Продавець Магазин все для здоров'я Верія розвиває свій бізнес на Prom.ua 12 років.
Знак PRO означає, що продавець користується одним з платних пакетів послуг Prom.ua з розширеними функціональними можливостями.
Порівняти можливості діючих пакетів
Bigl.ua — приведет к покупке
Кошик
238 відгуків

Магазин «Все для здоров'я» 067-582-42-43

+380 (67) 582-42-43
Веліке прохання телефонувати!

Карма

Карма

Кармічні завдання по даті народження.

 

1 число народження ( 01, 28, 10, 19 число)

Планета управління -Сонце. Центр сонячної системи. Впливає на свого володаря. Любить перебивати інших людей. Хороші організатори, складно працювати в підпорядкуванні. Хороші керівники. Навіть якщо не займаються керівною діяльністю, все одно мають величезний потенціал керівника. Можуть звернути гори якщо вірять в успіх, прийшли сюди для великих досягнень. Сумніваються натури, яскраві, не хочуть бути в тіні. Хочуть бути завжди не вершині життя. Відчувають себе высокостатными. Успіх їм забезпечений. Не вистачає їм віри в себе. Сентиментальні, їм важко показати себе чуттєвим, особливо чоловікам. Їм важливо розуміти що їх поважають! Якщо їх не поважають вони з легкістю відвертаються від цих людей. Дуже складно бути в підлеглому положенні, тоді у них виникають труднощі в спілкуванні. Критику не переносять, але з легкістю критикують самі. Володіють прекрасною логікою, силою духу. Гордість, зайві амбіції, гнів, це їх недоліки. Досягають успіху завдяки вмінню працювати. Їх не надихає працювати за зарплату, якщо немає зростання і перспектив. Не люблять щоб на них тиснули. Прийшли у світ не для спокійного сімейного життя. Необхідні додаткові знання. Мають чоловічий склад розуму.

Люди з 1 по 9 і є з 10 по 31 число - відрізняються.

 

2 число народження ( 11,22,02, 20,29) м'яка Жіноча планета.

Жіноча планета, Місяць правляча планета. Відповідає за емоції. М'яка, може бути шкідливість характеру. Люди живуть у протесті, романтичність, витонченість, генерують ідеї, фантазери. Важко почати великий проект і виконати самотужки. Можуть працювати тільки в команді з сонячними людьми. Величезний творчий потенціал, не стійкий. Можуть виглядати молодше своїх років. Фізично швидко втомлюються і відновлюються. Без натхнення не можуть встати з ліжка.. Чоловіки повинні бути в аскете періодично, це їм буде допомагати. Завжди розслаблені, часто не можуть організуватися, людина «процесу», а не перспектива. Не погані експерти з протилежної статі. Фінансово легко їх задовольнити. Можуть заробляти в десятки більше грошей, але не факт що захочуть. Чоловік Місяць може відправити дружину на роботу і трохи розслабитися.. Вау!

Є інтригани серед місячних людей, є благочестиві...

Інтуїція є хороша, гнучкість розуму, психологи хороші. Можуть поставити себе на місце інших людей. З ними радяться, але вони хороші слухачі та не вивуджують з людей інформацію. Артистичні і повільні одночасно. Все відбувається з другої спроби в житті. Можуть швидко змінювати свої рішення, мети, в цілому це борці за мир, любов, спокій, дипломатичні.

Вороги - тенденція до хитрощів, неорганізованості, перебільшення, незібраність, інтриги, відсутність внутрішнього авторитету.

3 число народження (3,12,21,30) жорстка Чоловіча планета.

Планета управління - Юпітер, чоловіча планета.

Сама гігантська планета в сонячній системі. Незастосовні люди, доблесні офіцери. Високий рівень розуміння речей, при тому що можуть бути трудоголіками - можуть бути лінивцями. Диктаторський замашки, але залежить від виховання і благочестя. Схильні домінувати і сперечатися, перебивати інших людей. Їм подобатися структура, порядок, відвертаються якщо їх не поважають. Живуть з інформаційним голодом. Бажають осягнути все! Можуть бути проблеми з прийняттям авторитетів. Важко працювати в підпорядкуванні. Вони хороші керівники, хороші радники, можуть глибоко занурюватися, транслювати знання. З дитинства вчать інших людей жити.. Не ділять людей на вікові категорії..

Ворог - підвищений ентузіазм, гнів, гордість, амбіції.

Хороші оратори, письменники, можуть бути витонченими, мислять масштабно, читають між рядків. Можуть бути труднощі у відношенні з батьками, не приймають інших авторитетів.

Дурість людей виводить їх з себе. Завжди вчаться і навчаються.

 

4 число (4,13,22,31) Безстатева але все-таки жорстка планета.

Планета Раху. Самі таємничі і містичні планети. Ці планети йогів, ведистов, езотериків.

Містичні якості. Критики, менталітет опозиціонера, легко знаходять слабкі сторони людей. Небезпечні тим, що встановлюються свої правила в сім'ї, можуть перекреслити всі свої досягнення через емоції.. Дуже сентиментальні, у випадку несправедливості дуже ранимі. Перекриває у них горло ( горлова чакра).. Володіють витонченим смаком, спецефічними. Часто не приймають поради. Мова незграбна, інтуїція прекрасна. Повинні вчитися чути свій внутрішній голос. Дратівливі. Творчо обдаровані люди, дуже багато талантів. Спостережливі, потайливі.. Їм подобатися ілюзії, інтернет, медіа, від втрати ентузіазму - нервують. Медитація, йога, самоусвідомлення повинні бути життєвою необхідністю, щоб не жити в боротьбі і відчувати стабільність.

 

5 число народження (5,14,23) Чоловіча планета, жорстка.

Планета Меркурій. (Чоловіча планета) Великий потенціал підприємницької діяльності. Дипломатичні! Не люблять важко працювати, прагнуть заробляти гроші. Боги торгівлі.. Критичні натури. Весь час думають про те, як заробити. Миттєво поділяють людей на корисних і даремних. Все життя вчитися.. Паралельно можуть робити кілька справ..

Цікаві, різносторонні, люблять все нове. Схили йти на компроміс, доброзичливі. Люблять короткострокові проекти, не схильні займатися все життя однією справою. Купецька планета. Критична натура. Добре виходить знайомити людей один з одним, зможуть на цьому заробляти. Творчі особистості! Розум мінливий, інформаційний голод. У день змінюється настрій ніс ка тільки раз, звідси головні болі..

Вороги - заздрість, лінь, небажання розвивати творчий потенціал. Бажання хвалитися, інтриги, перекладання відповідальності на інших людей. Розпорошення своєї енергії.. Тенденція до брехні і авантюризму. Все це може призводити до великим доходом або банкрутства! Це люди з почуттям гумору, рано відриваються від будинки, будинки їм душно, тікають звідти.

 

6 число (6,15,24) м'яка Жіноча планета.

Планета Венера. Жіноча планета.

Венера єдина планета, яка обертатися проти годинникової стрілки. Володіють приємною енергетикою, їх поважають. Вони цінують не тільки свою, але і чужу репутацію. Хороші слухачі. Естети, творчий потенціал. Цінують затишок, красу, комфорт. Поглиблюють почуття, поширюють насолоди. Можуть відчувати брехню, лицемірство, цінують свободу. Люди діляться з ними своїми секретами, вони люблять давати поради.

Зайва прихильність до комфорту, легко витрачають гроші, вони у них не затримуються. Можуть бути експертами в приготуванні їжі.. Хоча для себе можуть і не робити вишукувань. Сильно виявлений відчуття краси, сексуальні, привабливі. Є бажання виділитися, подобатися красиво одягатися. Привабливі до похилих років. Якщо яскраво проявлені сексуальні інстинкти , то розтрачують свою психічну енергію і можуть бути спустошеними. Якщо їх поважають і цінують по достоїнству, можуть відповідати взаємністю. Люблять відрізнятися розумом, красою..

 

7 число народження (7,16,25) планета Безстатева.

Планета Кету.

Планета не від світу цього.. Астральна, тіньова планета.

Не сприймають цей світ через розум, а через шосте почуття.. Люди які одночасно можуть знаходитися тут і не тут... Відсторонене сприйняття світу, вишукують зовсім на іншому рівні інформацію.. Кету постійно витають у хмарах, люблять подорожувати і посидіти вдома одночасно.. Люблять свою нірку. Все життя-це поєднання протиріч. Мрійливі, трохи "КУ-Ку", ))) Виглядають трохи молодше своїх років. Прийшли на Землю, щоб глибоко підійти до питання релігії... Хм.. Все одно приходять до релігії рано чи пізно. Прийшли сюди для інших цілей, не для балдіжу і радості, їх місія - Релігія! Дуже багато невдач і втрат і проблем в особистому житті з однієї причини - немає релігійності! Як тільки починають вивчати священні трактати і духовні практики життя моментально налагоджується.. Все що пов'язане з матерією розчаровують їх. Можуть бути успішними в матеріальному світі, але це не дає їм справжньої радості. Кетунианцы притягують собі таких партнерів, які будуть давати їм духовний ріст.. Володіють величезним езотеричним потенціалом, з легкістю зчитують інтелект будь-якої людини.. Мають неспокійний розум, блискучі ідеї протягом усього життя.. Мають особливі стосунки з "Абсолютом"!!! Треба йти до Бога! Мають невпевненість у собі, подвійність, хаотичність розуму. Необхідна медитація, щоб жити на одній хвилі з "Вищим" ... Не можуть підкорятися і керувати складно.. Незалежні, працьовиті, приносять удачу своїм близьким.. Поки немає знань, наступає на одні й ті ж граблі.. Необхідно вчитися, отримувати духовні знання! Іншого шляху немає...

 

Експресія - число показує суть людини..

Його глибинна суть, глибше його характеру.. Суть експресії проявляється при тривалих відносинах або рішення будь-яких питань.. Те, що неможливо приховати.. Це число долі.

 

Місяць+дата народження= число експресії.

Експресія може бути м'яка та жорстка.. В залежності від «підлоги» планети. Якщо всі планети жорсткі і експресія жорстка, то людина буде дуже жорсткий незалежно від статі. Якщо експресія жорстка, але планети м'які, то буде баланс, гармонія.

 

1 -Чоловічі

2-М'які

3-Чоловічі

4-Безстатева

5-Безстатева

6-М'які

7-Безстатева

8-Безстатева+чоловічі енергії..

9-Чоловічі

 

Експресія 1 - Це сонце, яскраві, незалежні, якщо людина перебуває на нижніх енергіях.. ( погані звички, низьке мислення), тобто ризик зламатися.. Для жінок 1 експресія добре для роботи, але для особистого життя це не підходить.. Стервозні, наполегливі, дуже гостро реагують на невдачі, вимогливі, критичні.. Низька усвідомленість, нижні гуни, невдахи...

Сонце в експресії проявляє себе яскраво якщо ще й чоловіча планета в даті народження. Якщо в даті народження м'яка планета, то 1 експресія виявляється не яскраво..

Експресія проявляється у всіх по-різному..

 

Експресія 2- Характер урівноважений, привабливий чоловік, схильний більше розмірковувати, ніж діяти.. Але при натхнення діяти, то може підхопити і інших людей. Протягом дня можуть бути перепади настрою, гостро потребують в любові і визнання.

Володіють інтуїцією, винахідливістю, легко пристосовуються до обставин..

 

Експресія 3- Людина намагається глибоко мислити, бути в центрі уваги, любить учити або поширювати знання. Любить інших людей вчити жити. Дії його носять спонтанний характер. Яскраві запам'ятовуються особистості. Люблять розваги, люблять звертати на себе увагу, можуть викликати заздрість у інших людей.. Часто знаходять собі заздрісників і заздрісників.. Вони мають різнопланові здібності, розуміючи це задирають ніс. Якщо у людини в даті народження жорсткі планети, то це прояв ще жорсткіше..

 

Експресія 4- схильний по боргу обмірковувати свій крок, намагається жити за правилами, довго вирішується на що небудь. Живе за своїми принципами, які не завжди практичні. Їм нічого не дається просто так.. Сама незначна дрібниця їм дається з величезними труднощами. Самі створюють свої правила.. Може бути педантичність, консерватизм.. Вони можуть придертися, консерваторами, їм не просто виступати в ролі гнучких людей.. Постійно зважують і мають якусь здатність тверезо оцінювати ситуацію, але не факт що при цьому будуть правильно діяти. Їм потрібно більше зусиль, щоб заспокоїти свій розум, необхідні медитації і духовні практики!

 

Експресія 5- Заповзятливі, люблять увагу до своєї персони. схильні до підприємництва, розваги, залежить ще від усвідомленості.. Спочатку роблять, потім думають. Ніколи не задоволені своїм становищем. Вічні мандрівники і порушники спокою. Вивертаються з будь-яких ситуацій, не терплять залежності від людей і чого завгодно. Можуть забути образи, невдачі, але з іншого боку ігнорують помилки, так як часто забувають свої невдачі..

 

Експресія 6- Особистість творча, ідеаліст по природі. Як правило люди не рішучі, готовий робити рішучі вчинки, так як страждає подвійністю.. Робить речі не характерні для нього.. Протистоїть своїм слабкостям.. Нав'язливе прагнення до гармонії, рівноваги. Ідеально підходять до дипломатичної діяльності, їм довіряють люди. Можуть вислухати, цінують справедливість, романтичні, влюбливі.

 

Експресія 7- Розум схильний до розчарування, самотності, ідеально коли їх інтереси зосереджені в духовній сфері, в іншому випадку викликає занепокоєння у інших людей. Можуть генерувати блискучі ідеї, читають багато.. Розвиваються самі і воліють менше розваг і більше навчань.. Вся їх діяльність призводить до трансформації, а це можуть бути втрати, банкрутства, розорення. Тобто трансформація. Знаходять приховані причини. Відносини ці люди вибудовують складно і довго. Із за своїх характеристик потрібно більше зусиль заспокоювати свій розум і свідомість. Необхідно медитувати, молитися і дякувати..

 

Експресія 8- Матеріалісти, енергійні, прагнуть бути біля керма. Якщо стоїть з чоловічими планетами, то буде біля керма. Роблять все всупереч, а не завдяки. Незламна воля. Сумніваються в почуттях, приховує свої почуття і емоції. Заради своїх близьких може всім пожертвувати..

 

Експресія 9 - Особистість глибоко мисляча, мрійлива натура, дуже вразливі, особливо жінки. У жінок 9 експресія проявляється як чоловіча планета.. Тобто вони більш жорсткі. Чоловіки для самостійного життя, йому потрібна дружина, яка буде допомагати рухатися вперед. Жінці головне зрозуміти що не можна карати хто з нею не згоден.. Потрібно виробляти м'якість. Для сім'ї не найкраща експресія.

 

 

Дхарма - борг, наша відповідальність!

Чоловік повинен любити свою дхарму!!! Дхарма може бути тимчасовою і постійною.. Це його обов'язок! Якщо людина набрав багато боргів, він повинен їх вирішувати з любов'ю! Якщо людина не виконує свій обов'язок, свою дхарму, він не прогресує. У кожної людини є планетарна дхарма. Задоволення отримує якщо виконує свою дхарму!

 

Число Дхарми - таке ж як експресії. Місяць+ дата народження.

Дхарма 1

Це взяти на себе максимальну відповідальність. Але часто на них звалюється і чужа відповідальність. І відповідає деколи навіть за інших покладаючи на себе відповідальність. Відповідальність для жінок це побутові питання, натхнення для чоловіка.. Подяку цим людям - це везіння, складаються сприятливі обставини, щастя..

 

Дхарма 2

Якщо є вибір прогресувати в кар'єрі або у відносинах, то краще вибрати відносини! В ідеалі, щоб у 2 дхарми були з усіма гарні стосунки, необхідно вибудовувати відносини починати з близьким, дружинами, чоловіками, дітьми.. Не буде прогресу, поки не вибудує стосунки з близькими!!! Не буде бізнесу, поки не вибудує стосунки з рідними. Тобто будуть руйнування бізнесу. Як тільки вибудовує хороші відносини, почне процвітати бізнес. Тільки при цьому надходить допомога від всесвіту. У них завжди є провокації з протилежною статтю! Це є кармічний вузол, який треба пройти!

 

Дхарма 3

Це Гуру! Вчитися завжди! Головна мета - пізнання Бога або пізнати свою душу! Перед 3 ставитися високі завдання пізнання духовності, навчатися, навчитися, передати! Тобто з їх допомогою повинні бути трансформація свідомості інших людей. Найвища мета в філософських знаннях.. Буває що у людини немає таких уподобань, намірів, тому перед ним ставлять моральні завдання.. Це вивчення психології, йому не можна жити в низьких гунах. Не можна знаходиться в приземлених станах розуму, тільки розвиток і навчання людей. Потрібно рухатися від простого до вищого! Це і є дхарма 3. Якщо оточуючих дратує те, що робить дхарма 3, значить шлях неправильний. Або жорсткий підхід, потрібно м'якше.. Потрібно вчитися передати, а не вчити.. Т. е м'яко доносити інформацію для людей.

 

Дхарма 4

Їх дхарма. Бачити позитив у всьому! Не бути вискочкою свого негативу.

Знаходяться під впливом демонічних енергій, але йому при його прозорливості потрібно культивувати тільки позитив.. Т. Е розглядати у всьому і всіх тільки позитив, відкидаючи негатив! Головна рекомендація - це усвідомити що є така особливість.. Т. Е перестати шукати негатив.. Постійне заспокоєння розуму - молитви, медитація, вивчення священних трактатів!! Це не питання « Хочу не хочу» це питання життя і смерті.

 

Дхарма 5

Дхарма -це накопичувати всілякі божественні знання! Перетягування святості на себе, набуття та поширення вищої любові, духовності. Якщо немає такої свідомості у людини, то потрібно в приземленому варіанті накопичувати закони про успіх.. Або як заробляти гроші, якщо ще нижче гуни, то це нагромадження грошей для задоволень і просто життя.. Завдання пробудитися від ілюзорного світу і почати розвиватися. Важливо підвищувати стандарти своїх інтересів. Рухатися вгору. Рекомендується так само заспокоювати свій розум, медитаціями, молитвами.

 

Дхарма 6

Їх Дхарма протистояти своїй природі, витонченості і нерішучості. І друга задача дхарми 6 робити рішучі вчинки, опановувати тантрой, психічними практиками, сексуальними знаннями, підняти кундаліні.. Психічні і сексуальні енергії.. Вивчати мову любові. І вибирати собі гідних і відповідних партнерів. У тантрі жінка повинна закінчувати близькість, а не чоловік! Інакше її планета перебуватиме в незадоволенні! Тобто якщо навчитися тантрі, то мужчнины будуть цілувати сліди від її ніг.. Т. е вирішити проблеми з близькістю і відповідними партнерами! Сексуальність жінки сильніше чоловічий в дев'ять разів!

Дхарма 7

Більше за інших доводиться терпіти, дуже сильна психічна особистість, здатна вивести нас за межі матеріального світу. Направляти блискучі ідеї на творення! Калашников винайшов автомат, Цукрів воднева бомба, Стечкин придумав пістолет. Отже завдання Дхарма 7 нарправлять ідеї тільки на творення! Одна з найсильніших планет. Так само потрібне постійне заспокоєння розуму! Йога!

Дхарма 8

Не можна йти по шляху жадібності, захланності. Творець ніколи не втручається у вибір людини. Дхарма 8 повинен допомогти іншим обирати правильний шлях. Йому необхідно завжди бути в якій-небудь діяльності. Не можна ображатися, «надуватися». Самосожаление, образи, повинні бути виключені! У всьому потрібно бачити божественний задум Творця, тому не можна ображатися. Між діяльністю і роздумами вибирати тільки діяльність! Діяння надійні, бездіяльності помилкові! Чоловікам з Дхарма 8 легше, жінкам складніше. Жінкам потрібно зберігати жіночність і «слабкість», не можна « упахиваться». Не можна самій приймати рішення. Не прагнути бути біля керма. А так же навчитися не надавати значення образам.

Дхарма 9

Правильно накопичувати енергію, творити, зцілювати. Трансформувати свідомість.. Виступає як найвища мета досягнення Бога.. Необхідно зрозуміти що ми душі на тонкому плані, що ми брати і сестри..

Трансформація свідомості до рівня стану душі Бога. Необхідно отримати стійкий смак до Божественної любові. Спорт, чистота, накопичення енергії! Завдання правильно накопичувати і транслювати енергію! І енергія повинна бути тільки творча, зцілювальна, що веде до БОГА! Тільки творення!

Отже, якщо людина правильно несе свою Дхарму, він може досягти величезних висот у своїй діяльності! Отримує допомогу від всесвіту!

 

 

 

 • Інструкція до розумним годинах Vyvo Watch Generation 2.
  Інструкція до розумним годинах Vyvo Watch Generation 2.
  Розумні годинник Vyvo Watch Generation 2, це замір тиску, ЕКГ, рівень кисню в крові, робота легенів, серцевий ритм, стан міжсуглобової рідини, м'язів і кісток, 17 виидов спорту, температура тіла, рівень стресу, кнопка SOS.
  Інструкція до розумним годинах Vyvo Watch Generation 2.
 • Умные часы Vyvo Watch 2.
  Умные часы Vyvo Watch 2.
  Умные часы Vyvo Watch 2 ( США), это медицинские часы второго поколения, которые показывают артериальное давление, ЭКГ, сатурацию кислорода, температуру тела, состояние сосудов, суставов и показывают важные данные для 17 видов спорта. Имеют кнопку SOS в случае критического состояния, отправляют смс вашим родственникам!
  Умные часы Vyvo Watch 2.

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner