Продавець Магазин все для здоров'я Верія розвиває свій бізнес на Prom.ua 12 років.
Знак PRO означає, що продавець користується одним з платних пакетів послуг Prom.ua з розширеними функціональними можливостями.
Порівняти можливості діючих пакетів
Bigl.ua — приведет к покупке
Кошик
238 відгуків

Магазин «Все для здоров'я» 067-582-42-43

+380 (67) 582-42-43
Веліке прохання телефонувати!

Польове вплив на поведінку людей.

Польове вплив на поведінку людей.

«... Людина живе в енергетичному просторі і на собі відчуває вплив різних польових структур, якими насичений навколишній світ. Думка людини має енергетичне вираз її виникнення вносить у навколишній простір об'єктивні обурення, що поглинаються різними польовими структурами або енергоінформаційними утвореннями».
Звичайні людські почуття породжують певні енергетичні вібрації тонкого плану різної частоти. Ці вібрації є низькочастотними, якщо несуть в собі агресію, заздрість, злість, насильство і т. д. Високочастотні вібрації несуть, навпаки, добро, любов, співчуття, повагу і спонукають людину до позитивного поведінки. І ось ці вібрації вступають в резонанс з такими енергетичними утвореннями навколишнього простору. Ефект резонансу досягається за рахунок інтенсивності бажання і впевненості у досягненні бажаного. Дані взаємодії на рівні енергетики дозволяють створювати навколо цієї людини сприятливі умови для реалізації задуманого.
Найбільш сильний вплив на загальний психоенергетичний простір надають: світогляд людини, її ставлення до себе та інших, його вчинки і справи. Сама енергія знака не має, функціональність рождаемой енергії надає людина своїми думками і мислеобразами.

З'єднуючись в одне ціле, проникаючи один в одного на тонкому рівні, зливаючись, індивідуальні душі породжують своєрідне психічне істота, що представляє психічну індивідуальність нового типу, яка починає керувати людьми.
Ось це «психічний істота», або енергоінформаційне освіта, створена людьми і об'єднує їх по частотній характеристиці, і називається «Егрегор». Іншими словами, це енерго-інформаційний об'єкт в тонкому світі, пов'язаний з певними станами людей, ідеями, бажаннями, прагненнями.

Егрегор виникає при обов'язковій наявності людини. Будь-яка така енергетична структура несе в собі залежність від енергії, що продукується людьми, яка залежить від їх ідей, світогляду й спрямованості. Егрегори завжди свідомо або несвідомо використовують енергію думки, слова, дії. Традиції, звичаї, обряди, свята, явища, чудеса та інші подібні речі — все це магічні дії. Чим ретельніше вони розроблені і дотримуються, тим більше в них магічної сили, тим сильніше вони впливають на людей. Паради, демонстрації, хресні ходи, багаття сектантів, факельні ходи, салюти, феєрверки — все це масові, різної сили магічні дії певних егрегорів. Зараз стало модним дотримуватися пости, а адже це пряма прив'язка себе до відповідного егрегору і певна його підживлення і підтримка.
Егрегор

З точки зору фізики це польове утворення являє собою солітон — хвильовий пакет, або резонатор. Якщо в якомусь колективі, до 4 % співробітників інтенсивно підтримують одну і ту ж ідею, то їх колективне свідомість починає працювати як резонатор і впливати на інших людей в плані підтримки цієї ідеї. Енергоінформаційне поле може бути створено не тільки ідеєю, спільною метою, але і бажаннями, певними якостями і пороками людей.
Коли людина захворює, він підключається до егрегору даної хвороби, і починається обмін між людиною і цим польовим освітою. Людина має цього хвильового паразита енергіями своїх емоцій, думок, страждань, а егрегор підживлює саму хворобу в людині. Негативні моменти з'являються в діях егрегора тоді, коли він починає нівелювати, придушувати індивідуальність людей, підганяти їх під певні ідеї, під єдине світогляд. В цьому випадку людина втрачає свою індивідуальність, стає частиною цього польового монстра, виконавцем його волі.
Власне психоенергетичний простір має будь-колектив людей: сім'я, різні організації, нація, народ, держава — все людство в цілому. І скрізь — від сім'ї до людства — діють одні й ті ж принципи.

Взаємовідносини в сім'ї створюють відповідне енергоінформаційне поле, в якому народжуються діти, йде їх виховання, відбуваються ті чи інші події. Це поле називають ще простором любові, якщо воно побудоване саме на любові. Загальне поле створюється усіма членами сім'ї, і всі вони відповідальні за події, що відбуваються в ньому. Тому дуже важливо знати закони формування цього простору, що дозволить правильно створювати його. Звідси стають зрозумілими слова: «Кожен народ гідний свого правителя». Загальний настрій всіх членів суспільства створює простір відповідної якості, в якому і з'являється певний керівник, згідно ще одному прислів'ї: «Яблуко від яблуні не далеко падає». Тому при оцінці обстановки в сім'ї, колективі, державі треба в першу чергу оцінювати людський «матеріал».

Эгрегориальными властивостями володіють також стихії, природні освіти і явища. Своє енергоінформаційний простір створюють і гори, і ріки, моря, океани, рослини і дерева, надаючи потужний вплив на поведінку і здоров'я людей. У формуванні людських польових структур головним фактором є якісний склад учасників процесу. Свідомістю володіє кожна людина, причому деякі індивіди мають високорозвинену свідомість і можуть самостійно входити в зіткнення з різними енергетичними утвореннями, наприклад з свідомістю планети, Всесвіту і т. д. Звідси і виникає значний вплив людини на події, що відбуваються в світі і величезна відповідальність за те, що цей світ ми творимо своїми думками і вчинками.
Енергія, поле, медитація, місто
Окрема людина також може бути егрегором. Особливо зараз можна побачити безліч різних так званих духовних шкіл, керівники та ініціатори яких самі створюють свій егрегор. Де свідомо, а де й несвідомо різними методами вони збирають енергію своїх учнів, послідовників, зацікавлених осіб, концентрують ці енергії, а потім використовують їх для вирішення своїх особистісних завдань.

Через контактерів-операторів виходять на зв'язок різні польові освіти або енергоінформаційні сутності, представляючись «вчителями», «святими», «ангелами» і т. д. Все залежить від свідомості самого людини — яке розуміння він виходить, такий варіант відповіді йому і дається. Шлях до гармонії може показати тільки той, хто гармонійний сам!!!
Багато люди з радістю входять під будь-егрегор, приймають його світогляд, тому що це позбавляє їх від потреби думати самим, самим вибирати, самим намічати цілі і завдання, самим їх вирішувати і брати на себе відповідальність за ці рішення. А адже кожен вибір, кожен самостійний крок — це творчість, це воля, це і є людина!
Енергія любові відкриває доступ до будь-якого егрегору. Любов — найсильніше об'єднуюче начало!
Досить часто набув під владу егрегора може бути закладена програма самознищення в разі виходу з-під його впливу. Так роблять зі своїми «клієнтами» егрегори алкоголіків, наркоманів, злочинців, повій, сектантів і ін
Саме в конфлікті, сварках, зіткненні егрегор знаходить для себе «харчування» у вигляді виплеск негативної людської енергії. Негармонійний людина, що шукає свободу поза себе, є як раз-таки тим матеріалом, з якого і будуються ці польові сутності-монстри. Люди своїм внутрішнім станом визначають своє життя. Рабська психологія змушує шукати егрегор або створювати його.

Об'єднуючись на основі набору певних особистісних якостей, згідно прислів'ю «Свій свояка бачить здалека», люди створюють психоенергетичний освіта, зване егрегором. Різниця між прогресивним егрегором і консервативним полягає у ставленні до майбутнього. Будь егрегор несе в собі невдоволення сьогоднішнім днем. Незадоволеність собою і цим виникає при внутрішньої дисгармонії людини. Від підпорядкування польовому освіти людини рятують знання, віра і любов. Чим більше людина незадоволена собою, тим більше він бажає наслідувати інших. Наслідування також зростає при зростанні невпевненості в собі. Наслідуючи, людина прагне бути схожим на когось, маскується, ховається. В цьому випадку він не хоче брати на себе відповідальність, а це веде до втрати індивідуальності.
суспільство споживання

Перебуваючи під впливом егрегора, людина наслідує ще більше, ніж тоді, коли перебував поза його. Це ще раз підтверджує те, що егрегор нівелює особистість і заглушає індивідуальність. Зростання духовності дозволяє піти від дії того чи іншого польового освіти. Навіть самі прості добрі вчинки і справи сприяють перетворенню простору, а різні прояви любові різко збільшують ефективність перетворень. Взаємодія егрегорів з людиною відбувається у відповідності з його внутрішнім станом, з розкриттям в ньому любові, з наявністю знань, відповідно з його світоглядом.

Коли в сім'ї у відносинах між чоловіком і жінкою набирається певна кількість труднощів і проблем, любов йде з першої позиції і в парі з'являється психоэнергетический посередник — егрегор пари, починає набувати негативні риси. Вони його породили самі і підгодовують своїми конфліктами і сварками, виплескуючи негатив у поза. Чим гірші стосунки в парі, тим потужніше посередник, і ось він вже переходить в наступ, провокуючи подружжя на відповідні вчинки, думки, слова.

Люди, перебуваючи в низькому стані свідомості, свого часу створили образ диявола, скинули на нього весь негатив, наситили його енергіями, а потім стали боятися. Все знаходиться в свідомості людини. Мудрість — це розум, наповнений любов'ю, а в такому думці немає місця дияволу. Існує лише одна перешкода на шляху до щасливого життя — це наша лінь! Сьогодні необхідна духовна грамотність людини на сучасному рівні.
Треба, насамперед, зрозуміти, що всі ситуації життя не накочуються на людину, а він сам в них влазить. В житті ніколи не треба «ґвалтувати» ситуацію, вона завжди вирішиться сама. Любов — це захист від зла!

Зіткнувшись зі злом, ми зазвичай засмучуємося, тобто розчиняємо в собі цю вібрацію зла. Але ж цього і домагався злий чоловік, а ми, отруївши себе, приходимо додому і отруюємо будинок і близьких. Якщо б ми полюбили свого ворога, то вібрація зла відбилася від нас і зі страшною силою вдарила б того, хто послав злий імпульс.
Всі наші діяння йдуть в енергоінформаційне поле, тому що вони є формами енергії. Вона зберігається там і, в певний момент, коли це треба, повертається до нас назад. Наскільки у тебе багато мыслеформ або форм-діянь негативної спрямованості, настільки часто вони стануть на тебе сипатися. Це так зване невезіння! Більшість людей не хочуть розуміти, що не вік приносить хвороби, а організація життя.
Місто, кар'єра, его...

Щастя і нещастя — це стан розуму. Потреба існує тільки в розумі людини. Саме розум — головний ілюзіоніст в житті. У більшості людей розум постійно живе в стані «хочу!». І тому знаходиться у збудженому стані з-за безлічі «хочу!». І ось це «хочу!» вже заволодіває людиною і починає командувати і керувати ним. У гонитві за тією чи іншою потребою люди втрачають себе. Найкращий засіб від потреб — це віддача! Завжди віддавай стільки, скільки хочеш отримувати! А що може людина віддавати нескінченно багато з тим, щоб отримувати також багато? Звичайно ж — Любов!!! Саме в любові людини нескінченно багато, і цей ресурс потрібно використовувати.

Треба добре всім засвоїти, що при досягненні критичної маси гроші знаходять Свідомість (свідомий образ), і має багато грошей вступає у взаємодію з свідомістю егрегора грошей, і від цього його власну свідомість стає іншим — він починає поводитися зарозуміло, не помічає старих друзів і родичів, нешанобливо ставиться до оточуючих його людей і т. д.
Енергію людських страждань накачує загальний егрегор зла. Особливо цінний силовий потік, викликаний стражданнями людей під час голоду, хвороб, панічного страху. Або ж тоді, коли людина починає ревнувати, заздрити, виявляється під впливом почуття жадібності, хтивості, ненависті. Найголовніше, щоб відбувався процес страждання. Цей низькочастотний егрегор вимагає не просто яку потрапило енергію, а псі-енергію, творчу, творчу. Ця хвильова спеціалізована енерго-централь наповнюється силою допомогою людських страждань. Останні, неважливо, фізичні чи психічні, коли стають надмірні, то з людини вичавлюють всі сили, і в першу чергу його творчий потенціал.

Безвідмовної технологією створення людських страждань завжди була і залишається дезорієнтація свідомості соціуму, простіше кажучи, — тотальна брехня. Суть брехні одна — відведення людської свідомості від істини. Порушення помилкових енергетичних полів здійснюється за допомогою інформаційного «ключа». Треба, щоб цей «ключ» точно підходив до гігантського маховику сили — егрегору. Це відноситься в рівній мірі і до уявним зверненнями, підтверджуючи народну приказку: «Що посієш — те й пожнеш!».

Глобальне прагнення до споживання в ім'я догоджання потреб тіла позбавляє наше життя вищого сенсу буття.
Генерал Ратників..

 • Інструкція до розумним годинах Vyvo Watch Generation 2.
  Інструкція до розумним годинах Vyvo Watch Generation 2.
  Розумні годинник Vyvo Watch Generation 2, це замір тиску, ЕКГ, рівень кисню в крові, робота легенів, серцевий ритм, стан міжсуглобової рідини, м'язів і кісток, 17 виидов спорту, температура тіла, рівень стресу, кнопка SOS.
  Інструкція до розумним годинах Vyvo Watch Generation 2.
 • Умные часы Vyvo Watch 2.
  Умные часы Vyvo Watch 2.
  Умные часы Vyvo Watch 2 ( США), это медицинские часы второго поколения, которые показывают артериальное давление, ЭКГ, сатурацию кислорода, температуру тела, состояние сосудов, суставов и показывают важные данные для 17 видов спорта. Имеют кнопку SOS в случае критического состояния, отправляют смс вашим родственникам!
  Умные часы Vyvo Watch 2.

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner