Продавець Магазин все для здоров'я Верія розвиває свій бізнес на Prom.ua 12 років.
Знак PRO означає, що продавець користується одним з платних пакетів послуг Prom.ua з розширеними функціональними можливостями.
Порівняти можливості діючих пакетів
Bigl.ua — приведет к покупке
Кошик
239 відгуків

Магазин «Все для здоров'я» 067-582-42-43

+380 (67) 582-42-43
Веліке прохання телефонувати!

Методики застосування аплікаторів Ляпко.

Методики застосування аплікаторів Ляпко.
 1. Рефлекторно-механічна дія полягає в поверхневому множині голковколювання визначених зон та біологічно активних точок (рефлекторна реакція) і микромассаже шкіри і підлеглих тканин.

Рефлекторний вплив голок на активні точки каналів (рецептори) складається з трьох основних взаємопов'язаних частин: місцевої, сегментарної і загальної реакції. Місцева реакція виражається в зміні кровонаповнення ділянки шкіри, температури, чутливості, величини електричного потенціалу і опору в зоні впливу. Сегментарна реакція обумовлена сегментарно-метамерними рефлекторними зв'язками між певними ділянками шкіри і відповідними сегментами спинного мозку, де беруть початок нервові волокна, що іннервують певні внутрішні. Тривала ипульсация в нервові центри, що виникають слідом за цим відображені реакції організму, в свою чергу, впливають на стан периферичних рецепторів і тканин у зоні впливу.

Загальна реакція організму проходить за типом реакції адаптації внаслідок надходження імпульсів від спинного мозку за спеціальним нервових стовбурах до головного мозку. Участь у процесі вегетативної (відповідає за внутрішні органи) нервової системи забезпечує можливість мобілізації ресурсів організму для негайної дії (нейро-гуморальний ефект): різко посилюється вироблення біологічно активних речовин в залозах внутрішньої секреції, в тканинах, і, перш за все, в шкірі, стимулюється діяльність серцево-судинної системи, перерозподіляється кровопостачання, в кров надходять речовини, здатні виділяти більше енергії, доставляти більше кисню, посилювати стійкість організму до патологічних факторів.

 1. Гальвано-електричне дія

Організм людини являє собою складний биоколлоид, що складається з електролітів і містить як позитивні (катіони), так і негативні (аніони) іони. Інтенсивність гальвано-електричного впливу регулюється самим організмом, в залежності від ступеня насичення електролітом тканин (шарів шкіри, підшкірної клітковини, нижчих структур). Болючий, запалену ділянку шкіри набряклий, в ньому багато рідини, і реакція при зіткненні з аплікатором відбувається інтенсивна, з виділенням великої кількості енергії, що іноді супроводжується шкірним випотом. При контакті з шкірою на поверхні голок аплікатора відбувається безліч фізико-хімічних змін, характерних для змін під дією постійного струму. В результаті на голках утворюються окисні плівки і виникає ефект гальванізації. При цьому на кінчиках голок виникають точкові гальванічні струми максимальної величини (так як виникає різниця потенціалів між основним металом голки і периферичним металом покриття, які коротко замкнуті між собою (I1) (рис. 1). Крім того, між голками з різних металів в шкірі виникають межигольчатые гальванічні струми (I2), величина яких залежить від провідності шкіри, насиченості її електролітами (рис. 2). Електро-гальванічні мікроструми:
Викликають дифузію мікроелементів з яких зроблені голки (Cu, Fe, Zn, Ni, Ag), сприяють їх депонуванню в тканинах, ці мікроелементи відіграють важливу роль в забезпеченні нормального функціонування різних органів і систем;
Активують дихальні ферменти клітин;
Нормалізують РН тканинних рідин;
Активують обмінні процеси в тканинах;
Стимулюють регенеративні (відновні) процеси.

 1. Імунологічні реакції

Стимуляція гуморального та тканинного ланки імунітету підвищує рівень імунного захисту і адаптації до хвороботворних впливів.

Рис. 1. Схематичне зображення електричних іонних струмів, що виникають на кінчиках металевих голок, покритих іншими металами, що супроводжуються електрофорезом (дифузією) цих металів у внутрішнє середовище організму.
alt text

Рис. 2. Схематичне зображення електричних іонних струмів, що виникають на кінчиках голок і між голками з різних металів, що супроводжуються електрофорезом (дифузією) цих металів у внутрішнє середовище організму.
alt text

Основи рефлекторної діагностики

Діагностичний метод заснований на тому факті, що при наявності патологічного процесу ділянки шкіри, які є проекціями внутрішніх органів, зони проекції точок «співчуття» (вздовж хребта) і точок «глашатаїв» (на передній поверхні тулуба), по різному реагують на вплив голчастим валиком:

 • норма: шкіра рожева, тепла.
 • 1-я ступінь пошкодження (часткова компресія, процес відносно "свіжий"): реакція на подразнення надлишкова, шкіра червона, температура підвищена.
 • 2-я ступінь пошкодження (більш глибока): реакція на подразнення знижена, шкіра має злегка рожевий колір, температура майже не змінена, трохи підвищена.
 • 3-я ступінь пошкодження (глибоке пошкодження): реакція на подразнення відсутня, температура знижена, шкіра суха, стоншена або рубцево змінена, має блідий колір.

При впливі аплікатором нормальна тканина залишається в нормі, а у змінених органах та ділянках шкіри йдуть відновлювальні процеси, що відображаються на шкірних ділянках у вигляді нормалізації кольору та інших характеристик. Величина мікрострумів між голками визначається провідністю шкіри, залежить від концентрації електролітного складу поту і міжклітинної рідини. Різний стан енергії в меридіанах також може відображатися на шкірі.

Симптоми «надлишку» (при травмах, гострому запаленні, застудах і т. д.):

 • підвищена температура;
 • почервоніння шкіри;
 • набряклість;
 • різка локальна болючість;
 • інтенсивні, різкі болі.

У цих випадках – вплив аплікаторами (15-20 хв) або валиком (7-10 хв), що допомагає позбавлятися від надлишкової енергії і призводить організм до норми.

Симптоми «нестачі» (хронічні дегенеративні процеси, наслідки травм, радикулітів і т. д.):

 • ниючі, розлиті болі;
 • знижена температура;
 • блідість шкіри;
 • глибоке оніміння («мурашки»);
 • зниження чутливості, відсутність реакцій.

Вплив аплікатора при синдромах «нестачі» спрямована на насичення відсутньою енергією. Для цього аплікатором впливають більш тривалий час (30-40 хв.), а валиком – 10-15 хвилин.

Отже, один і той же аплікатор діє універсально: енергію у ділянках шкіри з підвищеною реактивністю, відповідних роздратованим органам, які перебувають у стані «надлишку», він «прибирає», призводить до норми з виділенням потужного приємного тепла, а ослаблені, дегенеративно змінені зони з нестачею енергії, «пробуджує», насичує енергією, тим самим приводячи до норми (відновлюючи втрачену функцію). Після лікування на змінених ділянках шкіри колір нормалізується, стає рівномірно рожевим, змінюється температура шкіри і пацієнт, отже, відчуває значне поліпшення самопочуття (зникають болі і інші патологічні процеси, підвищується працездатність і т. д.).

alt text

 • Інструкція до розумним годинах Vyvo Watch Generation 2.
  Інструкція до розумним годинах Vyvo Watch Generation 2.
  Розумні годинник Vyvo Watch Generation 2, це замір тиску, ЕКГ, рівень кисню в крові, робота легенів, серцевий ритм, стан міжсуглобової рідини, м'язів і кісток, 17 виидов спорту, температура тіла, рівень стресу, кнопка SOS.
  Інструкція до розумним годинах Vyvo Watch Generation 2.
 • Умные часы Vyvo Watch 2.
  Умные часы Vyvo Watch 2.
  Умные часы Vyvo Watch 2 ( США), это медицинские часы второго поколения, которые показывают артериальное давление, ЭКГ, сатурацию кислорода, температуру тела, состояние сосудов, суставов и показывают важные данные для 17 видов спорта. Имеют кнопку SOS в случае критического состояния, отправляют смс вашим родственникам!
  Умные часы Vyvo Watch 2.

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner