Продавець Магазин все для здоров'я Верія розвиває свій бізнес на Prom.ua 12 років.
Знак PRO означає, що продавець користується одним з платних пакетів послуг Prom.ua з розширеними функціональними можливостями.
Порівняти можливості діючих пакетів
Bigl.ua — приведет к покупке
Кошик
238 відгуків

Магазин «Все для здоров'я» 067-582-42-43

+380 (67) 582-42-43
Веліке прохання телефонувати!

Новосибірський Академмістечко, компанія Діенай.

Новосибірський Академмістечко, компанія Діенай.

Сибірський центр фармакології і біотехнології

Керуй здоров'ям

"Людина створена не для того, щоб терпіти поразки.
Його можна знищити, але не можна перемогти"
Е...Хемінгуей «Старий і море"

Людина з моменту свого народження пізнає навколишній себе світ, який не завжди добрий і справедливий до нього. Однак, людина народжена не для того, щоб бути нещасним і страждати недугами. У новонародженої дитини і людини похилого віку колосальний запас життєвих сил і можливостей протистояти нещасть.
Сучасна цивілізація має жорсткий, строго вивірений імпульс розвитку, який не допускає для людини перепочинку і вимагає незвичайної віддачі фізичних і духовних сил. Між тим, древня китайська мудрість говорить, що далеко йде тільки той, хто м'яко ступає.
У 21 столітті, в епоху небачених досі науково-технічних досягнень, людина не може гарантувати собі здоров'я і довголіття допомогою застосування лікарських засобів. І це не є протиріччям. Ліки лікують хворобу, але не роблять людину здоровою. Нам усім, рано чи пізно, необхідно зрозуміти, що природа, яка дала нам життя, наділила нас так само умінням керувати своїм здоров'ям. Сьогодні наша компанія готова поділитися своїми досягненнями на цьому непростому шляху.

Для Сибірського центру фармакології і біотехнології 2005-2006 роки стали роками дорослішання і становлення як сучасної інноваційної компанії. Спочатку була ідея: з розробки академічних інститутів Сибірського відділення Російської Академії наук створити конкурентоспроможний ринковий продукт. Спочатку, як завжди, перспективи здавалися веселими, а багато труднощів просто не помічали. Для того часу, до речі, досить типовим було надто оптимістичне уявлення про перспективи інноваційного бізнесу. Було багато слів про те, що на полицях інститутів ще з радянських часів зберігається безліч геніальних винаходів, не затребуваних старої економічної системою, і потрібні лише мінімальні інвестиції та підприємницька ініціатива, щоб країна стала на інноваційний шлях розвитку і втерла ніс усім силіконова долина разом узятим.
Минав час, а проривних технологій у формі ринкових продуктів так і не з'являлося. Не змогли створити ні Інтернет, ні альтернативу мобільного зв'язку. Раніше передові товари і технології купуються за кордоном, а у зворотному напрямку гойдається нафту і газ. Поменшало оптимізму і у тих, хто спочатку кинувся інвестувати в сферу нових технологій. Справа це виявилося не таким вже й простим, у всякому разі, складніше, ніж торгувати китайськими кросівками в період первісного нагромадження капіталу.
Однак, цілком зрозуміло, навіть не дуже посвяченим людям, що є напрямки діяльності, приховують в собі воістину фантастичні ринкові перспективи. Одним з таких напрямків є біотехнології у медицині. 21 століття по праву вважається століттям біотехнології і наук про людину, а сектор охорони здоров'я — одним з найбільш перспективних ринкових сегментів.
Завданням Сибірського центру фармакології і біотехнології спочатку було, використовуючи технологію електронно-променевої іммобілізації, створювати нові медичні продукти і, в загальному випадку, продукти для здоров'я. Технологія електронно-променевої стабілізації, розроблена спільно атомними фізиками та біологами на стику наук, в теорії дозволяє створити воістину конвеєр принципово нових продуктів, що володіють іншими властивостями, на базі вже випробуваних активних органічних сполук.
Однак, теорія теорією, а практична реалізація подібних проектів являє собою ризикований інноваційний бізнес. За перші 4 роки стався період становлення компанії і тепер багато перспективи знаходять реальну форму.

Завдяки тому, що використовувана технологія дозволяє домагатися значного збільшення засвоєння складних органічних сполук з шлунково-кишкового тракту, була створена лінійка біологічно активних добавок на базі нуклеїнових кислот, необхідних при харчуванні людей, що зазнають ряд дефіцитів. Необхідність збагачення раціону харчування нуклеїновими кислотами відома вже більше 100 років, проте проблемою завжди була низька доступність цих сполук при прийомі з їжею. Фахівцям СЦФБ вдалося створити лінійку продуктів «ДІЕНАЙ», в яких принципово вирішена проблема засвоєння нуклеїнових кислот організмом.
В напрямку створення медичних продуктів важливим досягненням стала поява тромболітика нового покоління «Тромбовазим». Знову ж таки, використовуючи технологію іммобілізації, вдалося досягти ефекту повної безпеки (відсутність токсичних проявів і алергій) для таких важливих продуктів, як протеолітичні ферменти або ензими. Дані речовини можуть бути використані безпосередньо для розчинення тромбів та інших зайвих білкових утворень в судинах без інших небажаних побічних дій. Для ін'єкційної форми «Тромбовазима» вже закінчена 1-я стадія III національної фази клінічних випробувань. Для таблетованої форми «Тромбовазима», є прекрасним профілактичним засобом закінчена II національна фаза клінічних досліджень. Клінічні випробування показали ефективність і безпеку даного препарату і, якщо б, не неповороткість і бюрократизм московських дозвільних інстанцій, таблетку для профілактики інсультів і інфарктів вже давно можна було б придбати в звичайній аптеці.

Про ставлення вітчизняної бюрократії до нових технологій хочеться сказати окремо. З високих трибун сказано величезна кількість промов про переведення країни на інноваційний шлях розвитку. Приймаються величезні національні проекти. До речі, один з національних проектів присвячений безпосередньо здоров'ю. Керівники країни картинно хапаються за голову, промовляючи дійсно страшні цифри — 35 тисяч гинуть на дорогах країни від наслідків дорожньо-транспортних пригод. А при цьому тихенько вдома і в лікарнях щорічно вмирають більше мільйона росіян від наслідків серцево-судинних захворювань, які, як і скрізь в світі, є причиною смертності 1, обганяючи і рак, і СНІД, і нещасні випадки при дорожньо-транспортних пригодах. При цьому купка ентузіастів з Сибіру намагається створити та довести до споживачів засіб профілактики цих самих серцево-судинних захворювань, вислуховуючи в московських кабінетах чиновників все, що належить вислухати будь-кому, хто наважиться на подібні дії, і відбиваючи постійні атаки тих, кому б хотілося потихеньку розтягнути створену за ці роки інтелектуальну власність.
Тепер хотілося б розповісти про плани компанії на найближче майбутнє. Ми плануємо розширювати та розвивати лінійку біологічно активних добавок, джерел нуклеїнових кислот, біофлавоноїдів та корисних речовин океанічного походження. Ні для кого не секрет, що багато з цих речовин життєво необхідні в харчуванні здорової людини. Однак, мало хто віддає собі звіт в тому, що для того, щоб забезпечити добові норми даних речовин з допомогою простої дієти, необхідно споживати фрукти, овочі і дари моря кілограмами, тоннами, а для деяких речовин і вагонами. В наших руках технологія, яка вирішує цю проблему, і ми просто зобов'язані дати можливість людям скористатися. Інша задача — довести до аптек таблетовану форму «Тромбовазима» — препарату системної ензимотерапії та профілактики серцево-судинних захворювань. Ще одна велика задача — це визначити фокус досліджень на найближчу перспективу. З безлічі об'єктів, іммобілізація яких могла б привести до створення кінцевого продукту, необхідно виділити пріоритетні з точки зору ринкових перспектив і можливості найбільш швидкої реалізації, в тому числі з позиції сертифікації та клінічних випробувань.
Але, мабуть, головний етап розвитку компанії вже пройдено. Ми довели можливості технології, показали, що з її допомогою можемо створювати готові продукти, а головне, що можемо продавати ці продукти на ринку. У нас є колектив, здатний вирішувати поставлені задачі і величезний інтелектуальний і технологічний заділ. Тому компанія з упевненістю дивиться в майбутнє і запрошує до взаємовигідної співпраці партнерів і друзів.
БІОФЛАВОНОЇДИ: ЩО? ДЕ? КОЛИ?
Давно відомо в усьому світі, що Франція стоїть на першому місці за споживанням алкоголю, а саме — виноградного червоного вина. Крім того, французи — відомі гурмани, не дарма французька кухня так славиться в усіх країнах.
Але ось парадокс — лікарі давно встановили, що французи набагато менше схильні до серцево-судинних захворювань, ніж населення більшості країн, за винятком тих, де основний раціон харчування — риба і морепродукти, наприклад Японія. Так, кардіологічні захворювання у французів зустрічаються набагато рідше, ніж в інших країнах, навіть порівняно з США, де здоров'я стало культом, — в 2 рази. Саме виходячи з цього феномена лікарі вважають корисним і рекомендують включати в щоденний раціон келих хорошого червоного виноградного вина.
Тепер відомо, що причина такого чудового ефекту – біофлавоноїди.

Антиоксидантні властивості біофлавоноїдів вивчаються в Європі та США протягом багатьох років, починаючи з 1969 року. Встановлено, що біофлавоноїди з кісточок червоного винограду знешкоджують більш широкий спектр вільних радикалів, ніж відомі своєю антиоксидантною активністю селен, цинк, вітаміни А, Е, С, бета-каротин. Біофлавоноїди, в тому числі ресвератрол, в 50 разів перевершують такий потужний антиоксидант, як вітамін Е, в 20 разів – вітамін С. Більше того біофлавоноїди захищають всі вітаміни від руйнівної дії вільних радикалів. Однак це жодним чином не означає, що біофлавоноїди можуть заміняти їх. Навпаки, спільне застосування біофлавоноїдів з селеном, цинком і вітамінами дозволяє посилити їх лікувальні ефекти багаторазово. Крім екстракту кісточок червоного винограду, біофлавоноїди (до них відноситься рутин, кверцетин та його похідні) кісточках містяться в цитрусових, корі та деревині хвойних дерев, в насінні і листках злаків. Значна їх кількість (флавони, антоцианідіни, халкони та ін. ) містять спеціально приготовлені екстракти гамамелісу, календули і мальви, кінського каштана, хвоща, розмарину, меліси і шавлії, ромашки, деревію, резеди, мучниці і петрушки.

На чому ж заснований вражаючий ефект біофлавоноїдів? Насамперед, біофлавоноїди діють як потужний антиоксидант. Вільні радикали (СР) є агресивними реактивними сполуками, які можна вважати винуватцями більшості захворювань у сучасної людини. СР здатні знищувати клітини шляхом руйнування їх мембран, що призводить до прискореного процесу старіння з-за постійної втрати клітин тканин різних органів.
Крім того, СР вступають в реакцію з ДНК-основним архітектурним матеріалом, що створює структуру нашого тіла, носієм спадкової інформації, в результаті чого виділяються ферменти-мутанти, і відтворення здорових клітин стає неможливим, процеси передчасного старіння ще більше прискорюються. Нерідко це призводить до розвитку пухлин. СР здатні також об'єднувати, склеювати молекули в тканинах різних органів (наприклад — білка шкіри, внаслідок чого шкіра стрімко починає втрачати еластичність, пружність, стаючи грубою, в'ялою і зморшкуватою). Ще одним серйозним проявом вільнорадикального процесу є різке падіння рівня імунітету. В даний час науці відомо антиоксидантну дію цілого ряду речовин, здатних нейтралізувати СР.
Вплив ресвератрола на злоякісні пухлини було вивчено в Університеті штату Іллінойс (США). Було встановлено, що він пригнічує вогнище ракового захворювання, знищуючи злоякісні клітини, але не завдаючи шкоди здоровим. Дослідженнями в багатьох американських медичних центрах підтверджено, що «Vigor Rousing» (ресвератрол) може не тільки запобігти рак, але й знищити ракові клітини, стимулює ріст і життєздатність здорових клітин. Дані про це наукове відкриття були оприлюднені по багатьом телеканалам США. Ефективність при раку молочної залози склала 43-47%, раку печінки 37-48%, раку шлунка 34-41%, зростання здорових клітин склав 9-18%.
Не менш важливим є властивість біофлавоноїдів з кісточок червоного винограду знижувати ризик розвитку атеросклерозу і навіть здатність при тривалому прийомі розчиняти холестеринові бляшки.
Винуватцем атеросклерозу є не весь холестерин, а цілий комплекс: так званий холестерин низької щільності, тригліцериди, ліпопротеїни (білки, які беруть участь у транспорті холестерину).
Саме холестерин низької щільності відкладається на стінках судин у вигляді бляшок і стає причиною інфарктів, інсультів, погіршення пам'яті і т. д.
Завдяки дослідженням учених США, Франції, Китаю та інших країн, встановлено, що червоне виноградне вино, настільки улюблене французами, і входить у нього ресвератрол значно зменшують концентрацію в крові холестерину низької щільності, одночасно підвищуючи вміст холестерину високої щільності.
В ході дослідження ресвератролу, проведеного в Гигиено-профілактичному Центрі Тяньцзіня на лабораторних тварин, яких годували їжею з великою кількістю жирів, було показано, що застосування екстракту кісточок червоного винограду протягом одного місяця значно знижувало рівень холестерину і тригліцеридів.

Механізми дії, лікувальний та оздоровчий ефект біофлавоноїдів:
•виражену антиоксидантну дію;
•виражене антиканцерогенну дію;
•виражене антиатеросклеротичну дію;
•знижує агрегацію тромбоцитів (процес утворення згустків крові) і ризик тромбоутворення, зміцнює стінки судин і капілярів, знижує ризик крововиливів і варикозу, зменшує крихкість судин у діабетиків і при інших захворюваннях;
• є ефективним косметичним засобом; підтримує гладкість і еластичність шкіри, попереджаючи її передчасне старіння, а також, володіючи здатністю відновлювати і стимулювати зростання колагенових волокон, відновлює молодість в'янучої шкіри;
•має протизапальну дію при артритах, гепатитах та інших запальних захворюваннях, а також при хворобах, пов'язаних з алергією, нейтралізуючи виділення гістаміну;
•здатний підвищувати еластичність суглобів (відновлення колагенових волокон);
•вельми ефективний при ретинопатії (ураження сітківки ока) у хворих на діабет і гіпертонію, а також покращує гостроту зору;
•покращує пам'ять, підвищує стійкість організму до стресів.

Збагачення їжі біофлавоноїдами показано при наступних захворюваннях і станах:

 1. Профілактика і лікування променевої хвороби, а також у період радіотерапії;
 2. Профілактика і лікування (у поєднанні з методами офіційної медицини) онкологічних захворювань;
 3. Профілактика і лікування серцево-судинних захворювань, в т. ч. інфаркту, інсульту (у поєднанні з методами офіційної медицини);
 4. Профілактика і лікування атеросклерозу, контроль рівня холестерину крові;
 5. Варикозне розширення вен і тромбофлебіт;
 6. Алергічні захворювання різного походження;
 7. Профілактика та лікування ретинопатії (ураження сітківки ока) при діабеті, гіпертонічній хворобі та інших очних хворобах;
 8. Для поліпшення пам'яті, особливо у страждаючих атеросклерозом судин мозку, для уповільнення процесів старіння;
 9. Усунення наслідків перенесеного стресу будь-якої етіології, підвищення стійкості до стресів;
 10. Чудовий косметичний засіб, що дозволяє довгостроково підтримувати молодість шкіри, а також відновлення старіючої шкіри.

Таким чином, очевидно, що регулярне використання біофлавоноїдів має такий же незаперечний позитивний ефект, як і вживання вітаміну С і полиминеральных добавок. Протипоказань для збагачення дієти біофлавоноїдами не виявлено.
Є, однак, обставини, що істотно обмежує позитивний ефект. По суті, це закони природи:
Для засвоєння біофлавоноїдів з рослинної сировини необхідна глибока переробка. Це може бути екстракція, може бути мікронізація, може бути ферментація. Важливо те, що просте вживання в їжу рослинного сировини в сотні разів менш ефективно в порівнянні з використанням спеціально перероблених добавок.
Крім того, значна кількість біофлавоноїдів (ресвертин, кверцетин, рутин) міститься в кісточках винограду і цитрусових, корі дерев, деревині хвойних порід, тобто тих продуктах, які ми, як правило, не використовуємо.
Найбільш ефективно використання біофлавоноїдів з продуктами, що підсилюють всмоктування флавоноїдів в кишечнику. Найкращий ефект отриманий при спільному використанні з ферментними препаратами — трипсин, панкреатин, вобэнзим, або з ферментними препаратами нового покоління. Це так звані іммобілізовані ферменти, тобто ферменти, пов'язані зі спеціальним носієм. Завдяки цьому збільшується термін життя цих ферментів, вони починають всмоктуватися в кишечнику, і мають самостійним вираженим лікувальним дією.
Успішним прикладом такого препарату є «ТРОМБОВАЗИМ», створений вченими Новосибірського наукового центру. Самостійна дія біофлавоноїдів багаторазово посилюється присутність «ТРОМБОВАЗИМА». При цьому антитромботичний ефект «ТРОМБОВАЗИМА» також багаторазово посилюється біофлавоноїдами з кісточок червоного винограду за рахунок їх впливу на судинну стінку.
Таким чином, найбільшого ефекту можна очікувати при використанні глибоко переробленого вихідної сировини, концентрованих екстрактів, у комплексі з ферментними препаратами нового покоління.
Одним з таких препаратів є «ВЕНОМАКС», створений фахівцями «Сибірського центру фармакології і біотехнології». Препарат призначений для лікування і профілактики венозної і артеріальної недостатності, схильності до тромбозів, варикозної хвороби вен, геморою, а також реабілітації після інфаркту міокарда або інсульту.

ІМУНІТЕТ ТА ІМУНОСТИМУЛЯТОРИ: ПРАВДА І ВИГАДКА 1. КІСТКОВИЙ МОЗОК — ОБ'ЄКТ №1
Стимуляторів імунітету, їх позитивного впливу на захист від хвороб або протягом хвороб присвячено величезну кількість наукових і близько наукових робіт. Однак міжнародні багатоцентрові дослідження однозначно підтвердили, імуностимулятори не впливають на перебіг хвороб, а підтримання імунітету відбувається не за рахунок стимуляції. Навпаки, стимуляція клітин, що відповідають за збереження внутрішнього середовища, приводить до їх швидкої загибелі! Наприклад, нейтрофіл в нормі, навіть без стимуляції, живе не більше 7 годин. А серед лейкоцитів найбільше саме нейтрофілів. Будь стимулятор скорочує термін життя цієї клітини в десятки разів! Стимуляція лімфоцита, який відповідає за тонкі механізми імунітету, без конкретного завдання і визначення мети також веде до його загибелі за механізмом «програмованої смерті» або апоптозу. І це необхідний механізм захисту від аутоімунних захворювань, щоб лімфоцити не атакували власні тканини.
Таким чином, стимуляція задля стимуляції виключно шкідлива. Який вихід з цього глухого кута? Можна підтримати імунну систему протягом усього життя? Адже не секрет, що більшість захворювань має інфекційну природу. Навіть синдром хронічної втоми і втрата інтересу до життя також є вірусним захворюванням.
Величезний досвід використання імуномодуляторів показав, що найкращі результати отримані там, де використовувалися препарати, які посилюють роботу кісткового мозку. Саме в кістковому мозку відбувається утворення ключових клітин, що відповідають за імунітет і захист внутрішнього середовища — лімфоцитів, нейтрофілів, макрофагів. Нарешті, у кістковому мозку містяться стовбурні клітини, здатні перетворюватися на будь-які клітини організму і давати початок мільярдам інших клітин. Тому старіння кісткового мозку, виснаження його резервів і заміщення жирової тканиною призводить до поступового старіння всього організму. Отже, 1 об'єкт відомий, це кістковий мозок. Однак просто стимуляція його призводить до швидкого виснаження і таким же небажаних результатів, як і стимуляція імунітету! Знову безвихідь, і немає виходу?
2. НАГОДУВАТИ, РОЗВАНТАЖИТИ, ПІДШТОВХНУТИ Відомий кардіолог, читаючи лекцію для лікарів про хворобах серця, порівнював зношене серце з загнаним конем. Кінь везе в гору великий тягар, і в певний момент встала. У неї залишилося сил тільки на те, щоб утримати вантаж і не впасти самої. Недосвідчений погонич продовжує шмагати її. До речі, слово «стимул» латинською мовою означає ціпок із загостреним кінцем. Точно також нестримна стимуляція кісткового мозку безглузда і небезпечна. Перше, що дійсно має сенс — це забезпечити кістковий мозок необхідними речовинами. І найголовніше — це нуклеїнові кислоти. Синтез нуклеїнових кислот у кістковому мозку йде з жахливою швидкістю. І за обсягом витрат енергії і пластичних речовин він стоїть на першому місці. Саме синтез нуклеїнових кислот обмежує роботу кісткового мозку. А також і відновлення власних ресурсів. Нуклеїнові кислоти настільки цінний матеріал, що всі клітини моментально намагаються захопити частини ДНК мул і РН ДО з'являються після розпаду віджилих клітин. Захоплюють і вставляють у свою структуру навіть без розбору на складові частини. Цей механізм добре досліджений на бактеріях, які обмінюються генетичною інформацією з допомогою виділених фрагментів ДНК також, як ми рукостисканням. Але в такому механізмі криється небезпека, адже ці фрагменти утворилися в результаті загибелі клітин від різних патологічних процесів, і їх використання новими клітинами може призвести до того, що інформація про хворобу збережеться і захворювання перейде в хронічну фазу.
Правда, в нормі в крові все-таки є невелика кількість «хороших» нуклеїнових кислот і їх складових частин. Поки організм молодий, він здатний підтримувати певний рівень нуклеїнових кислот у крові. Проте з віком вкрай витратна виробництво нуклеїнових кислот стає непосильною ношею, і першим починає страждати кістковий мозок. Отже, найважливіше завдання в підтримку молодості і здоров'я — внести в організм нуклеїнові кислоти. Але які? І як? При прийомі всередину, проходячи через кишечник, залишки нуклеїнових кислот піддаються необоротного пошкодження, і можуть бути використані тільки як первинний будівельний матеріал. Незворотньо втрачається і інформація, і енергія, укладена в цих молекулах. Вихід один — вводити внутрішньом'язово або внутрішньовенно. Дійсно, використання високоочищених фрагментів ДНК, придатних для внутрішньом'язового введення, показало приголомшливу ефективність у лікуванні таких хронічних захворювань, як виразкова хвороба шлунку, цукровий діабет, серцева недостатність, цироз печінки. Висока ефективність відмічена у лікуванні інфекційних, в тому числі, вірусних захворювань. Препарати ДНК виявлялося, ефективні там, де всі інші засоби не працювали, однак їх застосування обмежене і побічним реакціям і при ін'єкційному введенні. Залишається питання — яку ДНК краще використовувати?

Найбільш вражаючі ефекти були отримані від препаратів, що використовують нуклеїнові кислоти древніх риб, таких, наприклад, як осетрина та лосось.

Навпаки, ДНК тварин, тріски, нуклеїнові кислоти приматів виявилися мало ефективними, і використовуються в основному в косметології у вигляді мазей, причому лікувальним ефектом не володіють.
3. ДНК СТАРОДАВНІХ РИБ
При аналізі генотипу людини було виявлено, що ряд генів активується практично при будь-яких подіях. Це найдавніші гени, що кодують ключову інформацію. Функція цих генів описана в підручниках і зрозуміла навіть школярам. Але тут ми стикаємося з незвичайним явищем — певні фрагменти нуклеїнових кислот, потрапивши в кров, починають вести самостійне життя, діючи вже як гормони, які керують обміном речовин. Чому ж найкращий ефект отриманий саме від ДНК стародавніх риб? Виявляється, певні послідовності нуклеїнових кислот дійсно діють як гормони, як ключі, керуючі життєвими функціями. Вже відомі і описані десятки клітинних рецепторів, які розпізнають певні послідовності ДНК.
Цілком очевидно, що фрагменти стародавньої ДНК відігравали таку ж роль в регуляції обміну речовин і поведінці, яку сьогодні грають всім відомі гормони — інсулін, тестостерон, та інші.

Найефективнішими виявилися фрагменти нуклеїнових кислот саме древніх риб, тобто, фрагменти найдавніших генів, що дісталися нам від динозаврів і гігантських акул, перевірені мільйонами років.

Можна з упевненістю стверджувати, що у холоднокровних — акул, динозаврів та їх нащадків — фрагменти ДНК грали ключову роль в обміні речовин, як гормони. У теплокровних у зв'язку з прискоренням обміну речовин цей шлях зберігся, але втратив значення, оскільки фрагменти ДНК стали цінним будівельним матеріалом, потреба в якому перевищує пропозицію. Однак декількох днів достатньо організму, щоб «пригадати» цей древній механізм. І тоді на клітинах з'являються в достатку рецептори, специфічні до цих старих «ключів». І запускаються процеси, які ставлять вчених у глухий кут. Це ті процеси, які захищають стародавніх мешканців нашої планети від раку, від шоку, від вірусних інфекцій. Адже не секрет, що найбільш давні мешканці — акули і молюски — практично не хворіють інфекційними та онкологічними захворюваннями. Це вражає, якщо врахувати, в якому середовищі доводиться жити молюскам в гирлі Амура або Міссісіпі!

Давно звернули на це увагу лікарі намагаються використовувати хрящі акул і витяжки з молюсків в лікувальних цілях. Сибірські вчені пішли по шляху використання фрагментів стародавньої ДНК, і цей шлях виявився вірним.
4. СУЧАСНІ ТЕХНОЛОГІЇ ЗДОРОВ'Я Сибірський центр фармакології і біотехнології приступив до випуску лінії препаратів, на основі електронно-променевої технології розробленої в новосибірському Академмістечку. Дана технологія не використовується більше ніде в світі, вона дозволяє створювати препарати з заданими властивостями, безпечні і високоефективні. Першим продуктом СЦФБ став «Діенай», який містить збалансовані фрагменти ДНК і при прийомі всередину володіє масою дивовижних лікувальних властивостей, що дозволило рекомендувати його при багатьох захворюваннях: ішемічній хворобі серця, інфарктах, варикозі, гінекологічних та інших захворюваннях. До випуску готується ще група препаратів, також не мають аналогів за механізмом і силі лікувального дії на організм.
Найголовніше полягає в тому, що унікальна технологія та препарати, які за нею створені, є плодом співпраці найбільших фундаментальних наукових центрів Новосибірська. Це наша відповідь тим скептикам, які говорять про передчасну кончину фармакологічної галузі в Росії.

ДІЕНАЙ: новий підхід до профілактики атеросклерозу
Переважна кількість відомих медицині захворювань переслідувало людство з моменту його виникнення. Винятком є атеросклероз і цукровий діабет. В кінці 19 століття знаменитий Боткін -особистий лікар царської сім'ї, описував симптоми цих захворювань в розділі «Казуїстика», тобто рідкісні випадки. Але вже в середині 20 століття в цивілізованих країнах атеросклероз придбав широке поширення, а в наш час став кілером номер 1. За даними Всесвітньої Організації охорони Здоров'я щорічно у світі від атеросклерозу помирає близько 50 млн. чоловік. З них тільки в Росії — 2 млн.! Незважаючи на широке застосування гіполіпідемічних, антиатерогенних препаратів та медичних засобів до 2015 року прогнозується збільшення смертності від атеросклерозу ще на 10%. Грізними ускладненнями розвитку атеросклерозу судин, який до пори до часу протікає безсимптомно, є інфаркти міокарда, інсульти і розвиток гангрени ніг. Атеросклероз можна порівняти з м'ясорубкою по перемелюванню здорових працездатних людей у калік.
Китай — похована армія здорових чоловіків
Що ж особливого принесло розвиток цивілізації за останні десятки років, що так круто змінило ситуацію і призвело до виникнення епідемії атеросклерозу? Перш за все, зміна харчування. Давайте задумаємося про сучасному раціоні і порівняємо його з більш древнім раціоном. Рафінованих, тобто очищених продуктів, таких як цукор, пряжене молоко і сир, просочені холестерином та його оксидами, консервів і ковбас з синтетичними добавками не було в помині.

Про смачні булочки, сосиски в тісті, гамбургерах з майонезом, смажених хоч і на рослинному маслі м'ясних страв, які містять отруйні гидроперекиси, легко утворюються при термічній обробці рослинного і риб'ячого жиру, в ті часи навіть не мріяли. Можна написати цілу книгу про так звану смачної і здорової їжі, що сприяє розвитку атеросклерозу у сучасної людини. На ранніх етапах розвитку цивілізації людина не міг дозволити собі такі надмірності. Впродовж мільйона років його дієту складала рослинна їжа, риба і рідко м'ясо, але все свіже.
У стародавньому Ізраїлі та Греції звичайною їжею були коржі, фрукти, оливкова олія і червоне вино. Раціон містив харчові волокна, рослинні флавоноїди і терпени, що володіють численними корисними властивостями. Може бути, тому біблійні Мойсей і Сара прожили понад 300 років. У колишньому СРСР довгожителя ми вважалися кавказькі народи, серед яких перше місце посідали абхазці. Абхазці, будучи нащадками древніх греків, зберегли старі добрі традиції. У їх раціон входить близько 200 рослинних приправ, із яких ми можемо дізнатися, мабуть тільки, петрушку, селеру і кінзу, а також форель, відварна козлятина і звичайно
червоне вино. Гірське повітря і фізичне навантаження при ходінні по гірських стежках довершили свою добру справу. Дослідження показали, що як тільки абхазці перебиралися у міста, ближче до цивілізації, їх раціон змінювався, і довгожительство зникало. Що ж робити? Поголовно всьому людству перейти на абхазьку дієту? Нобелівські лауреати в галузі фізіології Голдстейн і Браун довели, що корінні зміни харчових звичок у цивілізованому світі неможливі. І це пов'язано не з тим, що людина не може відмовитися від смачних, просочених жиром, гамбургерів, сметани, сиру або печінки гусей, перекормленных горіхами.

Всім відомо, що вміст холестерину і жиру в цих продуктах в десятки разів перевищують фізіологічну потребу. Але це неможливо в силу соціального вибуху, який може вибухнути в результаті розорення фермерів і сільського господарства. На жаль, так вже влаштована сучасна економіка.
Де ж вихід? Вихід був знайдений у створенні принципово нових концентрованих харчових добавок серії «ДІЕНАЙ», що знижують рівень холестерину і тригліцеридів у крові і володіють імуномодулюючими властивостями. Причому тут імунологія? — запитаєте ви. А справа в тому, що атеросклероз — це не лише драматичний накопичення холестерину і його ефірів у судинах, але і розвиток хронічного аутоімунного процесу в атеросклеротичних бляшках.

Лікарська дія екстракту виноградних кісточок, «ВЕНОМАКС» включає антиоксидантні та гіполіпідемічні властивості рослинних флавоноїдів і терпенів. Експериментальні і клінічні дослідження показали, що ці сполуки мають здатність ефективно «умиротворяти» агресивні радикали кисню, які пошкоджують судинні клітини, знижувати синтез холестерину, активувати біологічне окислення жирних кислот і пригнічувати запальний процес в судинах. Останнє є вельми важливим, оскільки в результаті запалення атеросклеротична бляшка стає нестабільною і в будь-який момент може настати її розрив, що загрожує утворенням тромбу і розвитком інфаркту міокарда. Я брав участь в роботі конференції Міжнародного товариства кардіологів на Сицилії, яке щорічно збирається в місцях діючих вулканів, що символізують розрив атеросклеротичної бляшки і наслідки цього «виверження». На цій конференції були представлені докази, що інфаркти молодих людей особливо небезпечні в силу вираженої імунної відповіді на впровадження в посудину липопротеидных частинок крові, які є переносником холестерину. Звідси зробимо висновок, що «ДІЕНАЙ», як гаситель «вулканічної діяльності, необхідно приймати з 30-річного віку для профілактики цього грізного захворювання.

Абсолютно новим, революційним підходом противоатеросклеротического дії «ДІЕНАЙ» є наявність у препараті ДНК древніх риб. Виявляється, ДНК — це не тільки носій генетичної інформації, але і полімер, обладапщий імунними та репаративні, тобто відновлюють клітинні функції, властивості. В останні роки ДНК використовують в якості вакцин, наприклад від туберкульозу та вірусних інфекцій. ДНК-вакцини проявляють властивості активації імунних клітин, насамперед клітин, відкритих нашим співвітчизником В. І. Мечниковим -макрофагів. Ці клітини виконують роль біологічних двірників, очищають організм від сміття, і в тому числі, від «помийних звалищ», що утворюються в атеросклеротичних бляшках судин. Фактором, активує ці клітини-прибиральники, є макрофаги-колонієстимулюючий фактор (М-КСФ), який стимулює виробництво цих клітин у кістковому мозку. Дослідження американських вчених з Каліфорнії на кроликах, мавпах і пацієнтів з підвищеним рівнем холестерину в крові і прогресуючим атеросклерозом показали, що введення М-КСФ не тільки знижує концентрацію холестерину в крові, але і активує його зворотний транспорт з атеросклеротичної бляшки, тобто викликає її «розсмоктування».

ДНК лосося і осетра в складі «ДІЕНАЙ» в силу еволюційної «віддаленості», і тому володіє властивостями стимулятора
М-КСФ, викликає розмноження і активацію макрофагів. Макрофаги захоплюють частинки ліпопротеїнів, що містять холестерин, і синтезують білки, транспортують його з бляшок в печінку. Клінічні випробування «ДІЕНАЙ» показали, що рівень холестерину і тригліцеридів у крові знижується на 25-30% на відміну від фармакологічних препаратів статинів, що надають прямий пригнічуючий ефект на синтез холестерину, скасування прийому «ДІЕНАЙ» не викликає різкого зворотної дії, тобто ще більш високого підвищення рівня холестерину.

«ДІЕНАЙ» можна і потрібно приймати з традиційними гіполіпідемічними препаратами, так як механізми його антиатерогенного дії відрізняються, а отже, доповнюють і роблять комплексним лікування мультифактериального атеросклерозу. Тепер підведемо підсумки і зробимо висновки:
«ДІЕНАЙ», як базовий препарат, і «ВЕНОМАКС» слід приймати з 30-річного віку для профілактики розвитку атеросклерозу. Особливо це стосується чоловіків.
Якщо в анамнезі є ішемічна хвороба серця, болі за грудиною, задишка, збудження нервової системи, гіпертонія, підвищена маса тіла прийом «ВЕНОМАКС» стає обов'язковим.
Перенесений інфаркт міокарда, інсульт, эндертериит, діабет 1-го або 2-го типу диктує прийом «ВЕНОМАКСа» в доповнення з фармакологічними препаратами, рекомендованими лікарями.
І, нарешті, загальний висновок. Хочете бути здоровим і довго жити -включіть в свій раціон харчування за 30 хв до їжі «ВЕНОМАКС» та викресліть зі свого життя атеросклероз.

ДІЕНАЙ — ПИТАННЯ та ВІДПОВІДІ Вперше почули про наш новий препарат «Діенай»? Його назва — це неологізм, утворений від англійської абревіатури DNA, що означає молекулу ДНК. ДНК є основним носієм генетичної інформації. З часів 60-х, коли вперше був відкритий спадковий код ДНК, багато вчені безуспішно намагалися використати цю унікальну молекулу для лікування різних захворювань. Причина невдач виявилася простою. Молекула ДНК має велику молекулярну масу в десятки мільйонів Дальтон, і тому вона не може проникати в організм людини при прийомі всередину. «Діенай» вирішує цю проблему швидко і ефективно.
Як ми втрачаємо здоров'я?
Обмін речовин являє собою складний процес перетворення хімічних елементів в організмі, які забезпечують його ріст, розвиток і життєдіяльність в цілому. У живому організмі постійно витрачається енергія, причому не тільки під час фізичної та розумової роботи, а навіть при повному спокої. У здорових і, особливо, хворих клітинах нашого організму постійно здійснюється синтез компонентів ДНК з вуглеводів і амінокислот. Цей синтез вимагає великих енергетичних витрат і не завжди своєчасно усуває порушення, які виникають внаслідок різних захворювань.
З віком обмін речовин сповільнюється, відображаючи природні процеси старіння. Несприятливі фактори зовнішнього середовища, стреси, емоційні та фізичні перевантаження, шкідливі звички також порушують обмін речовин. Настає певна межа, коли власні резерви організму вичерпані і потрібна допомога ззовні. Виникає порушення метаболізму і знижується синтез компонентів ДНК. Спочатку ці порушення носять минущий характер. Поява немотивованої втомлюваності, зниження працездатності — це лише перші сигнали неблагополуччя. Якщо не допомогти, то функціональні порушення метаболізму можуть призвести до розвитку органічних захворювань, таких як атеросклероз, гіпертонія, діабет, захворювання суглобів, хребта, і буде потрібно набагато більше зусиль, щоб зупинити патологічний процес.

Як і чим ми лікуємось?

Серед десятків тисяч ліків дуже складно знайти препарати, що усувають причину захворювання. Якщо з гострими захворюваннями людство навчилося якось боротися, то з лікуванням хронічних захворювань справа йде набагато гірше. Сучасна медицина може запропонувати широкий спектр досить потужних препаратів, які здатні, на жаль, усувати лише симптоми хвороби. Жоден з цих препаратів не розриває порочне коло хронічної патології, а з часом навіть може його посилити.

«Діенай"– від створення до випуску

Історія створення препарату налічує понад 20 років біохімічних і клінічних досліджень. Безпека компонентів препарату підтверджена в Науково-дослідному інституті фармакології (р. Томськ), Тихоокеанському науково-дослідному центрі (р. Владивосток). Клінічна ефективність препарату «Діенай» досліджена в Науково-дослідному інституті лімфології Сибірського відділення Російської Академії медичних наук, Новосибірської обласної клінічної лікарні, Державному інституті удосконалення лікарів (р. Новокузнецьк). В результаті клінічних досліджень була підтверджена висока ефективність препарату «Діенай» в комплексному лікуванні різних захворювань, в тому числі: варикозної хвороби, венозної недостатності, ішемічної болез-

ні серця, стенокардії, хронічних гепатитів, поліартритів, цукрового діабету, анемії. У відповідності з Федеральним законом від 30 березня 1999 року 52-ФЗ «0 санітарно-епідеміологічне благополуччя населення», «Діенай» пройшов державну реєстрацію, внесений в державний реєстр і дозволений до виробництва та обігу на території Російської Федерації (свідоцтво про державну реєстрацію 77.99.23.3. У. 14294.12.06 від 26.12.2006 р. )
Як працює «Діенай»?
Медицині давно відомо про великому значенні ферментів і фрагментів ДНК у регуляції метаболізму. Ферменти забезпечують нормальне протікання біохімічних реакцій в клітинах. Інтенсивність обміну ферментів надзвичайно висока, швидкість їх оновлення дивує — деякі ферменти повністю оновлюються протягом години.
Протеази — одна з найбільш важливих груп ферментів. Ці речовини руйнують великі білки до дрібних фрагментів — пептидів і амінокислот. Протеази беруть участь у процесі травлення, однак значення цих ферментів набагато ширше. Контролюючи чистоту внутрішнього середовища, видаляючи тромби, нерозчинні молекули, що викликають запалення, протеази забезпечують «очищення» органів і тканин від нежиттєздатних клітин. Їх дефіцит призводить до розвитку хронічних запалень, тромбозів, аутоімунних захворювань, порушення живлення органів і тканин.

 • Інструкція до розумним годинах Vyvo Watch Generation 2.
  Інструкція до розумним годинах Vyvo Watch Generation 2.
  Розумні годинник Vyvo Watch Generation 2, це замір тиску, ЕКГ, рівень кисню в крові, робота легенів, серцевий ритм, стан міжсуглобової рідини, м'язів і кісток, 17 виидов спорту, температура тіла, рівень стресу, кнопка SOS.
  Інструкція до розумним годинах Vyvo Watch Generation 2.
 • Умные часы Vyvo Watch 2.
  Умные часы Vyvo Watch 2.
  Умные часы Vyvo Watch 2 ( США), это медицинские часы второго поколения, которые показывают артериальное давление, ЭКГ, сатурацию кислорода, температуру тела, состояние сосудов, суставов и показывают важные данные для 17 видов спорта. Имеют кнопку SOS в случае критического состояния, отправляют смс вашим родственникам!
  Умные часы Vyvo Watch 2.

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner