Продавець Магазин все для здоров'я Верія розвиває свій бізнес на Prom.ua 12 років.
Знак PRO означає, що продавець користується одним з платних пакетів послуг Prom.ua з розширеними функціональними можливостями.
Порівняти можливості діючих пакетів
Bigl.ua — приведет к покупке
Кошик
237 відгуків

Магазин «Все для здоров'я» 067-582-42-43

+380 (67) 582-42-43
Веліке прохання телефонувати!

Порівняльні характеристики дегідратору Ескалібур і круглої сушарки.

Порівняльні характеристики дегідратору Ескалібур і круглої сушарки.

Дегидратор Екскалібур — сушарка для овочів і фруктів, максимально пристосована для м'якої сушіння продуктів із збереженням ензимів (це речовини, які відповідають за засвоєння їжі) .

Конструкція

1. Ескалібур Система сушіння – термостат і вентилятор – розташована в задній частині дегідратору. Холодне повітря надходить в задню частину, там він нагрівається і рівномірно розподіляється уздовж кожного підноса. Під час сушіння тепле повітря виходить з передньої частини дегідратору.

2. Кругла вішалка. У круглих сушарок, де підноси поставлені один на одного, повітря подається знизу. До того ж багато подібні сушарки не оснащені вентилятором і термостатом. Краплі, які неминучі під час сушіння, потрапляють на элекрическую систему, яка розташована прямо під продуктами. Це може привести до поломки електроприладу. Крім того, таку сушарку дуже важко мити. Чим більше додається підносів, тим більше видалені продукти від нагрівального приладу, що істотно збільшує час сушіння. При цьому виникає необхідність переставляти підноси, щоб продукти не псувалися. Якщо ви хочете використовувати спеціальні листи-підкладки то потік повітря буде перекритий ними і не буде повною мірою доходити до інших підносів.

1. Ескалібур. Легко мити! Краплі падають на гладку порожню поверхню внизу сушарки. Рухливий сітчастий тримає піднос продукти над основним підносом.

2. Кругла вішалка. Важко мытьКапли падають на частини нагрівальної системи. Продукти розкладаються прямо на рельєфні підноси, які потрібно буде мити.

1.Ескалібур. Горизонтальна сушіння забезпечує рівномірне просушування, виключаючи перестановку підносів. Продукти сушаться швидше і економічніше: не втрачається тепло, оскільки немає необхідності розбирати всю сушарку, щоб змінити порядок підносів.

2. Кругла вішалка. Вертикальна сушіння вимагає постійної перестановки підносів, т. к. продукти, розташовані ближче до нагрівається приладу, висушуються швидше. А хто хоче бути доглядальницею для дегідратору?

1. Ескалібур. Регульований термостат забезпечує максимально ефективну сушку в кожному конкретному випадку.
Термостат регулюється в межах від 30є до 60є С
Для більш швидкого підсушування і збереження цінності продуктів рекомендуються наступні показники термостата: трави – 35 С, квіти – 40 С, йогурт – 45 С, овочі – 50 С, фрукти – 55 С, в'ялене м'ясо, гіпс, лікувальні склади і глина – 60 З
Тим, хто дотримується сироїдіння і стежить за збереженням ферментів (ензимів) в продуктах, потрібно поставити термостат на 40 С. Ферменти руйнуються при температурі сушіння вище 48 С.

2. Кругла вішалка. Повільна сушка Прилади, які не оснащені вентилятором або термостатом, можуть взагалі не висушити продукти, тільки зіпсувавши їх. Продукти на нижньому підносі можуть сушитися при більш високій температурі, ніж рекомендується для кращого рузультата.Багато круглі "дегидраторы", які продаються без термостата, призначені у тому числі для сушіння м'яса. Якщо порівняти температури, необхідні для сушки трав і м'яса, то різниця буде відчутною. Навіщо піддавати ніжні трави термічній обробці, яка потрібна для м'ясних продуктів?

1. Ескалібур. Квадратний дизайн збільшує площу сушіння на 25 %, т. к. не потрібно отвір в центрі підноса. Перевірте самі: накресліть квадрат на листку паперу. Тепер впишіть у квадрат коло, настільки великий, наскільки можливо. Потім намалюйте отвір в центрі кола. Зафарбуйте всі частини квадрата, що не входять в кільце, яке ви тільки що намалювали. Це та площа, яку ви втрачаєте при використанні кожного круглого підноса.
Завдяки квадратному дизайну можна легко засушувати фруктове пюре або інші рідкі субстанції, викладаючи їх на спеціальні паперові листи (пергамент). На круглих підносах це зробити майже неможливо.

2. Кругла вішалка. Круглий дизайн зменшує площу сушіння, т. к. зрізані кути і середина. Часто важко розкласти великі шматочки без втрати простору.Важко засушувати пюреподібні продукти, т. к. на круглі підноси не покладеш спеціальну пергаментний папір. Якщо це вдасться зробити, то засушенны продукт виходить у вигляді кільця, і його дуже проблематично розділити на рівні шматочки.

Багатофункціональність

1. Ескалібур. Підноси можна витягувати і таким чином збільшувати сушильну камеру.
Підноси можна прибрати, щоб вмістити об'ємні продукти і предмети, такі як цілісні фрукти, квіткові букети для сушіння, вироби з фруктів, фігурки з тіста, глиняні вироби, пап'є-маше, вінки з сухих квітів і фруктів.

2. Круглая сушилка. Дизайн предусматривает только одну единственную конфигурацию, которая ограничивает размер сушильной камеры. Может оказаться даже так, что в круглой сушилке не будет места для того, чтобы сушить половинки помидора. Даже если у такого дегидратора есть функция сушки йогуртов и пюреобразных масс, вы не сможете использовать собственную тару, например, широко распространённые пластиковые контейнеры или кружки.

1. Эскалибур. Отодвигающаяся дверца и подносы Сушилку Экскалибур не нужно полностью разбирать на части, чтобы проверить процесс сушки или подложить продукты. Каждый поднос имеет свою собственную поддержку. Если потребуется, очень легко достать или вставить поднос. Это пригождается, когда нужно достать тонкие кусочки, которые высушиваются первыми. Чтобы проверить поднос, вам потребуется несколько секунд, за это время продукты не успеют охладиться.

2. Круглая сушилка. Чтобы следить за процессом сушки, вам придётся переставлять подносы или, проще говоря, разбирать дегидратор на составные элементы, потому что поднос, который находится ближе всего к нагревательному элементу, должен быть через некоторое время переставлен, чтобы сушка была равномерной. Пока вы занимаетесь перестановкой, содержимое дегидратора охлаждается, и это удлинняет процесс сушки.

1. Эскалибур. Почти невозможно сломатьПодносы сделаны из поликарбоната и одобрены FDA (Food and Drug Administration). Подносы можно мыть в посудомоечной машине.

2. Кругла вішалка. Перш ніж купувати типову круглу сушарку, перевірте, з якого матеріалу зроблені підноси, можна мити в посудомийній машині, легко їх розбити, якщо вони випадково впадуть, і перевірені, чи вони на шкідливість закладами охорони здоров'я організаціями.

1. Ескалібур. Сушильна шафа з полікарбонатного пластику і светонипроницаемая полікарбонатна дверцята. У дегідратору Екскалібур темні внутрішні стінки. Під час сушіння вони захищають чутливі до світла вітаміни.

2. Кругла вішалка. Багато типові круглі моделі оснащені прозорими підносами і прозорою кришкою. Світ, який вони пропускають, викликає втрату чутливих до світла вітамінів. Недорогі пластикові кришки можна легко розбити, якщо випадково упустити на підлогу.

1. Ескалібур. 26-годинний таймер вимикає дегидратор, поки ви спите або відсутні.
з сайту www.excaliburdehydrator.com

2. Кругла вішалка. Відсутність таймера може істотно обмежити ваш розпорядок під час сушіння. Щоб попередити пересушування, особливо фруктів, потрібно обов'язково вимкнути дегидратор в певний час.

 • Інструкція до розумним годинах Vyvo Watch Generation 2.
  Інструкція до розумним годинах Vyvo Watch Generation 2.
  Розумні годинник Vyvo Watch Generation 2, це замір тиску, ЕКГ, рівень кисню в крові, робота легенів, серцевий ритм, стан міжсуглобової рідини, м'язів і кісток, 17 виидов спорту, температура тіла, рівень стресу, кнопка SOS.
  Інструкція до розумним годинах Vyvo Watch Generation 2.
 • Умные часы Vyvo Watch 2.
  Умные часы Vyvo Watch 2.
  Умные часы Vyvo Watch 2 ( США), это медицинские часы второго поколения, которые показывают артериальное давление, ЭКГ, сатурацию кислорода, температуру тела, состояние сосудов, суставов и показывают важные данные для 17 видов спорта. Имеют кнопку SOS в случае критического состояния, отправляют смс вашим родственникам!
  Умные часы Vyvo Watch 2.

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner