Продавець Магазин все для здоров'я Верія розвиває свій бізнес на Prom.ua 12 років.
Знак PRO означає, що продавець користується одним з платних пакетів послуг Prom.ua з розширеними функціональними можливостями.
Порівняти можливості діючих пакетів
Bigl.ua — приведет к покупке
Кошик
238 відгуків

Магазин «Все для здоров'я» 067-582-42-43

+380 (67) 582-42-43
Веліке прохання телефонувати!

Лидомед Біо - домашній доктор.

Лидомед Біо - домашній доктор.
 1. ПРИЗНАЧЕННЯ

Антипаразитарный прилад «Лидомед-Біо» призначений для:

активної біорезонансної терапії ( БРТ), заснованої на генеруванні слабких електромагнітних коливань особливої форми і частоти, які з допомогою спеціальних пасивних долонних електродів Left – Right пропускаються через тіло;

електростимуляції точок на шкірі спеціальним активним виносним шести-контактним електродом;

Вплив здійснюється хвилями, що мають биомагнитную природу з коригувальним м'яким, не гнітючим впливом на ядро і плазму клітини і її складові.

Дія антипаразитарного приладу спрямоване на корекцію гомеостазу організму людини є одним з небагатьох, дієвих способів запобігання хвороби.

Антипаразитарный прилад БРТ рефлексотерапії і електростимуляції «Лидомед-Біо» призначений для використання спеціалістами медичного профілю (невропатологами, терапевтами, травматологами, педіатрами, урологами, гінекологами, сімейними лікарями та ін ), фахівцями косметичних салонів, масажистами і т. п., а також для самостійного застосування пацієнтами на дому як домашній міні рефлексотерапевт. Чудові результати отримані нами при лікуванні гаймориту, молочниці, грипу, печінки, хламідіозу, різних інфекцій. Прилад дає прекрасні результати в боротьбі з вірусами, глистами, хламідіямилікування від усіх відомих бактерій і вірусів і т. д.

ЗВЕРНІТЬ УВАГУ: Міністерство охорони Здоров'я України, після багаторічних випробувань дало висновок — «... прилад може використовуватися в практиці, не має побічних дій і протипоказань» (свідоцтво про державну реєстрацію №1857/2003).

Антипаразитарный прилад «Лидомед-Біо» занесений в реєстр медико-технічних нововведень МОЗ України та Академії Медичних Наук України, а також має свідоцтво реєстрації Комітету з нової медичної техніки (тобто отримав найвище визнання).

Даний антипаразитарный прилад не призначений для лікування всіх хвороб. У кожному конкретному випадку Ви повинні консультуватися з фахівцем. Результати індивідуальні.

Антипаразитарный прилад «Лидомед-Біо» надає загальне оздоровче вплив на весь організм, починаючи зі структурно-функціональної одиниці — клітини і закінчуючи органами, системами і всім організмом в цілому.

Кліматичні умови експлуатації приладу: температура навколишнього середовища від +8° С до +35° З; верхнє значення відносної вологості повітря 80% при температурі 25° С; атмосферний тиск 940-1060 ГПа (від 630 до 900 мм рт. ст. ).

УВАГА: Ніколи не використовуйте прилад «Лидомед-Біо"», якщо Ви вагітні або носіть електрокардіостимулятор. Оскільки ситуація з вагітністю просто не досліджена, а електричні сигнали можуть вплинути на правильність роботи електрокардіостимулятора, не проводите експерименти на собі!

 1. АКТИВНА БІОРЕЗОНАНСНА ТЕРАПІЯ (АБРТ)
  В даний час у всьому світі спостерігається тенденція виходу на перше місце у структурі захворюваності людини хвороб, викликаних лікарським втручанням в діяльність цілісного організму — медикаментозним, інструментальним і т. д.

Друге місце за даними ВООЗ займають хвороби регулювання: захворювання, пов'язані з порушенням діяльності регуляторних систем — нервової, ендокринної та імунної під впливом несприятливих факторів навколишнього середовища людини.

Після багаторічних досліджень вчені з'ясували, що, виявляється, абсолютно всі живі істоти (у тому числі — мікроорганізми), випромінюють електромагнітні хвилі. При цьому діапазон частот, що випускаються людиною, коливається від 1520 до 9460 кілогерц, а патогени (цвілеві грибки, віруси, бактерії, черв'яки, кліщі) мають діапазон випромінювання 77-900 кілогерц.

У людини основними джерелами електричних і електромагнітних сигналів є:

м'язова активність, наприклад, ритмічні скорочення серцевого м'яза;

невральний активність, тобто передача електричних сигналів від органів почуттів у мозок і передача електричних сигналів від мозку до виконавчим системам — руках, ногах; метаболічна активність, тобто обмін речовин в організмі.
У той же час, у багатьох мікроорганізмів — у найпростіших, у ряду кишкових паразитів, грибків, бактерій, вірусів відсутні нервова і м'язова системи, тому джерелом електричних і електромагнітних полів у них є метаболічна активність. Метаболізм або обмін речовин — це те, що відрізняє «живу природу від неживої». Рух будь зарядженої частинки створює навколо неї магнітне поле, скупчення заряджених частинок створює електричний потенціал того чи іншого знака. Ці передумови дозволяють підійти до лікування і профілактики захворювань не хімічними, тобто лікарськими у традиційному розумінні, а фізичними методами.

Життєдіяльність людини, тварин, а також найпростіших, бактерій, вірусів супроводжується різними видами електричної активності. Прикладами такої активності є електричні потенціали, що знімаються при електрокардіографії, електроенцефалографії.

Багато захворювань тісно пов'язані з наявністю в організмі паразитарних, бактеріальних і вірусних агентів, як інфекційних, так і живуть в різних органах у стан симбіозу з тканими структурами цього органу. Для того щоб придушити ті чи інші агенти, зовсім не обов'язково вводити в організм антибіотики, тобто використовувати далеко не нешкідливі для організму методи хіміотерапії. Знаючи частоти метаболічної активності тих чи інших агентів, можна впливати на них частотними коливаннями, які будуть порушувати їх власні ритми і тим самим пригнічувати їх нормальну метаболічну активність. Як показують відповідні дослідження, такі дії абсолютно нешкідливі для людського організму. Даний метод лікування отримав назву активної біорезонансної терапії (АБРТ).

Етіологія важких хронічних захворювань таких як (хвороби Паркінсона, хвороби Альцгеймера, Сніду, раку, розсіяного склерозу, ендометріозу, важких артритів, м'язових дистрофій тощо ) далеко не завжди відома, але існує точка зору, що основним фактором патогенезу є приховані паразитарні інфекції. Ми отримали чудові результати при лікуванні багатьох хвороб викликані інфекціями в тому числі хламідіями, вірусами. Відмінні результати при лікуванні грипу, гаймориту, молочниці, ппечени, герпесу, хламідіозу.

За даними ВООЗ чотирнадцятьма основними паразитарними інфекціями на Земній кулі інфіковано 4300 млн. чоловік. За даними клініцистів, більшість людей у всьому світі є носіями прихованої інфекції.

Паразитарними хворобами — називається група заразних хвороб, що викликаються найпростішими (амебами, лейшманиями, лямбліями, плазмодіями, трипаносомами, балантидами, пневмоцистами, токсоплазмами та ін ), паразитичними черв'яками (гельмінтами), членистоногими (комахами і кліщами), патогенними мікроорганізмами (бактеріями, спирохетами, рикетсіями — паразитують у вошей, бліх, кліщів, патогенними грибками, вірусами).

Прихована паразитарна інфекція не виявляє себе явно і, тому, залишається поза полем зору лікаря-терапевта або інфекціоніста. Суть цього підходу розкрита у роботах відомого вченого і лікаря-клініциста Hulda Regher Clark. Основні положення роботи були підтверджені накопиченим у США і Німеччині клінічним досвідом, у тому числі з участю незалежних експертів з Німеччини, такими, як M. Keymer, A. E. Baklayan та ін.

Можна боротися з передбачуваними паразитами, вводячи в середину частотного ритму діапазону їх життєдіяльності на 3-5 хвилин сильну перешкоду з великою амплітудою сигналу, нав'язуючи паразита зовнішній, невластивий для нього ритм і викликаючи його інактивацію.

У клітинах органів, паразитів дістати складно, а при попаданні їх в кров, паразити знищуються. Встановлено, що знищити паразитів в циркуляції крові можна несинхронної перешкодою з частотою 30 КГц, але час впливу потрібно збільшити з 3-х до 7-ми хвилин, що відповідає повного обороту крові в організмі. Після такого циклу впливу потрібно зробити перерву в 20-30 хвилин і провести другий сеанс для знищення знову розмножилися і вийшли в циркуляцію крові паразитів. Певні кишкові паразити є носіями бактерій і вірусів, що при загибелі «господаря» виходять в циркуляцію. Тому необхідний ще один цикл впливу.

Питання: чи Не шкідливо це для організму?

Немає. Частоти паразитів лежать в діапазоні 100 — 400КГц. Резонансні частоти структур людського організму — в діапазоні 1-10 МГц. Шкідливі для організму людини частоти лежать за кордоном -1 Мгц.

Отримавши ці знання, фахівцями наукового відділу «Здоров'я сім'ї» при ТОВ «Лідер-груп», був розроблений унікальний антипаразитарный прилад «Лидомед-Біо».

Після багаторічних досліджень в 2003 році був даний вердикт Міністерства охорони Здоров'я України — «... прилад може використовуватися в практиці, не має побічних дій і протипоказань» (свідоцтво про державну реєстрацію №1857/2003).

 1. ДЕСЯТЬ ПРОГРАМ АНТИПАРАЗИТАРНОГО ПРИЛАДУ «Лидомед-Біо»

Режими № Назва програм

• Протигрибкова.
• Антибактеріальна та антивірусна.
• Антигельмінтну та антипротозойная (проти найпростіших).
• Загальна, включає антигельминтную, антивірусну (у тому числі вірус папіломи і бородавки), антипротозойную (проти найпростіших) і антикліщову.
• Профілактична.
• Косметологічна.
• Знеболююча і протизапальна.
• Лікування та профілактика опорно-рухової системи
• Антицелюлітна.
• Лікування та профілактика шлунково-кишкового тракту.

За способом захисту від ураження електричним струмом прилад відноситься до виробів з внутрішнім джерелом живлення тип В згідно з ГОСТ 12.2.025. Прилад електрично безпечний, заземленню не підлягає.

 1. ПРИНЦИП РОБОТИ ПРОГРАМ №1, №2, №3, №4, №5
  Принцип дії програм з 1-ої по 5-ю заснований на впливові електромагнітними коливаннями визначеної частоти, форми і амплітуди, які надають суворо виборче вплив на різні види збудників (гельмінти, грибки, бактерії, віруси, кліщі та ін ).

Спектр випромінювання апарату відповідає спектру випромінювання патогенної (чужорідної) флори слабких електромагнітних коливань особливої форми і частоти, які з допомогою спеціальних пасивних долонних електродів Left і Right пропускаються через тіло. В результаті такого впливу послаблюються захисні функції патогенних організмів, зменшується кількість вироблюваних ними токсинів і продуктів життєдіяльності. Що в свою чергу допомагає імунній системі організму розпізнати та знизити активність хвороботворної флори, а з часом і видалити її з організму. Повне звільнення організму від вищеназваних агентів відбувається в результаті їх активного витіснення биофлору та інтенсивної елімінації елементами імунної системи на тканинному і клітинному рівні.

 1. ПРИНЦИП РОБОТИ ПРОГРАМ №6, №7, №8, №9, №10
  Принцип дії програм з 6-ої по 10-ту заснований на рефлекторному впливі слабких електричних імпульсів на рецептори шкіри (біологічно активні зони) з допомогою виносного шести-контактного електрода. При цьому відбувається розширення капілярів, поліпшення кровообігу, відновлення енергетики клітин, стимуляція активності і вивільнення ферментів, синтез білка, обмінних речовин, поліпшення трофічних і регенераційних процесів. Через нервові рецептори передаються сигнали до внутрішніх органів, відбувається знеболювальне, протиспазматичну дію. У результаті впливу в організмі відбувається відновлення паракринной регуляції (передача інформації від клітини до клітини) – відновлення ланцюга електрохімічних реакцій в організмі.

Біомагнітні хвилі, утворювані 6 (шість) електродами, впливають на уражене захворюванням «плато» страждає організму або профілактично площадочно, з проникненням на необхідну (за станом) глибину.

Відзначено позитивний вплив на неспецифічні фактори захисту організму — адаптаційні реакції.

Якщо враховувати відносність поняття здоров'я (так як є люди, які вважають себе здоровими на увазі відсутність суб'єктивних хворобливих відчуттів, а насправді мають серйозні захворювання, і навпаки, люди, які пред'являють безліч суб'єктивних скарг при відсутності об'єктивних ознак хвороби), то в цьому випадку застосування приладу «Лидомед-Біо» набуває нову якість по нормалізації тих самих регуляторних процесів, в основі яких знаходиться діяльність нервової, ендокринної, імунної систем. При цьому для застосування лікувально-профілактичного антипаразитарного приладу «Лидомед-Біо» з метою оздоровлення немає абсолютних протипоказань.

Будь-яка процедура може бути застосована людиною, яка вважає себе здоровим, в дозах, що рекомендуються в літературі, самостійно без призначення лікаря. Більш того, можна вживати одну процедуру, а можна відразу кілька в поєднанні, дотримуючись рекомендацій, без остраху небажаного побічного ефекту впливу.

Накопичений досвід застосування Антипаразитарного приладу «Лидомед-Біо» з метою оздоровлення (профілактики) і лікування показує, що ефективним комплексом реабілітації та активізації регуляторних систем може служити трехэтапная програма.

На першому етапі — проводиться індивідуальний підбір і призначення «очищувальних» процедур, а також використання інших методів комплексного очищення організму; оптимізація та раціоналізація харчування, режиму праці та відпочинку, формування поведінки людини в конкретних умовах навколишнього середовища.

Другий етап — спрямований на нормалізацію функцій нервової, ендокринної та імунної регуляції гомеостазу. Заснованої на застосуванні і корекції гомеостазу людини. Залежно від ступеня порушення функцій регуляторних систем і супутніх захворювань процедури антипаразитарного приладу «Лидомед-Біо» призначаються індивідуально, можливе поєднання з алопатичними речовинами — ліками.

Третій етап — підтримання норм функціонування регуляторних систем.

В тому чи іншому поєднанні антипаразитарный прилад «Лидомед-Біо» застосовується на всіх трьох етапах програми.

 1. РОБОТА З ПРОГРАМАМИ №1, №2, №3, №4, №5
  Робота з 1-5 програмами здійснюється з допомогою пасивних електродів Left і Right (рис.1). Під час сеансу Ви просто тримаєте електроди затиснуті в кулаки. Після семи хвилин роботи антипаразитарный прилад перейде в 20 хвилинний режим перерви з послідовним світлом індикаторів вибраного режиму. В кінці 20 хвилинної перерви антипаразитарный прилад почне видавати звуковий сигнал, і Ви зможете продовжити сеанс, натиснувши кнопку вибору режиму №2 (рис. 1).

Повний цикл складається: 7 хвилин роботи — 20 хвилин перерва — 7 хвилин роботи — 20 хвилин перерва — 7 хвилин роботи. Чому саме так — читайте в першому параграфі.

Програма № 1 надає виборче вплив на грибкову флору:

 • актиноміцети
 • аспергілли (цвілеві грибки)
 • бластомицеты (двофазні грибки, які мають дріжджову і мицелиальную фази)
 • гистоплазмы
 • кандиди (дріжджоподібні грибки)
 • кокцидиоиды
 • нокардії
 • мукоровая цвіль

Програма № 2 – чинить вибіркову дію на наступні види бактерій і вірусів:
сальмонели
– шигели
– ешерихії (патогенні або диареегенные кишкові палички)
– ієрсинії
– кампілобактерії
– лістерії
– коринебактерії
– бруцели
– стафілококи
– стрептококи
– легионелли
– лептоспіри
– вірус грипу
– аденовіруси
– віруси парагрипу
– РС — вірус
– риновіруси
– цитомегаловірус
– вірус Епстайна - Бару
– вірус простого герпесу
– герпес зостер (вірус герпесу 3 типу)
– віруси бородавок
– віруси папіломи

Програма № 3 — надає виборче вплив на гельмінти та найпростіші.

Гельмінти:

 • нематоди (круглі черв'яки)
 • трематоди (сосальщики)
 • цестоди (стрічкові черв'яки)
  Найпростіші:
 • лямблії
 • амеби
 • трихомонади
 • хламідії
 • токсоплазми
 • трипаносомы
 • пневмоциты
 • балантидии
 • лейшманії та ін.

Програма № 4 – надає поєднане вплив на гельмінти, віруси, найпростіші та кліщі.

Кліщі:

 • злакові кліщі
 • демодекс
 • коростяний кліщ
 • пилові кліщі

Програма № 5 – модифікована програма доктора Hulda Regher Clark – робить загальний вплив на всі види патогенних організмів. Рекомендується як профілактичний метод впливу при невстановлених збудниках.

Рекомендації:
При точному визначенні збудника використовувати програми більш вузької спрямованості: №1, №2, №3. При поєднаної патології – № 4, для профілактики і при недостатньо достовірної діагностики – програма № 5.

Класифікація гельмінтів ( надтип нижчі черв'яки, сколециды).
Плоскі черви: клас трематоди (сосальщики): описторх, клонорх, дикроцелий, фасціоли, парагоним, метагоним, нанофиет, шистосоми;
клас цестоди (стрічкові черв'яки):

ціп'яки: ціп'як карликовий, бичачий, свинячий, щурячий, тыквовидный (огірковий), ехінокок, альвеококк; лентецы: лентец широкий.

Круглі черви:

нематоди (круглі черв'яки): остриця, аскарида, волосоголовець, нематода, некатор, стронгилоид, трихостронгилоиды, трихинелла, філярії, лоа, онхоцерк, токсокара.

Особливу увагу:
Під час проведення сеансів, а також після, дуже важливо дотримувати питний режим. Організм починає інтенсивно виводити токсини і шлаки, що утворилися після загибелі паразитів. Вода – найкращий розчинник токсинів і шлаків. Рясне пиття (не менше двох літрів в день) допомагає очистити організм від отруйних речовин. Але це повинна бути чиста питна не кип'ячена вода, не мінеральна не газована. Її не можуть замінити чай, каву або соки. У таких випадках дуже добре себе зарекомендувала вода, яка пройшла очищення, структуризацію та оптимальну мінералізацію (до столової води) з установок серії «LEADER» компанії «Лідер-груп».

 1. РОБОТА З ПРОГРАМАМИ №6, №7, №8, №9, №10
  Робота даними програмами здійснюється з допомогою активного виносного шести-контактного електрода. Ви берете електрод і прикладаєте металеві контакти до болючих ділянок тіла. Кнопками рівня впливу №3 і №4 (рис. ) доводьте рівень вихідних імпульсів до відчуття легкого поколювання на тілі або легкого відчуття вібрації від електродів (при використанні антипаразитарного приладу як минирефлексотерапевта для дітей від 2-х до 14 років прилад настроюється на мінімальні імпульси, сигнал не доводиться до відчуття поколювання на шкірі. При підвищеній чутливості шкіри, коли сильне поколювання з'являється навіть тільки при ввімкненому приладі – лікувальний сеанс слід проводити через суху марлеву серветку або тонку бавовняну тканину. ).

Далі необхідно плавними рухами провести масаж (у вигляді поверхневого ковзання по шкірі) болючих ділянок тіла, захоплюючи здорові зони, не докладаючи надмірних зусиль (не утримуйте електрод на одному місці).

Пам'ятаєте! Ефективність антипаразитарного приладу рефлексотерапії і електростимуляції «Лидомед-Біо» залежить не від сили натискання, а від його можливості відновлювати кровообіг, трофіку і живлення нервової тканини, м'язів і за рахунок цього внутрішніх органів.

Антипаразитарный прилад «Лидомед-Біо», як минирефлексотерапевт, нормалізує роботу нервових рецепторів і капілярів шкіри, таким чином нормалізує роботу необхідних органів, тканин і систем.

Антипаразитарный прилад «Лидомед-Біо» використовують над місцем локалізації болю, порушеннях, але при деяких захворюваннях застосовується на певні зони.

Час процедури становить від 14 до 21 хвилини, від 1 до 5 разів на день у міру необхідності.

 1. ПОЄДНАННЯ РЕЖИМІВ ПРИ ЛІКУВАННІ РІЗНИХ ЗАХВОРЮВАНЬ

1 Гострі респіраторно-вірусні інфекції
• Режим №2, 3 - 4 рази на день (2 дні підряд) – долонні електроди
• Режим №7 2-3 рази в день стопи, грудної відділ хребта, область грудини, гайморових пазух - виносні електроди.

2 Бронхіти, пневмонії
• №1+№2 *1 раз в день (4 дні поспіль)
№5 1 раз на день 3 дні підряд) – долонні электороды
• №7 2-3 рази на день (3 дні поспіль) – виносний електрод.
Передня поверхня грудної клітини, особливо область грудини і підключична область. А також лопатки, вздовж ребер від хребта

3 Бронхіальна астма
• 1ый день №1 / 2ий день №2 / 3ий день №3 / 4-ий день №4 / 5ый день №5 (сеанс проводити 1раз у день)
6 -10 день режими повторити
• №7 щодня передня поверхня грудної клітини, особливо область грудини і підключична область. А також лопатки, вздовж ребер від хребта

4 Тонзиліт, ангіна, фарингіт
• №1+№2 * 2 рази на день (3 дні поспіль) №4 1 разів у день (2 дні поспіль) №5 1 раз в день (2 дні поспіль)
• №6, №7 1 раз в день Подчелюстная область.

Область щитовидної залози не обробляти!!!

5 Гайморит, риніт, синусит
• №1+№2 * 2 рази на день (2 дні поспіль) №4 1 разу в день (4 дні поспіль) №5 1 раз в день (2 дні поспіль)
• №6, №7 1 раз в день Спинка носа, околоносовая область, область брів, подчелюстная область, грудина.

6 Ішемічна хвороба серця. Кардіоневроз (болі в області серця)
• 1ый день №1 / 2ий день №2 / 3ий день №3 / 4-ий день №4 / 5ый день №5 (сеанс проводити 1раз у день)
6 -10 день режими повторити
• №7, №8 1 разу в день
Над-і підключична область зліва, область грудини спереду, ліве плече, ліва рука, ліві відділи шийно-грудного відділу хребта, лопатки.

7 Нейроциркуляторна дистонія, вегетосудинна дистонія
• 1ый день №1 / 2ий день №2 /3ий день №3 /4-ий день №4 /5ый день №5 / (сеанс проводити 1раз у день)
6 -10 день режими повторити
• №6, №7, №8, №10 вибірково
Над місцем локалізації болю, а також надбрівні дуги, віскі, потилицю, верхня щелепа, комірна зона (шия, плечі, лопатки, грудний відділ хребта), підключична область зліва

8 Гіпертонічна хвороба
• 1ый день №1 / 2ий день №2 / 3ий день №3 / 4-ий день №4 /5ый день №5
(сеанс проводити 1раз у день)
6 -10 день режими повторити
• №6, №7, №8 вибірково Область потилиці, шиї, грудного відділу хребта, плечі, кисті рук, гомілки ніг. Проводите процедуру по низхідній, тобто, як описано вище

9 Міокардити
• 1ый день №1 / 2ий день №2 / 3ий день №3/ 4-ий день №4 / 5ый день №5 / (сеанс проводити 1раз у день)
6 -10 день режими повторити
• №7, №8, №9 вибірково Над-і підключична область зліва, область грудини спереду, ліве плече, ліва рука, ліві відділи шийно-грудного відділу хребта, лопатки

10 Синдром головного болю
• 1ый день №1 /2ий день №2 /3ий день №3 /4-ий день №4 /5ый день №5 / (сеанс проводити 1раз у день)
6 -10 день режими повторити
• №7 основна №6, №8, №9 вибірково
Волосиста частина голови над локалізацією болю, скронева область, потилиця, шия, лопатки, плечі, верхній і нижній щелепний суглоби, лоб, надбрівні дуги

11Церебральные порушення
• 1ый день №1 / 2ий день №2 /3ий день №3 /4-ий день №4 /5ый день №5 / (сеанс проводити 1раз у день)
6 -10 день режими повторити
• №6, №7 вибірково
Паралізовані кінцівки, хребет від шиї до куприка в поєднанні з медикаментозним лікуванням

12 Наслідки черепно — мозкової травми
• 1ый день №1 / 2ий день №2 /3ий день №3 /4-ий день №4 /5ый день №5/ (сеанс проводити 1раз у день)
6 -10 день режими повторити
• №6, №7, №8, №9 вибірково
Волосиста частина голови над локалізацією болю, скронева область, потилиця, шия, лопатки, плечі, верхній і нижній щелепний суглоби, лоб, надбрівні дуги

13 Гастродуоденіт, виразкова хвороба
• 1ый день №1 /2ий день №2/3ий день №3/4-ий день №4/5ый день №5/ (сеанс проводити 1раз у день)
6 -10 день режими повторити
• №7, №10 по черзі Епігастральній ділянці. Верхня частина живота посередині, праворуч і ліворуч. Нижній грудний відділ хребта. На ділянку локалізації болей

14 Холецистит, дискінезія жовчовивідних шляхів
• 1ый день №1 /2ий день №2/3ий день №3/4-ий день №4/5ый день №5/ (сеанс проводити 1раз у день)
6 -10 день режими повторити
• №6, №7, №10 вибірково На ділянку локалізації болю. Нижній грудний відділ хребта

15Хронический панкреатит
• 1ый день №1 /2ий день №2/3ий день №3/4-ий день №4/5ый день №5/ (сеанс проводити 1раз у день)
6 -10 день режими повторити
• №7, №8, №10 вибірково На ділянку локалізації болю. Нижній грудний відділ хребта

16 Коліти, дисбактеріоз
• 1ый день №1 / 2ий день №2/3ий день №3/4-ий день №4/5ый день №5/ (сеанс проводити 1раз у день)
6 -10 день режими повторити
• №7, №10 вибірково Верхня частина живота посередині, праворуч і ліворуч. Нижній грудний відділ хребта. На ділянку локалізації болей

17Паразитарные інвазії (глисти)
• №3 1раз в день (щодня або через день) 7 сеансів №4 1раз в день (щодня або через день) 3 сеансу
• №7, №8, №10 вибірково На ділянку локалізації інвазій, проводячи виносним електродом у вигляді розкручування спіралі за годинниковою стрілкою

18 Хронічний пієлонефрит, цистит
• 1ый день №1 /2ий день №2/3ий день №3/4-ий день №4/5ый день №5/ (сеанс проводити 1раз у день)
6 -10 день режими повторити
• №7, №8, №10 вибірково Область попереку. Над ділянкою локалізації болі в області живота

19 Простатит
• №1+№31раз на день (5 сеансів) №2+№3 1раз на день (5 сеансів) перерва 10-15 днів, контроль лікаря і курс повторити
• №6, №7, №8, №9, №10 вибірково або по черзі
Низ живота, надлобковая область, попереково-крижовий відділ хребта, область промежини. Так як область промежини володіє підвищеною чутливістю, не допускати сильного поколювання

20 Зниження Libido
• 1ый день №1 /2ий день №2/3ий день №3/4-ий день №4/5ый день №5/ (сеанс проводити 1раз у день)
6 -10 день режими повторити
• №6, №7, №8, №9, №10 вибірково або по черзі
Низ живота, надлобковая область, клубова область праворуч і ліворуч, поперековий відділ хребта

21 Запальні захворювання гінекологічної сфери
• 1ый день №1 /2ий день №2/3ий день №3/4-ий день №4/5ый день №5/ (сеанс проводити 1раз у день)
6 -10 день режими повторити
• №7 основний №6, №8, №9, №10 вибірково Низ живота, надлобковая область, клубова область праворуч і ліворуч, поперековий відділ хребта

22 Остеохондроз хребта, радикуліт, захворювання хребта
• 1ый день №1 /2ий день №2/3ий день №3/4-ий день №4/5ый день №5/ (сеанс проводити 1раз у день)
6 -10 день режими повторити
• №8 основної №6, №7, №9, №10 допоміжні Область попереково-крижового відділу хребта, область спини, тазу, сідниць

23 Остеоартроз суглобів, поліартрит, захворювання суглобів
• 1ый день №1 / 2ий день №2/3ий день №3/4-ий день №4/5ый день №5/ (сеанс проводити 1раз у день)
6 -10 день режими повторити
• №8 основною 3 рази на день №6, №7, №9 1 раз в день по черзі Область локалізації болю і порушень

24 Варикозне розширення вен
• №1+№2* 1раз в день (6 сеансів) №3 1раз в день (2 сеанс) №4 1раз в день (1 сеанс) №5 1раз в день (1 сеанс)
перерва 15-20 днів і повторити курс. Консультація лікаря
• №6, №7, №8, №9 3 рази в день по черзі Особливо гомілку. Стопа знизу вгору, а також:
стегно, попереково-крижовий відділ хребта, підошва стоп

25 Укуси комах
• №5 1-2 рази в день №7 основної (3-5 разів у день)
• №6, №9 допоміжні
Місце укусу. Зазвичай через 15 — 20 хвилин зменшується набряк, почервоніння

26 П'яткова шпора
• №5 1 раз в день (7-10 сеансів) №7, №8 основні (2-3 рази в день) №6, №9 допоміжні 1 раз в день по черзі Область п'яти, стопа. Особливо ретельно область локалізації шпори

27Спаечные процеси
• №5 1 раз в день (7-10 сеансів) №7 основний №6, №8, №9, №10 допоміжні 1раз в день по черзі
Над місцем локалізації спайкового процесу

28 Целюліт

• №6 (2-3 рази в день) №7, №8 допоміжні Область целюлітних порушень

29 Зубна біль

• №7 основний №6, №8, №9, №10 допоміжні Над місцем болю

30 Мігрень
• 1ый день №1 //2ий день №2/3ий день №3/ 4-ий день №4/5ый день №5/ (сеанс проводити 1раз у день)
6 -10 день режими повторити
• №7основной №6, №8, №9 допоміжні
Волосиста частина голови над локалізацією болю, скронева область, потилиця, шия, лопатки, плечі, верхній і нижній щелепний суглоби, лоб, надбрівні дуги. Над місцем локалізації болю, спазму

31 Невралгія лицьового, трійчастого нервів
№4 1 разів у день (5-7 сеансів) №6, №7, №8, №9 по черзі
Особливо надбрівна область, вилиці, щелепні суглоби, скронева область, лоб, шийний відділ хребта

32 Ниркова коліка
• 1ый день №1 /2ий день №2/3ий день №3/4-ий день №4/5ый день №5/ (сеанс проводити 1раз у день)
6 -10 день режими повторити
• №7 основний №6, №8, №9, №10 допоміжні Область попереку. Над ділянкою болю область живота

33 Стрес
• №5 1 раз в день (5 сеансів) №7 основний
• №6, №8, №9, №10 допоміжні Скронева область, потилицю, шийно-грудний відділ, шия і плечі, область лопаток

34 Підвищення адаптогенних реакцій організму, корекція імунної системи.
• 1ый день №1 /2ий день №2/3ий день №3/4-ий день №4/5ый день №5/ (сеанс проводити 1раз у день)
6 -10 день режими повторити
• №6, №7, №8, №9, №10 протягом одного місяця
Стопи, грудної відділ хребта, область грудини, гайморових пазух, комірна зона, долоні

Пояснення до таблиці № 2:
№1+№2* — БРТ в цьому режимі проводиться за наступною схемою:
Режим №1 (7 хвилин) + режим №2 (7 хвилин) перерва 13 хвилин і знову режим №1 (7 хвилин) + режим №2 (7 хвилин), тобто сеанс проводиться двічі за 14 хвилин з однією 13 хвилинною перервою.

Увага! При гострих процесах режим №2 (антибактеріальна програма) проводиться 3-4 рази на день (2 дні поспіль), в залежності від гостроти процесу.

У разі прийому антибіотиків обов'язково поряд з традиційною рекомендованою схемою лікування будь-якого захворювання додати один раз в день режим №1 (протигрибковий).

Поряд з використанням приладу не припиняйте прийом ліків, призначених лікарем.

 1. ЕЛЕКТРОСТИМУЛЯЦІЯ АКТИВНИХ ТОЧОК
  У багатьох роботах вітчизняних вчених по вивченню рефлексотерапії, гомеопатії, біорезонансної терапії та інших природних факторів лікування і відновлення людського організму звертається увага на зміну электросопротивляемости і чутливості шкірного покриву при різних запальних і больових станах. В результаті цього виникла потреба доповнити антипаразитарный прилад електростимулятора, який, відтворюючи природні електричні імпульси в межах фізіологічних параметрів, коригував електрохімічні процеси і відновлював электросопротивляемость і чутливість шкіри в хворобливій ділянці.

Антипаразитарный прилад за 5 — 10 хвилин прекрасно знімав різні болі, а при систематичному його застосуванні з великим успіхом справлявся із запаленнями, болями, спазмами.

Потім почалися довгі роки випробувань та клінічних апробацій приладу в інститутах, клініках міста Харкова та Києва.

При проведенні досліджень з'ясувалося, що антипаразитарный прилад може використовуватися при багатьох захворюваннях і абсолютно безпечний для здоров'я.

 1. КОСМЕТОЛОГІЧНА ПРОГРАМА
  З допомогою антипаразитарного приладу «Лидомед-Біо» можна здійснювати нехірургічну часткову підтяжку шкіри обличчя, а також післяпологових розтяжок. Слабкі електричні імпульси впливають на рецептори шкіри, при цьому відбувається розширення капілярів, поліпшення кровообігу, стимуляція активності клітин і вивільнення ферментів, синтез білка, поліпшення трофічних і регенераційних процесів. В результаті чого, підвищується тонус шкіри, розгладжуються зморшки, поліпшується колір і структуру шкіри.

Активний виносної шести-контактний електрод слід використовувати згідно з масажним лініям. А також прикладати на тривалий час на ділянки зморшок, в'ялості шкіри. Ви отримаєте чудові результати, якщо перед масажем, чищенням, візажем, накладенням маски або кремів провести обробку шкіри обличчя апаратом «Лидомед-Біо» в комплексі зі структурованою водою з установки серії «LEADER» і «Аквастронг"компанії «Лідер-груп», що значно поліпшить вбираність косметичних засобів, зменшить їх витрати.

Антипаразитарный прилад рефлексотерапії і електростимуляції «Лидомед-Біо» нормалізує кровообіг шкіри, покращуючи живлення і трофіку шкірних покривів, відновлюючи обмін речовин та вироблення ферментів — отже, володіє потужним ОМОЛОДЖУЮЧУ ДІЮ.

На зморшки впливайте режимами: №5 — 1 раз в день (7-10 сеансів) і №6 – основний (2-3 сеанси в день), можна поєднувати з №7, №8, №9 почергово 1 раз в день.

Увага! У випадку якщо шкіра буде недостатньо добре очищена, не буде оброблений активний виносної електрод дезинфікуючим розчином — можлива алергічна реакція у вигляді подразнення шкіри.

Якщо подразнення не проходить, настійно рекомендуємо, перед проходженням косметологічної програми, пройти оздоровчий (лікувальний) курс ШКТ.

 1. АНТИЦЕЛЮЛІТНА ПРОГРАМА.
  Багато неприємних хвилин доставляє жінкам целюліт. Шкіра втрачає гладкість і на її поверхні утворюються ямки і горби. Чомусь прийнято вважати, що целюліт – це хвороба повних та не дуже молодих жінок. Це прикра помилка. Останнім часом з'явилася тривожна тенденція до омолодження цього захворювання. Воно виявляється навіть у чотирнадцятирічних дівчаток. Як вважають фахівці, це наслідок малорухливого способу життя і неправильне харчування.

Целюліт – це деформація жирової клітини, яка відбувається за застійних явищ в лімфатичній системі. Накопичуючись і залишались підшкірній жировій клітковині, рідина починає тиснути на клітку, деформуючи її. Шкіра не витримує такого тиску, і поступово на ній утворюються горбки. Найважче піддається лікуванню явно виражений целюліт, який вже помітний візуально. На ранніх стадіях він виліковується повністю. Тому чим раніше Ви почнете лікування, тим краще буде результат.

Перед процедурою на очищену шкіру накласти, змочену водою з установки серії «LEADER"або «Аквастронг», марлеву серветку в 3 шари, зверху на неї покласти активний виносної шести-контактний електрод, довести рівень сигналу за допомогою кнопок №3, №4 (рис. 1. ) до відчуття легкого поколювання і легкими ковзаючими рухами проводити процедуру протягом 14-21 хвилини. Після чого, завдавши антицелюлітний крем легкими масажними рухами втерти його в шкіру і наклавши марлеву серветку повторно провести вище описані дії з активним виносним шести-контактним електродом. При появі різкого поколювання рівень зменшити до стану комфорту.

На зів'ялу шкіру і шкірні складки впливайте основним режимом № 6 — (2-3 сеанси в день) і допоміжними режимами №7, №8.

. ПРОВЕДЕННЯ ІОНОФОРЕЗУ
Антипаразитарный Прилад рефлексотерапії і електростимуляції «Лидомед-Біо» може застосовуватися як найбільш оптимальний і простий спосіб введення в організм різних рідких препаратів. При цьому методика введення препарату на стільки проста, що може застосовуватися не тільки в поліклініці, а й у домашніх умовах.

Необхідно змочити марлеву серветку в 3 шари водою з установки серії «LEADER» і «Аквастронг"компанії «Лідер-груп», або будь-яким рідким лікарським засобом (краще рідкі ліки змішати навпіл з водою з установки серії «LEADER»). Серветку віджати (вона повинна бути вологою, але не сухою і не занадто мокрою), накласти на необхідну ділянку тіла (обличчя, ноги, руки, тулуб, хребет і т. д. ); на серветку зверху покласти активний виносної шести-контактний електрод, довести рівень сигналу за допомогою кнопок №3, №4 (рис. 1. ) до відчуття легкого поколювання і легкими ковзаючими рухами проводити процедуру протягом 14-21 хвилини. При появі різкого поколювання рівень зменшити до стану комфорту.

Рекомендації:
Чудові результати при проведенні антицелюлітної програми та проведення іонофорезу Ви зможете отримати, використовуючи настій фітозборів «Здоров'я сім'ї» за схемою: одна чайна ложка, необхідного фітосбори, засипається в склянку, заливається на? сирою водою з установки серії «LEADER», розмішують і залишають на ніч настоятися. На ранок розчин готовий до застосування. Невикористаний розчин зберігати в холодильнику не більше двох діб. Перед процедурою розчин підігріти до кімнатної температури.

 1. ПРОТИПОКАЗАННЯ

УВАГА: НІКОЛИ НЕ ВИКОРИСТОВУЙТЕ АНТИПАРАЗИТАРНЫЙ ПРИЛАД «Лидомед-Біо», ЯКЩО ВИ ВАГІТНІ АБО НОСІТЬ ЕЛЕКТРОКАРДІОСТИМУЛЯТОР. Оскільки ситуація з вагітністю просто не досліджена, а електричні сигнали можуть вплинути на правильність роботи електрокардіостимулятора, не проводите експерименти на собі!

 • Інструкція до розумним годинах Vyvo Watch Generation 2.
  Інструкція до розумним годинах Vyvo Watch Generation 2.
  Розумні годинник Vyvo Watch Generation 2, це замір тиску, ЕКГ, рівень кисню в крові, робота легенів, серцевий ритм, стан міжсуглобової рідини, м'язів і кісток, 17 виидов спорту, температура тіла, рівень стресу, кнопка SOS.
  Інструкція до розумним годинах Vyvo Watch Generation 2.
 • Умные часы Vyvo Watch 2.
  Умные часы Vyvo Watch 2.
  Умные часы Vyvo Watch 2 ( США), это медицинские часы второго поколения, которые показывают артериальное давление, ЭКГ, сатурацию кислорода, температуру тела, состояние сосудов, суставов и показывают важные данные для 17 видов спорта. Имеют кнопку SOS в случае критического состояния, отправляют смс вашим родственникам!
  Умные часы Vyvo Watch 2.

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner