 відгуків

Магазин «Все для здоров'я» 067-582-42-43

+380 (67) 582-42-43
Веліке прохання телефонувати!

Паразитарна інфекція, причини виникнення.

Паразитарна інфекція, причини виникнення.

Основна причина появи паразитів в організмі:

До 20-25 років внаслідок харчування мертвою (термічно обробленого, – прим. ред.) їжею відбувається заміна клітин тканин людського організму на 22 – 25 % клітинами найпростіших (трихомонадами, грибками, бактеріями і мікробами). У цей момент у людини зупиняється ріст, руйнуються зуби, починають випадати волосся, з'являється схильність до ожиріння. До 40-50 років в людини вже 44 – 50% здорової тканини замінені клітинами мікробів. Згідно Т. Я. Свищевої, коли кількість мікробів сягає 50%, у людини захворює серце, виникають різні запалення, діабет, і навіть рак. У цей період людина накопичує з десяток різних хвороб і продовжує гробити свою печінку і весь травний тракт різними препаратами. При 60% захопленні людського організму мікробами лікарі діагностують СНІД, а до 60-75 років, коли кількість мікробів замінили здорові тканини організму, стає рівним 66% – організм вже стає нездатною чинити опір, наступають незворотні процеси і людина вмирає. [...]Захоплення організму найпростішими супроводжується збоченням у людини смаку. Коли вам хочеться солененькой оселедчика, смаженого м'ясця, молочка, сиру, чого-небудь солоденького, кави, чаю, шоколаду – насправді – це не ваші бажання – а бажання ваших поневолювачів, безперешкодно розмножуються у вашому організмі і нав'язують вам свої бажання. Організму насправді все це не потрібно. Він задовольняється малим кількістю сирої їжі, не викликає у нього харчового лейкоцитозу. Варена ж, денатурована їжа, що проникла в організм, йде на корм мікробам і всіляких паразитів, вільно проникає в організм людини при живленні мертвої і вареною їжею. В даний час вчені підрахували, що в організмі людини проживає до 900.000 різних видів мікробів, кількість яких – мільярди, до 50 років вони складають майже половину ваги людського тіла. [...]

У захопленому мікробами людському організмі залишилися здорові клітини обслуговують мікробів, які замінили здорові клітини організму. [...] Протягом всієї довжини кишечника, який повністю забитий денатуратами, в сотні разів перевершують весь обсяг білих кров'яних тілець, лейкоцити відчайдушно борються зі всієї цієї чужої організму масою протиприродною їжі і гинуть, тому що бій занадто нерівний. Вся маса мертвої їжі, присмачена дріжджовими грибками кефірів, і хлібобулочних виробів, пишно процвітаючих в кишечнику, легко проникає в організм разом з денатурированными білками і амінокислотами. Але все це не засвоюється організмом людини, а йде на корм мікробів-загарбникам, а проникли в людський організм дріжджові грибки створюють в ньому свої численні колонії, здатні у будь-який момент перетворитися в ракові пухлини. Клітини людського організму можуть їсти тільки сиру їжу, яку мікроби не їдять, тому у сироїд кишечник стерильний і більшість видів глистів у них не можуть розвиватися, з тієї ж причини, оскільки вони живляться переважно мертвою (тобто вареною їжею). Нас запевняють, що в кишечнику обов'язково повинні жити мікроби, а в крові і організмі людини мікробів немає. Але вони є не тільки у кишечнику, але і в крові. З допомогою щеплень з самого моменту народження організм людини заражається «ослабленими» мікробами і це сприяє зараження мікробами і кишечника, крові, тканин усіх органів.

При вареноедении найпростіші організми, безперешкодно проникли в організм людини, поступово стають «своїми», їх вже білі кров'яні тільця не розрізняють і не чіпають. Тому вони спокійно витісняють людські клітини, отримують повітря і харчування і навіть іннервацію, але в силу невластивих функцій команди мозку вони не виконують, тому загальна функція уражених мікробами органів знижується. Зате через отриману іннервацію (забезпечує зворотний зв'язок з мозком) паразити повідомляють мозку про свої потреби. От звідки у людини з'являється бажання поїсти: смаженого м'яса, солодких цукерок, шоколаду і т. д.

Вигнати паразитів можна тільки сирою їжею, оскільки вони їдять тільки варену і мертву їжу, а сиру не вживають і тому помирають від голоду, звільняючи місце для здорових клітин людського організму. До того ж відсутність вареної їжі в організмі значно збільшує термін життя білих кров'яних тілець, і кількість їх різко зростає в тканинах, де вони поступово наводять порядок.

При харчуванні сирою їжею білі кров'яні тільця встигають впоратися зі своєю функцією і не тільки прибирають екскременти з міжклітинного простору, але і встигають знищити всіх не прошені гостей, поступово звільняючи від них уражені тканини органів. Якщо ви не їсте вареної їжі, то в організмі не накопичуються продукти метаболізму і ваші клітини не старіють. Вони харчуються і дихають з чистого міжклітинного простору, яке білі кров'яні тільця добре встигають очистити і знищити всіх проникли в організм мікробів, тільки тоді у організму зберігається здатність до акципетальному (безмежному) зростання. Бо клітини організму живуть в нормальних умовах і отримують можливість безперешкодно ділитися і в результаті цього омолоджуватися, тобто ставати безсмертними. Саме тому наші предки були безсмертними велетнями.

Вага людини на харчуванні вареної і "мертвої" їжею не може бути критерієм хорошого здоров'я. Ожиріння — одна з найбільш небезпечних хвороб!

До тих пір, поки організм у стані, він бореться з протиприродною їжею, і його опір позначається на прояві різних симптомів: відсутність апетиту, нетравленні, гастриті та інших шлункових розладах, коліті і т. д. Все це є проявом боротьби організму, що намагається використовувати кожне засіб, щоб нейтралізувати шкідливу дію, заподіяні натуральним харчуванням, і вигнати з організму отрути, продуковані ним. Хворий починає втрачати у вазі, а лікарі намагаються підняти йому вага, призначаючи "поживні страви". І, нарешті, настає день, коли організм зазнає остаточної поразки і припиняє свою боротьбу; людина або прощається з цим світом, або відбувається те, що його апетит збільшується, і він починає ненаситно їсти, набирає вагу, відновлює своє здоров'я і сили". Іншими словами, у цей самий день людський організм, відмовившись від боротьби, "пристосовується" до неприродного харчування, що призводить його до одного із найнебезпечніших людських захворювань — неприродною повноті.

Під натиском не натуральної їжі організм буває змушений відкрити дорогу і як розмістити всі ці небезпечні накопичення. Накопичуються жири, сечова кислота і її похідні, холестерин, кухонна сіль, зайва рідина, камені і пісок, тверді новоутворення (пухлини), бездіяльні клітини-паразити, багатоядерні клітини-гіганти (поликариоциты), помножені хромосоми (поліплоїдії), клітини з гігантським ядром (мегакаріоцити) і т. д. Такі клітини в деяких випадках в сотні разів перевершують нормальні клітини за своїми розмірами, але вони позбавлені здатності нести будь-яку корисну роботу.

Все це потворність, накопичуючись в тілі людини, створює ілюзію здоров'я і сили, а насправді людина постійно продовжує худнути: його м'язи стають тонше, число працездатних клітин зменшується, органи руйнуються. Ці повні "вгодовані" люди з бочко-подібними животами, з відвисаючими жировими складками, ці "здоров'ячки", якими сповнений світ, насправді скелети, обтягнуті шкірою. На свої слабкі і виснажені м'язи вони нагромадили за барана і годують його безкоштовно, всюди носити з собою, та ще й пишаються своєю "вгодованістю", "здоров'ям" і "силою", вважаючи це "Даром Божим" і боячись втратити хоча б на краплю цю свою повноту. Можна заповнити цілу дюжину томів прикладами такої плачевної недалекоглядності.
 

 • Інструкція до розумним годинах Vyvo Watch Generation 2.
  Інструкція до розумним годинах Vyvo Watch Generation 2.
  Розумні годинник Vyvo Watch Generation 2, це замір тиску, ЕКГ, рівень кисню в крові, робота легенів, серцевий ритм, стан міжсуглобової рідини, м'язів і кісток, 17 виидов спорту, температура тіла, рівень стресу, кнопка SOS.
  Інструкція до розумним годинах Vyvo Watch Generation 2.
 • Умные часы Vyvo Watch 2.
  Умные часы Vyvo Watch 2.
  Умные часы Vyvo Watch 2 ( США), это медицинские часы второго поколения, которые показывают артериальное давление, ЭКГ, сатурацию кислорода, температуру тела, состояние сосудов, суставов и показывают важные данные для 17 видов спорта. Имеют кнопку SOS в случае критического состояния, отправляют смс вашим родственникам!
  Умные часы Vyvo Watch 2.

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner