Продавець Магазин все для здоров'я Верія розвиває свій бізнес на Prom.ua 12 років.
Знак PRO означає, що продавець користується одним з платних пакетів послуг Prom.ua з розширеними функціональними можливостями.
Порівняти можливості діючих пакетів
Bigl.ua — приведет к покупке
Кошик
232 відгуків

Магазин «Все для здоров'я» 067-582-42-43

+380 (67) 582-42-43
Веліке прохання телефонувати!

Андропауэр в лікуванні простатиту

Андропауэр в лікуванні простатиту

Рязанцев Е. В., Блінніков А. А., Рязанцев Ст. Е.
р. Саранськ


Введення:
Проблема ефективної терапії сексуальної дисфункції при хронічному простатиті, що розглядається фахівцями як запальне захворювання інфекційного генезу з приєднанням аутоімунних порушень, що характеризується поразкою паренхіматозної та інтерстиціальної тканини передміхурової залози, є наболілою проблемою і актуальним завданням сучасної урології.

Але цифри обов'язкової статистичної звітності з сексуальним розладам не відображають реального стану в силу різних причин (моральні, соціальні, економічні, релігійні та ін), хоча зустрічаються у 46 — 78 % хворих на хронічний простатит (ХП). Причинно-наслідковий взаємозв'язок між хронічним простатитом і сексуальною дисфункцією є предметом пильної уваги урологів і лікарів суміжних спеціальностей. Традиційно усталений клінічне світогляд і відсутність встановлених підходів у діагностиці та лікуванні хронічного простатиту обумовлює пошук нових методів і способів корекції СД при даному захворюванні.

Мета дослідження:
Оцінка ефективності та переносимості андропауэра у хворих сексуальною дисфункцією при хронічному простатиті.

Матеріал і методи:

. Нами обстежено 467 пацієнтів з діагнозом "Хронічний простатит" у віці від 17 до 58 років, які лікувалися амбулаторно — 409 (87,6 %) та стаціонарно — 58 (12,4 %) осіб). Тривалість захворювання варіювала від 1,5 до 30 років. Діагноз ґрунтувався на даних анамнезу, ректального, ультразвукового дослідження та мікроскопії секрету передміхурової залози.

При обстеженні 364 (77,9 %) пацієнта відзначали порушення статевої функції різного ступеня вираженості. Для оцінки якості сексуальної та еректильної функції проводили анкетування IIEF (Міжнародна шкала оцінки статевої функції) та МКФ (шкала кількісної оцінки чоловічий копулятивної функції, О. Б. Лоран А. С. Сегал, 1998). Частина пацієнтів від дослідження або відмовилися відразу або не з'явилися на повторні консультації. Виділено дві групи хворих з різними варіантами прояви ЦД. Перша група 124 (26,5 %) осіб з ізольованим пошкодженням эякуляторной складової, що проявляється прискореним сім'явипорскуванням (39 %), болючою еякуляцією (42 %), зміною емоційного забарвлення оргазму (24 %). Друга група 65 (13,9 %) хворі з порушеннями інших складових статевої функції: лібідо — (37 %), адекватних (27 %) і спонтанних (18 %) ерекцій. У 23 % пацієнтів сексуальні розлади виникли при тривалому і неефективному лікуванні хронічного простатиту

Результати:
Лікування хворих на ХП проведено за загальноприйнятою методикою, що включає етіотропну антибактеріальну, протизапальну, патогенетичну терапію, фізіолікування, масаж простати. 27 пацієнтам в комплексну терапію був включений негормональний сексуальний стимулятор "Андропауэр" (Плетхико Фармасьютікалз Ллс, США). Препарат впливає на гипоталямус і лімбічну систему підвищуючи лібідо і сприяє корекції еректильної дисфункції шляхом релаксації м'язів кавернозних, збільшенням кровотоку в статевому члені, посилюючи ерекцію і зберігаючи її. Це запатентована природна трав'яна формула, спеціально розроблена для чоловіків, що віддають перевагу природні засоби статевого життя.

Висновки:
Застосування андропауэра в комплексній терапії хворих на ХП дало суб'єктивний позитивний ефект. Всі хворі перенесли лікування андропауэром задовільно з поліпшенням складових сексуальної та еректильної функції. Хороша переносимість, безпека, ефективність і зручність застосування дозволяє нам рекомендувати використання андропауэра при лікуванні еректильної дисфункції при ХП.

 • Інструкція до розумним годинах Vyvo Watch Generation 2.
  Інструкція до розумним годинах Vyvo Watch Generation 2.
  Розумні годинник Vyvo Watch Generation 2, це замір тиску, ЕКГ, рівень кисню в крові, робота легенів, серцевий ритм, стан міжсуглобової рідини, м'язів і кісток, 17 виидов спорту, температура тіла, рівень стресу, кнопка SOS.
  Інструкція до розумним годинах Vyvo Watch Generation 2.
 • Умные часы Vyvo Watch 2.
  Умные часы Vyvo Watch 2.
  Умные часы Vyvo Watch 2 ( США), это медицинские часы второго поколения, которые показывают артериальное давление, ЭКГ, сатурацию кислорода, температуру тела, состояние сосудов, суставов и показывают важные данные для 17 видов спорта. Имеют кнопку SOS в случае критического состояния, отправляют смс вашим родственникам!
  Умные часы Vyvo Watch 2.

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner