Продавець Магазин все для здоров'я Верія розвиває свій бізнес на Prom.ua 12 років.
Знак PRO означає, що продавець користується одним з платних пакетів послуг Prom.ua з розширеними функціональними можливостями.
Порівняти можливості діючих пакетів
Bigl.ua — приведет к покупке
Кошик
238 відгуків

Магазин «Все для здоров'я» 067-582-42-43

+380 (67) 582-42-43
Веліке прохання телефонувати!

Жива їжа, аура їжі.

Жива їжа, аура їжі.

Аура їжі

Експерименти на людях заборонені з етичних міркувань. Тому, для своїх досліджень вчені використовують різних тварин. Для вивчення впливу харчування на здоров'я людини найбільш часто використовуються експерименти з пацюками. Це обумовлено тим, що харчові переваги цих тварин практично ідентичні з харчовими звичками людей. Може бути, саме тому щури так добре уживаються в місцях проживання людей. Хочу навести результати деяких експериментів, які описані в книзі М. І. Волосянко і В. А. Потапова «Алхімія омолодження організму. Нетрадиційний підхід».

Один з експериментів був такий. Спочатку новонароджених крисок поїли натуральним молоком, чому вони жили приспівуючи, пустували і швидко росли. Але потім молоко замінили штучною сумішшю, яка за своїм складом була повністю ідентична молока аж до ферментів. Єдина відмінність даної суміші від молока полягало в тому, що її інгредієнти були отримані не з живої речовини, а штучно. Але в результаті підміни щурики позбавилися сили і почали вмирати одна за одною. Чому ж? Адже вони раніше отримували всю гаму білків, жирів, вуглеводів, вітамінів, мікроелементів, ферментів і всіх інших компонентів натурального молока, тільки у вигляді штучної суміші. Але тривалість життя щурів на штучній суміші була навіть коротше, ніж на простій воді. Наступним етапом експерименту стало те, що в штучну суміш почали додавати трохи натурального молока, кілька крапель. У результаті щури знову почали відчувати себе чудово, стали спритними і рухомими як і раніше.

Що ж такого було в натуральному молоці, чого бракувало в штучно створеної суміші? Адже суміш практично стовідсотково відтворювала молекулярний склад молока. Однак цього виявилося недостатньо, для підтримання життя щурів. Висновок тут може бути такий: вчені створили штучну суміш не включили до її складу лише один елемент, властивий усьому живому — невидиму польову структуру, відому під такими назвами як «біополе», «аура», «душа». Як відомо, всі живі істоти мають біополем, як тільки воно зникає, живий організм тут же перетворюється в неживій, тобто в труп.

Вищеописаний експеримент дає нам знати, що біополем володіють не тільки живі істоти, але також і їжа. Біополе — це енергія. Другий закон термодинаміки говорить: «енергія нізвідки не береться і нікуди не зникає, вона лише перетворюється з однієї форми в іншу. Організм людини теж володіє цією енергією, званою біополем. Отримує він цю енергію разом з їжею. Енергія ця настільки сильна, що навіть мізерної її частки вистачає для підтримання життєдіяльності організму.

Біополе неоднорідне і має безліч «відтінків». Про цих відтінках часто кажуть екстрасенси, коли діагностують ауру людини і визначають її колірну гаму. Аура їжі теж неоднакова. Одні продукти володіють сильною позитивною енергетикою, інші мають більш слабке біополе, третина не мають його взагалі. Як визначити біополе їжі? Насамперед, зауважимо, що біополем наділяють їжу Природа. Дерево вдихає душу в свій плід. Як тільки плід зірваний, наповнення його біоенергією припиняється, і вона починає висихати поступово. Різні плоди володіють різною швидкістю спадання біополя. Так енергія помідора висихає набагато швидше, ніж енергія яблука, адже яблуко зберігає свіжість протягом цілого року, а для помідора межею є всього лише місяць.

Варені продукти значно втрачають своє біополе, хоча частково воно зберігається. Будь варений продукт придатний для вживання протягом всього лише діб, хоча в сирому вигляді він може зберігатися десятки і сотні разів довше. Тому, варену їжу рекомендують їсти відразу після приготування, поки вона не охолола. Біополе супу найбільш сильно, як тільки він був знятий з плити, але після цього вона починає дуже швидко вичерпуватися. Холод перешкоджає цьому процесу, але дуже незначно. Будь-яка обробка продуктів обіцяє втрату життєвої енергії. Чим більшу кількість разів їжа переробляється, тим менша кількість польовий енергії зберігається в ній, хоча білково-калорійні параметри можуть залишатися незмінними.

Ще один експеримент був проведений на щурах. Тисячу піддослідних розділили на три групи, відповідно з трьома групами населення людей. Перша група називалася «Уайтчепель» (назва одного з районів Лондона), друга — «Індуси» і третя — «Хунзы» (гірська народність, ведуча простий спосіб життя, живить переважно сирою їжею і славиться своїм бездоганним здоров'ям). Всі щури утримувалися в однакових умовах, відмінності були лише в їхньому харчовому раціоні. Група «Уайтчепель» харчувалася так само як жителі Лондона — хліб і борошняні вироби, варення, м'ясо, консерви, яйця, солодощі, чай, варені овочі і т. д. Щури з групи «Індуси» їли саме те, що вживає в їжу населення Індії. Раціон «Хунз» був складений з свіжих овочів, фруктів, горіхів та інших продуктів, що входили в їжу цього гірського племені. Щури знаходилися під спостереженням протягом всього терміну свого життя. Метою дослідження було з'ясувати вплив їжі на стан здоров'я щурів, і ось які були отримані результати:

Щури з групи «Уайтчепель» перехворіли усіма захворюваннями, характерними для жителів столиці Великобританії, починаючи від дитячих захворювань і закінчуючи хронічними і старечими недугами. Здоров'я і хвороби щурів «Індусів» виявилися в точності відповідними здоров'ю і хвороб населення Індії. Стан здоров'я групи щурів «Хунзы» залишалося чудовим, що відповідало стану здоров'я однойменної гірської народності. Цей експеримент підтвердив, що їжа відіграє вирішальну роль у здоров'ї людини. «Цивілізована» їжа англійців нагородила їх безліччю хвороб цивілізації. «Полуцивилизованная» їжа індусів частково зберегла їх здоров'я. Але ідеальне здоров'я було лише у хунз, які харчуються «дикої», тобто сирою їжею.

Але цей експеримент виявив одну ще навіть більш важливу деталь, ніж здоров'я. Хоча, що може бути важливіше за здоров'я, але виявилося, є дещо. Щури з групи «Уайтчепель» вели себе знервовано і войовничо, вони кусали один одного і навіть загрызали до смерті. Навпаки щури «Хунза» протягом всієї своєї життя були умиротвореними, життєрадісними, проводили час в іграх і спокійному відпочинку. Зауважимо, що до початку експерименту щури практично не відрізнялися один від одного по поведінці. Лише різне харчування стало результатом настільки різного поведінки.

Значить, їжа впливає не тільки на стан нашого фізичного здоров'я, але і на стан психічного здоров'я теж. Інакше кажучи, агресія, войовничість, дратівливість це не що інше, як відхилення у психічному здоров'ї, викликані знову ж нашим пристрастю до неприродної їжі.

Те, до чого прийшли сучасні вчені в результаті тривалих експериментів, було давно відомо східним мудрецям. У ведичній традиції всю їжу прийнято ділити на три види: сатвическая, раджасическая і тамасическая. Цей поділ відповідає трьом «гунами матеріальної природи»: сатва, раджас і тамас. Ці гуни, на думку індусів, керують енергією всіх живих істот у нашому матеріальному світі.

Сатва — означає гармонію, мудрість, святість. Їжа, що володіє сатвической енергією, облагороджує людину, дарує йому тверезість розуму і здоров'я тіла. Ця їжа для тих людей, які бажають йти по шляху вдосконалення духу і досягти просвітлення. Це їжа ченців, мудреців і праведних людей. До сатвическим продуктів належать фрукти, овочі, горіхи, мед, злаки. В індійській традиції немає строгого поділу їжі на сиру і перероблену, але все сирі натуральні продукти (за рідкісним винятком) є сатвическими. Головні два критерії, за якими визначається належність їжі до сатве, це її рослинне походження і свіжість. Овочі і фрукти неодмінно повинні бути свіжими. Рис, хліб, каші та інші страви теж є сатвическими, але обов'язково повинні бути свіжими, тільки знятими з вогню і не містити в своєму складі м'яса, риби і прянощів. Другий критерій сатвической їжі — вона має бути простою (пісної) і викликати сильних смакових відчуттів. Смакові відчуття, на думку індусів, впливаючи на органи чуття, викликають у тілі людини вогонь пристрастей. Пристрасті ж і сильні відчуття — головний ворог людини, що прагне до заспокоєння, святості і духовному зростанню. Тому їжа з сильним смаком (гірким і солодким, гострим) вже не належить до сатвической. В цьому плані цибулю і часник, хоч і є натуральними сирими продуктами, але завдяки своєму гострому смаку не відносяться до сатвическим. Іноді до категорії сатвической їжі відносять ще й молоко.

Раджас — уособлює енергію, пристрасть, войовничість. Раджасическая їжа наповнює тіло людини безліччю бажань і пристрастей. Це їжа раджі, правителя, воїна. Ця їжа для людей, що прагнуть до тілесних утіх: ненажер, п'яниць, коханців. Критерій раджасической їжі — сильний смак. Пряна, солона, солодка, смажена, копчена і майстерно приготовлена їжа належить до раджасической. Всі страви тваринного походження з м'яса, риби, птиці теж є раджасическими. Сюди ж відносяться всі спиртні напої, наркотики і ліки. Раджасическая їжа змінює стан свідомості людини, наповнює його енергією, але разом з нею і пристрастю. Її рекомендують вживати воїнам перед боєм, коханцям перед любовними втіхами. Але бажання, що проникли в організм людини разом з їжею, руйнують тіло і затуманюють розум. Щоб задовольнити апетит людина вбиває тварини, але з'їдаючи його, він наповнює своє тіло бажаннями і безглуздям, а потім пориві пристрасті він розв'язує війни і вбиває людей. Тому всі вбивства, чи то тварин або людей, відбуваються з вини раджасической їжі. Бажання і пристрасті ніколи не покидають людини харчується раджасической їжею. Прагнучи до задоволення бажань, людина сідає за вишукано накритий стіл, але з'їдені їм страви тільки розпалюють пристрасть. Так людина опиняється у вирі бажань, у замкнутому колі, коли прагнення задовольнити тілесну пристрасть призводить тільки до її посилення. Бурхливі пристрасті виснажують організм людини, що призводить до хвороб тіла і швидкої смерті. Але і після смерті бажання не покидають людини, а неможливість їх задоволення призводить до «пекельним страждань» у потойбічному світі.

Тамас — символізує занепад, розкладання, смерть. Тамасическая їжа, на думку індусів, це їжа, яка взагалі не придатна до вживання. Сюди відноситься гнила і несвіжа їжа, яка погано пахне і неприємна на смак. Сатвическая і раджасическая їжа з часом, коли починає псуватися, перетворюється в тамасическую. Гнилі овочі та фрукти, запліснявілий хліб, кислі молоко, заграв суп, все це приклади тамасической їжі. Іноді до тамасической їжі відносять навіть остиглі після приготування страви. Їжа, приготована і поставлена в холодильник або інше холодне місце, однозначно відноситься до тамасической. Повторний розігрів не змінить її стану. Тамасическая їжа наповнює організм людини самими низинними енергіями, руйнує тіло і свідомість. Апатія, пригніченість, слабкість, невігластво, тупість — це все характеристики людини, що вживає тамасическую їжу. Це їжа нижчих верств суспільства — рабів, а в наш час бомжів. Харчування тамасической їжею призводить до безлічі виразок, як зовні, так і всередині людини. Організм починає хворіти, розкладатися, випадають зуби, смердючий запах йде з рота, так і від всього тіла. Розумова діяльність заходить у глухий кут, свідомість людини занурюється в безпросвітну темряву. Душа тамасического людини в наступному житті втілюється в образі тварини, і це не покарання, а порятунок людині, для того, щоб, побігавши у вигляді барана, він пожував свіжої травички і тим самим набрався цілющої енергії, яку він розтратив в образі людини, харчуючись покидьками цивілізації.

Таким чином, ще в давнину люди зрозуміли, що якість їжі визначає не тільки стан здоров'я людини, але і стан його психіки, розумової діяльності, спрямованості і навіть його долю після смерті. Сатвический (святий) людина підноситься до Бога, раджасический (пристрасний) людина мучиться в огні своїх пристрастей, тамасический (духовно мертвий) людина занурюється в повне небуття. Завдяки їжі людина має простий спосіб зміни своєї долі. Всього лише змінивши свій харчовий раціон, можна з бомжа перетворитися на святого, з вбивці в мудреця, з раба пристрастей господаря своєї долі. Скількох сварок, війн і збройних конфліктів можна було б уникнути, якби люди правильно харчувалися. Їжа здатна перетворити стадо баранів в полк вояків, а полк вояків у сонм мудреців.

Сатвическая їжа чиста від Природи і має очищувальну здатність. Її священна енергія очищує організм людини, очищає свідомість, очищає чакри. У людини, що харчується сатвической їжею, зникають низовинні бажання, стає тверезий розум, промиваються духовні канали, розкриваються чакри. «Космічні очі» стають здатними до сприйняття світла істини, випромінюваного Абсолютом. На людину зійде просвітлення, він стає святим.

Раджасическая їжа до світлої святий енергії людини підмішує різнокольорові фарби пристрастей. Світло істини через призму різнокольорових бажань спотворюється, і людина замість устремління до Бога починає прагнути до багатства і задоволень. Його «космічні очі закриваються, людина втрачає шлях, що веде до Абсолюту, з-за чого починає городити город всіляких філософій, кожна з яких є лише невиразним відображенням істини.

Тамасическая їжа і зовсім занурює людину в пітьму. Прийшовши в храм, така людина замість прохання про світлі та істині починає просити милостиню. Замість піднесення до рівня святого людина сходить на рівень тварини. Чакри перестають служити такій людині, мудрість життя вислизає від нього, і йому починає здаватися, що життя хаотична і сповнена випадковостей. У морі життя така людина опиняється в ролі потопельника, опустився на саме дно.

Якщо поглянемо на сучасний світ, то побачимо, що більшість населення сповідує раджасический спосіб харчування. Кулінарне мистецтво злетіло на самий Олімп. Добре сервірований стіл вважається найкращим способом відзначити свято. А адже в глибині століть, коли виникли перші свята, вони присвячувалися Богу і Природі (що суть одне і те ж), і святкували їх люди в молитві і стриманості від їжі, а не в ненажерливість і п'яному угарі. Ресторани, бари, закусочні — ось місця, які прагнуть потрапити люди і в яких вони відпочивають від справ і знаходять своє щастя. Чи варто говорити про те, що раніше для душевного та фізичного відпочинку люди приходили в храм і там знаходили спокій і щастя. А ще раніше замість храму люди йшли до Природи і в гармонії з нею знаходили щастя.

Раджасическая енергія править усім світом. Раджас означає пристрасть, бажання. На задоволення постійно зростаючих бажань спрямований неухильне зростання економіки. Коли ж зупиниться це зростання? Економісти відповідають на це питання: ніколи! І вони мають рацію на всі сто відсотків. Зростання економіки неможливо зупинити, не зупинивши перш зростання бажань людей. Саме бажання керують людьми, змушуючи тремтіти при вигляді безлічі товарів у магазинах. Саме бажання примушують людей трудитися в поті чола день і ніч, витрачати всі свої сили на заробляння грошей. Саме бажання стоять біля витоків «Культу Насолоди», культу який робить насолоду головним сенсом життя, а всі інші цінності (віра в Бога, турбота про Природу, духовне зростання) зводить у ранг другорядних. Через невгамовних бажань розв'язуються кровопролитні війни, і диктатори поневолюють цілі народи.

Економіка, що летить вперед, війни, промисловість, все це є причиною екологічного забруднення, причиною брудних річок і морів, смрадного повітря, засилля сміття зруйнованих екосистем, вимирання цілих видів флори і фауни. В основі всього лежать бажання людей, а бажання підігріваються їжею. Так ось де причина всіх наших бід, ця причина лежить у кожного з нас в тарілці. Якою банальною є насправді причина.

Так что же, будем менять свои пищевые привычки или нет? Легко сказать, намного труднее сделать. Для многих отказаться от вкусной пищи вообще не по силам. Изменить свой пищевой рацион — мероприятие посильное только для человека, обладающего большой силой воли. Снова приходим к замкнутому кругу: чтобы стать сильным духом, нужно изменить способ питания, чтобы изменить способ питания, нужно быть сильным духом. Где здесь выход?

Дуже символічно те, що цей матеріал опубліковано в переддень Нового Року, коли святкові столи по всьому світу просто ломляться від величезного розмаїття всіляких ласощів, встояти перед якими можна лише ціною нелюдських зусиль.

 • Інструкція до розумним годинах Vyvo Watch Generation 2.
  Інструкція до розумним годинах Vyvo Watch Generation 2.
  Розумні годинник Vyvo Watch Generation 2, це замір тиску, ЕКГ, рівень кисню в крові, робота легенів, серцевий ритм, стан міжсуглобової рідини, м'язів і кісток, 17 виидов спорту, температура тіла, рівень стресу, кнопка SOS.
  Інструкція до розумним годинах Vyvo Watch Generation 2.
 • Умные часы Vyvo Watch 2.
  Умные часы Vyvo Watch 2.
  Умные часы Vyvo Watch 2 ( США), это медицинские часы второго поколения, которые показывают артериальное давление, ЭКГ, сатурацию кислорода, температуру тела, состояние сосудов, суставов и показывают важные данные для 17 видов спорта. Имеют кнопку SOS в случае критического состояния, отправляют смс вашим родственникам!
  Умные часы Vyvo Watch 2.

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner