Продавець Магазин все для здоров'я Верія розвиває свій бізнес на Prom.ua 12 років.
Знак PRO означає, що продавець користується одним з платних пакетів послуг Prom.ua з розширеними функціональними можливостями.
Порівняти можливості діючих пакетів
Bigl.ua — приведет к покупке
Кошик
238 відгуків

Магазин «Все для здоров'я» 067-582-42-43

+380 (67) 582-42-43
Веліке прохання телефонувати!

Слова які пожвавлюють клітини.

Слова які пожвавлюють клітини.

В ході досліджень вчені були вражені, якою величезною силою володіє слово. А також нечуваний експеримент вчених щодо впливу творящої думки на жорстокість і насильство.

Як же їм вдалося цього досягти?

 

Почнемо все по порядку. Ще в далекому 1949 році дослідники Енріко Фермі, Улама і Паста вивчали нелінійні системи – коливальні системи, властивості яких залежать від відбуваються в них процесів.

Ці системи при певному стані поводили себе незвично. Дослідження показали, що виконувалося запам'ятовування системами умов впливу на них, і ця інформація в них зберігалася досить тривалий час. Характерний приклад – молекула ДНК, що зберігає інформаційну пам'ять організму.

Ще в ті часи вчені задавали собі питання, як таке можливо, щоб нерозумна молекула, яка не володіє ні мозковими структурами, ні нервовою системою, може володіти пам'яттю, точності перевершує будь-який сучасний комп'ютер.

 

Пізніше вчені відкрили загадкові солітони.

 

Солітони

 

Солітон – це структурна стійка хвиля, яка перебуває у нелінійних системах. Подив учених не було меж. Адже ці хвилі поводяться як розумні істоти.

І тільки через 40 років вченим вдалося просунутися в цих дослідженнях. Суть досвіду полягала в наступному – з допомогою специфічних приладів вченим вдалося простежити шлях прямування цих хвиль в ланцюжку ДНК.

Проходячи ланцюжок, хвиля повністю зчитувала інформацію. Це можна порівняти з людиною, що читають відкриту книгу, тільки в сотні разів точніше.

У всіх експериментаторів під час дослідження виникало одні і той же питання – чому солітони ведуть себе так, і хто дає їм таку команду? Вчені продовжували свої дослідження в математичному інституті РАН. Вони спробували впливати на солітони людської промовою, записаної на інформаційному носії.

Те, що побачили вчені перевершило всі очікування – під впливом слів солітони оживали.

Дослідники пішли далі – направляли ці хвилі на зерна пшениці, які до цього були опромінені такою дозою радіоактивного випромінювання, при якій рвуться ланцюжки ДНК, і вони стають нежиттєздатними.

Після впливу насіння пшениці проросли. Під мікроскопом спостерігалося відновлення ДНК, зруйнованих радіацією.

Виходить, людські слова змогли оживити мертву клітку, тобто під впливом слів солітони починали володіти життєдайною силою. Ці результати неодноразово були підтверджені дослідниками з інших країн – Великобританія, Франція, Америка.

 

Вченими була розроблена спеціальна програма, при якій людська мова трансформувалася в коливання і накладалася на хвилі-солітони, а потім впливали на ДНК рослин.

Вследствие этого значительно убыстрялся рост и качество растений. Опыты проводились и с животными, после воздействия на них наблюдалось улучшение артериального давления, выравнивался пульс, улучшались соматические показатели.

Исследования ученых не остановились и на этом

 

Совместно с коллегами из научных институтов США, Индии были проведены эксперименты по воздействию человеческой мысли на состояние планеты.

Эксперименты проводились не единожды, в последних участвовало 60 и 100 тысяч человек. Это по истине огромное количество людей.

Главным и необходимым правилом выполнения эксперимента было присутствие у людей созидающей мысли. Для этого люди по своей воли собирались группами и направляли свои позитивные мысли в определенную точку на нашей планете.

На то время этой точкой была выбрана столица Ирака – Багдад, где тогда шли кровопролитные бои.

Во время опыта бои резко прекращались и на протяжении нескольких суток не возобновлялись, а также в дни эксперимента резко сокращались показатели преступности в городе!

 

Процес впливу творящої думки фіксувався науковими приладами, які реєстрували найпотужніший потік позитивної енергії.

 

Вчені впевнені, що ці експерименти довели матеріальність людської думки і почуттів, і їх неймовірну здатність протистояти злу, смерті і насильства.

 

Вже в який раз вчені уми завдяки своїм чистим помислів і прагнень науково підтверджують стародавні прописні істини – людські думки можуть як створювати, так і руйнувати.

Вибір залишається за людиною, адже саме від направлення своєї уваги залежить, чи буде людина творити або негативно впливати на інших і на себе.

Людське життя — це постійний вибір і можна навчитися робити його правильно і усвідомлено.

 • Інструкція до розумним годинах Vyvo Watch Generation 2.
  Інструкція до розумним годинах Vyvo Watch Generation 2.
  Розумні годинник Vyvo Watch Generation 2, це замір тиску, ЕКГ, рівень кисню в крові, робота легенів, серцевий ритм, стан міжсуглобової рідини, м'язів і кісток, 17 виидов спорту, температура тіла, рівень стресу, кнопка SOS.
  Інструкція до розумним годинах Vyvo Watch Generation 2.
 • Умные часы Vyvo Watch 2.
  Умные часы Vyvo Watch 2.
  Умные часы Vyvo Watch 2 ( США), это медицинские часы второго поколения, которые показывают артериальное давление, ЭКГ, сатурацию кислорода, температуру тела, состояние сосудов, суставов и показывают важные данные для 17 видов спорта. Имеют кнопку SOS в случае критического состояния, отправляют смс вашим родственникам!
  Умные часы Vyvo Watch 2.

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner