Продавець Магазин все для здоров'я Верія розвиває свій бізнес на Prom.ua 13 років.
Знак PRO означає, що продавець користується одним з платних пакетів послуг Prom.ua з розширеними функціональними можливостями.
Порівняти можливості діючих пакетів
Bigl.ua — приведет к покупке
Кошик
242 відгуків

Магазин «Все для здоров'я» 067-582-42-43

+380 (67) 582-42-43
Веліке прохання телефонувати!

Рецепти для дегідратору

Рецепти для дегідратору

 

 

 

Рецепти для дегідратору.

Сушка спецій.

Іноді ми не приділяємо достатньо уваги трав і спецій як частини нашої кухні. Використовуйте дегидратор для сушіння свіжих, вирощених власними руками трав! Також ви можете купувати відразу великі кількості свіжої зелені і пряних трав, сушити їх і створювати особливі чаї і приправи. Залишки петрушки вже не доведеться викидати... бо сушіння трав і спецій не вимагає особливих приготувань:

  1. Очистіть зелень від зів'ялих і вицвілих частин. Промийте листя і стебла у прохолодній воді. Наріжте.

  2. Попередньо розігрійте дегидратор. Термостат повинен бути встановлений на 95 F (35 С) – 115 F (46 C).

  3. Розподіліть трави на підносі в один шар

  4. Сушіть 2-4 години

  5. Зберігайте в щільно закритому светонепроницаемом тарі в сухому місці. На висушені трави не повинні потрапляти сонячне проміння. Під їх впливом трави вицвітають, а також руйнуються ефірні масла.

Гриби.

В домашніх умовах можна сушити такі види: з трубчастих – білі гриби, підосичники, підберезники, всі види маслюків, моховиків, козляка, дубовики; з сумчастих – сморчки, сморчковую шапочку, трюфель білий; з трутовиків – гриб-баран, трутовики строкатий і розгалужений; з пластинчастих – опеньок осінній, опеньок літній і зимовий, гриб-парасолька строкатий, печериці, подвишенник, чешуйчатку ворсисту, оленячий гриб; з лисичковых – лисичку звичайну.

Гриби перед сушкою розбирають за сортами і розмірами. Відбираються свіжі, міцні гриби. Їх очищають від налиплої землі, хвої, листя і протирають чистою вологою тканиною. Мити гриби перед сушкою не слід, так як вони вбирають багато води і повільніше висихають. Капелюшки відокремлюють від ніжок. Товсті ніжки розрізають упоперек на кружки товщиною 2 – 3 см, а тонкі – вздовж на 2 або 4 частини. Потім їх укладають на таці.

Йогуртові цукерки.

  

Цукерки з йогурту – це здорова альтернатива купівельними цукерок. Відомо, що сам йогурт також може бути різної якості: натуральний живий йогурт і йогурт з консервантами, добавками і хімічними барвниками. Слід пам'ятати, що справжній йогурт зберігається максимум тиждень. Для домашніх цукерок краще приготувати домашній йогурт або купити натуральний, без підсолоджувачів, консервантів і модифікованого крохмалю. Хоча з точки зору технології підійде будь-який. Але зупинимося на самому здоровому варіанті йогуртових цукерок. Засушений в дегидраторе йогурт набуває красиві ніжні відтінки. Можна засушити кілька смужок йогурту різних кольорів, і цукерки будуть різнокольоровими. Насамперед додамо в йогурт мед. Потім на вибір сік полуниці, смородини, обліпихи, чорниці, апельсина... і т. д. За бажанням також можна додати ваніль, імбир, корицю та інші прянощі.

Процес приготування:

-Змішайте всі інгредієнти в однорідну масу і вилийте на лист дегідратору, покритий тефлоновим листом.

-Постарайтеся розподілити масу так, щоб в середині вона була тонше, ніж по краях: краю сохнуть швидше.

-Сушіть в дегидраторе на режимі "сироїдіння", якщо хочете забезпечити м'яку сушку без руйнування ензимів, при якій продукти залишаються живими. Така сушка займе близько 24-х годин. Якщо хочете скоротити час приблизно вдвічі, сушіть при температурі 135°F (57°С).
-Коли маса висохне, відокремте її від аркуша. В нашому магазині "Довіри" ви завжди зможете підібрати підходящу вам сушку для фруктів і овочів.

 

Сушені яблука з корицею.

Дуже просте частування. Почистити 5 великих яблук, видалити серцевину, порізати на шматочки товщиною 0,6 – 0,8 мм, розкласти на піднос дегідратору. Якщо яблука кислі, можна їх додатково побризкати медом.

 

Класична пастила яблуко, мед, кориця.

Почистити 4 великих яблука, видалити серцевину, порізати, покласти в блендер. Додати 3 столові ложки меду і кориці за смаком, перемішати до однорідної маси в блендері. Вилити на лист, покритий пергаментним папером для випічки або на спеціальний тефлоновий лист. Поставити в дегидратор.

 

Гостра пряна пастила яблуко, гарбуз, мед, імбир.

2 великих яблука, очищених і без серцевини, 300 г гарбуза, порізаної на шматочки. Розмолоти яблука і гарбуз у блендері до однорідної маси, додати 4 ложки меду і імбир за смаком (5 г). Потім ще раз все розмішати/перемолоти в блендері. Масу вилити на лист, покритий пергаментним папером для випічки або спеціальним тефлоновим листом. Поставити лист в дегидратор.

Йогуртові цукерки.

На один лист, покритий пергаментним папером або тефлоновим листом, вилити ожиново-смородиновий йогурт. На другий – полуничний – для того, щоб цукерки були різними за кольором. Підійде будь-який йогурт з магазину, але не питної. Консистенція повинна бути щільною. Розподілити по листу шаром півсантиметра, не тонше. Краї повинні бути товще, ніж середина, так як вони висихають швидше.Поставити дегидратор на температуру 57 С на 12 годин. Дуже зручно ввечері завантажити дегидратор, а вранці дістати готові вироби. Через 12 годин перевірити стан йогурту, якщо він повністю підсох, витягнути листи з йогуртом і зайнятися виготовленням цукерок. Йогурт сохне швидше, ніж пастила, і очено важливо не пересушити: цукерки повинні бути м'якими. Пересушене йогурт тріскається, і його неможливо скачати в ковбаску, цукерки з нього нагадують іриски і не дуже корисні для зубів.

Виготовлення цукерок може бути приємним творчим заняттям, особливо цікаво дітям. Скачайте з йогуртового листа ковбаску, поріжте на шматочки і за бажанням можна зліпити їх них різні фігурки.

Після того, як цукерки готові, покладіть їх на деякий час знову в дегидратор, щоб у них підсохли краю, і вони не будуть злипатися, якщо ви зберетеся з зберігати, наприклад, в банку. А поки займіться пастилою. Відокремте підсохлу пастилу від аркуша, скачайте в ковбаски і поріжте на шматочки. Викладіть всі вироби на тарілку і прикрасьте осінніми декоративними елементами. Частування готово!

 

Гарбузова пастила

Інгредієнти: гарбуз, кілька яблук, імбир, кориця, мед.

-Змішати в блендері півкілограма очищеної гарбуза, два середніх очищених від шкірки і насіння яблука, мед або сироп агави (за смаком), імбир і трохи кориці.

-Отриману масу вилити на аркуші або пергаментний папір для випічки.

-Розподілити рівномірно ложкою шаром в півсантиметра. У центрі товщина шару повинна бути трохи менше, ніж по краях. -Поставити сушитися дегидратор при температурі 46 градусів (для сироїдного рецепта) або 57 градусів (для швидкого приготування). Звичайно, якщо поставити пастилу на ніч, вранці вона буде вже готова.

-Відокремити висохлу пастилу від аркуша або пергаментного паперу.

-Скачати пастилу в ковбаску і порізати на шматочки, з яких можна сформувати різні фігурки.

 

Гарбузове чіпси виходять з шматочків, нарізаних товщиною 0,5 див.


 

Корисна гранола.


Багато батьки регулярно відчувають докори сумління, коли дитина, як і всі діти-ласуни, стає залежним від магазинних солодощів, які часто сиплються на нього з усіх боків – від добрих бабусь, в садочку чи школі, на днях народження і під Новий рік. Цукор згубно впливає на мікрофлору кишечника, основу здорового травлення, і перешкоджає засвоєнню поживних речовин. Він значно знижує дитячий імунітет, впливає на поведінкові реакції і негативно позначається на роботі мозку, знижуючи здатність до навчання.

Але ми так міцно потрапили під стереотипи масової культури харчування, що навіть не замислюємося, що ситуацію можна змінити, і при цьому не обов'язково впадати в крайнощі – ізолювати дітей від солодощів, суворо обмежувати солодке або відкрито не дозволяти брати участь у святкових застіллях, перешкоджаючи соціалізації. Набагато розумніше застосувати творчий підхід і зайняти активну позицію: готувати свої солодощі і пригощати ними оточуючих.

Можна взяти вівсяні пластівці, проростки пшениці, мигдаль. Змішати їх з медом і ваніллю, розкласти на аркуші дегідратору, покриті папером для випічки або спеціальними тефлоновими листами і сушити від 1 до 3 годин до хрусткого стану при температурі 145°F (59°С ).

Проста і поживна гранола.

-4 чашки вівсяних пластівців;
-1 чашка крупно меленого мигдаля;
-1 чашка гарбузового насіння 1 чашка соняшникового насіння;
-1 чашка розмелених волоських горіхів 1 чашка кокосової стружки;
-½ Чашки кленового сиропу або меду;
-¼ Чашки порошку кероб або какао порошку;
-будь-які сухофрукти по смаку, мигдаль, гарбузове насіння, соняшникове насіння, насіння льону, фініки, родзинки, яблука, мелена кориця, будь-які сухофрукти;

 

Сирі горіхово-зернові батончики:

1 чашка мигдалевих горіхів, замочених на ніч
1 чашка гарбузового насіння, замочених на ніч
1 чашка соняшникового насіння, замочених на ніч
4 столові ложки лляного насіння, замоченого на ніч
1 чашка порізаних фініків, замочених на 2-4 години
½ Чашки родзинок, замоченого на 2-4 години
2 дрібно порізані яблука
2 чайні ложки кориці
дрібка морської солі
сироп агави або мед (якщо потрібно додатково підсолодити)

Дуже ситний батончик "в дорогу" для дітей-ласунів:

Змішати вівсяні пластівці, будь горішки, проростки зернових, кунжут, льон, шматочки сухофруктів, спеції. Приготувати домашній йогурт або взяти несолодкий натуральний йогурт з магазину, додати туди мед, за бажанням змелені в блендері ягоди (брусницю, малину, смородину). Сформувати батончики, додавши в масу трохи йогурту. Розкласти батончики на покриті тефлоновими листами підноси дегідратору і зверху полити їх залишилися йогуртом. Сушити в дегидраторе до затвердіння на зручному для вас режимі. У режимі "сироїдіння" близько 24 годин.

Вівсяні і зернові пластівці можна робити самим з екологічно чистого зерна з допомогою зернодавилки.

Сушені помідори.

 

Є настільки різноплановим продуктом, що можуть бути використані практично в будь-якому основному блюді, а також в сотнях десертних рецептів. Якщо в сезон у вас багато помідорів, то найдешевший, корисний і практичний спосіб їх заготівлі це сушка в дегидраторе. І всю зиму не треба ламати голову, де знайти нормальний помідор. Можна забути про "пластмасові" і моторошно дорогі голландські і місцеві тепличні з дірочками від уколів і використовувати тільки свої.

Порівняно з консервацією сушка помідорів має багато переваг:

  • вони займають мало місця,
  • їх легко зберігати,
  • трудовитрати порівняно з консервацією мінімальні (тільки порізати)
  • можна сушити помідори будь-якої форми і сорти, в тому числі і ті, які не годяться для консервації.

У магазинах і на ринках продаються тільки лежкі сорти, а вирощувати і сушити можна будь-які, різноманітні за смаком і більш поживні. Після сушіння в помідорі зберігається 97 % поживних речовин, які природним чином консервуються як мінімум на півроку. Навіть самий лежкий сорт втрачає за 1 місяць більше половини поживних речовин за рахунок того, що у томатах багато вологи. А якщо врахувати, що в дегидраторе можна сушити при температурі 46 С, то ми отримуємо безцінний продукт – екологічно чистий, поживний і живий. Такі помідори можна сміливо використовувати в готування сироїдних салатів і масі інших рецептів для живої їжі.

У дегидраторе при температурі 46 Із помідори сушаться близько 20 годин.

Поживні яблучні кільця.

Це смачне частування малокалорійно, з низьким вмістом жиру, не містить цукру. Його швидко і легко приготувати. Почистіть яблука і видаліть серцевину. Краще всього для цього підійде спеціальне пристосування для чищення яблук. Коли яблука готові до сушіння, ви можете підсолодити їх медом або сиропом агави і посипати прянощами, наприклад, корицею. Потім поставте нарізані шматочки яблук в дегидратор Екскалібур на температуру 135°F (57°С) і сушіть поки вони не стануть м'якими і гнучкими. Якщо ви дотримуєтеся сироїдіння, сушіть на температурному режимі 105°- 130° F (41°С).

 

Сирої яблучно-журавлинний пиріг 4 дрібно нарізаних яблука (або сушені яблука)
¼ Чашки сушеної журавлини, замоченою в яблучному соку на 2-3 години, посіченою.
1 столова ложка лимонного соку
Змішайте в кухонному комбайні і викладіть у форму для пирога

½ Чашки порубаного волоського горіха
¾ Чашки грубомолотых вівсяних пластівців
¼ Столової ложки кориці
1/8 столової ложки гвоздичного перцю
щіпка меленої гвоздики
дрібка морської солі
¼ Чашки оливкової олії холодного віджиму
¼ Чашки кленового сиропу
¼ Чашки натурального меду

Змішайте ці інгредієнти і укладіть на суміш з яблук. Поставте в дегидратор Екскалібур на температуру 105°F (41°С) , почекайте, поки пиріг стане теплим, подавайте з кремом із сирих кешью.

Простий яблучний хрусткий пиріг (не сирий і не веганські рецепти).
2 чашки сушених яблук
¼ Чашки апельсинового або лимонного соку
1 чашка цукру
¾ Чашки борошна
½ Столова ложка кориці
¼ Столової ложки мускатного горіха
½ Чашки масла
щіпка солі

Відновіть яблука в теплій воді. Намажте маслом форму для випічки і заповніть її яблуками. Побрезгайте зверху соком. В окремому посуді змішайте цукор, борошно, спеції. Поріжте масло на дрібні шматочки і розподіліть їх зверху на яблуках. Запікайте при температурі 375°F (190 °С) протягом 40 хвилин.

Поради по сушінню яблук.

Якщо ви хочете, щоб яблука після сушіння придбали не коричневий відтінок, а зберегли свіжі фарби і більше поживних речовин, замочіть нарізані шматочки в розчині аскорбінової кислоти (1 столова ложка на 1 літр води). Такий засіб абсолютно безпечно, воно запобігає окисленню і не вплине на смакові якості продукту. В якості альтернативи можна використовувати лимонний або апельсиновий сік. Однак його концентрація повинна бути більше, так як він не являє собою аскорбінову кислоту в чистому вигляді.

Печиво з вівса.

  1. Пророщений овес підсушити в дегидраторе 2 години, щоб він краще измельчился. 2. Подрібнити в кавомолці/блендері. Ступінь подрібнення вибирайте самі. 3. Додати насіння соняшника (можна цілком або подрібнити) 4. Курага подрібнений в блендері. 5. Льон 50г подрібнений в кавомолці. 6. Мак 2 ст. л.

 

Коржі з пророщених зернових ( "хліб єсеям" ).

Виготовлення цих коржів описано в Євангелії від Єссеїв.

-Як же нам готувати хліб наш без вогню, Вчитель? – запитали деякі з великим подивом.

-Нехай ангели Бога готують ваш хліб. Зволожте свою пшеницю, щоб ангел води міг увійти в нього. Потім підставте її повітрю, щоб ангел повітря міг також обійняти її. І залиште її з ранку до вечора під сонцем, щоб ангел сонячного світла міг зійти на неї. І після благословення трьох ангелів, незабаром у вашій пшениці проклюнуться паростки життя. Розтовчіть потім ваше зерно і зробіть тонкі коржі, які виготовляли ваші прадіди при втечі з Єгипту, обителі рабства. Потім знову покладіть їх під промені сонця, як тільки воно з'явиться, і коли воно підніметься до самого зеніту, переверніть їх на іншу сторону, щоб і тут ангел сонячного світла міг обійняти їх, і залиште їх так до тих пір, поки сонце не сяде. Бо ангели води, повітря і сонячного світла вигодували і виростили пшеницю на полях, і вони ж повинні приготувати і ваш хліб. І те ж сонце, яке допомогою вогню життя дозволило пшениці вирости і дозріти, має спекти хліб в тому ж самому вогні. Бо вогонь сонця дає життя пшениці, хліба і тілу. Вогонь же смерті губить пшеницю, хліб і тіло. А живі ангели Бога живого служать лише живим людям. Бо Бог є Богом живих, а не Богом мертвих.


 

Пророщена пшениця, а також інші зернові (жито, овес, ячмінь, жито, камут... ) володіють масою корисних властивостей. мо того, зернові являють собою складні вуглеводи (крохмаль), які дуже важливі в харчуванні людини – вони є головним джерелом енергії, яку організм може зберегти і потім використовувати в будь-який час. Якщо в харчуванні відсутні складні вуглеводи, людина намагається замінити їх або більшою кількістю білка (на сироїдінні – горіхами і насінням), або частим вживанням їжі з простих вуглеводів (солодкими фруктами). В обох випадках така заміна веде до перевантаження організму і неоптимальному використання його можливостей.

Пророщені зернові також дуже добре діють на кишкову мікрофлору. Завдяки волокнистій структурі вони покращують моторику ШКТ і сприяють розвитку мікрофлори.

У приготуванні коржів з пророщених зернових теж є свій сенс. По-перше, з практичних міркувань зручно мати долгохранящийся продукт, чого не скажеш про свіжих пророщених зернових, які потрібно вжити одразу, поки довжина паростка не перевищила 1 сантиметр, інакше зерно набуває вже зовсім інші властивості і не є цілющим для людини. Найзручніше зберігати вже підсушене пророщене зерно і робити з нього коржики при бажанні.

Пророщені і висушені в дегидраторе зерна камута (єгипетський сорт пшениці)

По-друге, велике значення має сушка пророщеного зерна під променями сонця, яке перешкоджає розвитку шкідливих мікроорганізмів у коржику, а також деактивує афлатоксини. На жаль, в наших умовах не завжди виходить сушити зерна на сонці. В домашніх умовах зерна можна сушити під лампою (наприклад, інфрачервоного), в духовці або близько неї, при температурі, що не перевищує 41 градус, у дегидраторе на режимі "сироїдіння – living foods".

Пророщені зерна (поради по проращиванию див. тут ) висушуються

Пророщені зерна жита перед сушінням в дегидраторе.

Висушені зерна (у дегидраторе сушка займає два-три години) перемелюються на млині в борошно, додається вода, тісто дуже тонко розкочується.

Товщина тесту – кілька міліметрів.

Потім коржі сушаться в дегидраторе в режимі "living foods" дві години.

Коржики, як і свіже пророщене зерно, краще вживати окремо від інших продуктів. Щоб вони проявили всю свою цілющу силу, в шлунку вони не повинні ні з чим поєднуватися. Виняток становлять тільки односортовое оливкова олія або чиста вода низької мінералізації. Особливо несприятливі поєднання, які перешкоджають перетравленню і засвоєнню сирого пророщеного зерна, – сіль і будь неорганічні добавки (мінеральна вода), горіхи і насіння, кислі фрукти.Також дуже важливою умовою гарного засвоєння є ретельне пережовування.

І коли ви їсте, нехай зверху буде ангел повітря, а внизу ангел води. Дихайте повільно і глибоко під час їжі, щоб ангел повітря міг благословити вашу трапезу. І ретельно прожевывайте їжу зубами, щоб стала вона подібної воді, і щоб ангел води звернув її в кров у вашому тілі. І їжте повільно, ніби це молитва, з якою ви звертаєтеся до Бога. Бо істинно кажу вам, сила Бога входить у вас, якщо ви приймаєте їжу таким чином, за його столом.

 

  • Інструкція до розумним годинах Vyvo Watch Generation 2.
    Інструкція до розумним годинах Vyvo Watch Generation 2.
    Розумні годинник Vyvo Watch Generation 2, це замір тиску, ЕКГ, рівень кисню в крові, робота легенів, серцевий ритм, стан міжсуглобової рідини, м'язів і кісток, 17 виидов спорту, температура тіла, рівень стресу, кнопка SOS.
    Інструкція до розумним годинах Vyvo Watch Generation 2.
  • Умные часы Vyvo Watch 2.
    Умные часы Vyvo Watch 2.
    Умные часы Vyvo Watch 2 ( США), это медицинские часы второго поколения, которые показывают артериальное давление, ЭКГ, сатурацию кислорода, температуру тела, состояние сосудов, суставов и показывают важные данные для 17 видов спорта. Имеют кнопку SOS в случае критического состояния, отправляют смс вашим родственникам!
    Умные часы Vyvo Watch 2.

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner