Продавець Магазин все для здоров'я Верія розвиває свій бізнес на Prom.ua 12 років.
Знак PRO означає, що продавець користується одним з платних пакетів послуг Prom.ua з розширеними функціональними можливостями.
Порівняти можливості діючих пакетів
Bigl.ua — приведет к покупке
Кошик
238 відгуків

Магазин «Все для здоров'я» 067-582-42-43

+380 (67) 582-42-43
Веліке прохання телефонувати!

Чоловіче здоров'я.

Чоловіче здоров'я.

Чоловіче здоров'я.

Крім широкого спектру благ невід'ємним результатом розвитку людської цивілізації з'явився великий перелік глобальних екологічних проблем, таких як виснаження і забруднення грунтових ресурсів, зміни хімічного складу атмосферного повітря і води, збільшення радіоактивного фону, в кінцевому підсумку надають негативний вплив на здоров'я людини. Крім екологічної складової, слід підкреслити і ряд соціальних факторів, нерозривно пов'язаних зі специфікою і ритмом життя людей у великих містах, які є причиною стресів, психологічного виснаження і синдрому хронічної втоми, що безпосередньо впливають на напрям і динаміку демографічних показників.

 

Подібна тенденція особливо добре проглядається в країнах з економікою, що розвивається, зокрема, в нашій державі, де демографічні показники за останні 25 років, м'яко кажучи, є обтяжливими. Щорічно населення Росії скорочується на 700-900 тисяч чоловік, що при збереженні темпу загрожує має п'ятдесятивідсотковий зменшенням чисельності вже менш ніж через 80 років. Крім зниження кількісного, міняється і віковий показник, поступово збільшуючи вік середньостатистичного росіянина, що багато в чому обумовлюють негативна динаміка народжуваності на тлі високої неонатальної та дитячої смертності. Тривалість життя чоловіків у Росії становить 59 років, що значно менше від аналогічного показника для країн з розвиненою економікою, зокрема для США ця цифра на 13 років більше. І треба визнати, що багато в чому ця різниця обумовлена відсутністю єдиної державної програми охорони чоловічого здоров'я в нашій країні.

 

Безумовно, тривалість життя не є і не повинна бути парадигмою, умаляющей пріоритетність якості життя як показника чоловічого здоров'я. У свою чергу, якість життя чоловіка багато в чому залежить не тільки від здоров'я репродуктивної системи і організму в цілому, але і від зовнішньої соціально-економічної складової, що знаходиться поза прямої компетенції медичних фахівців. Відсутність економічної стабільності, впевненості у завтрашньому дні, низький рівень матеріальної забезпеченості та соціальної підтримки з боку держави багато в чому пояснюють низьку народжуваність. І поки в нашій країні від слів про необхідність поліпшення ситуації в даному напрямку не станеться переходу до справи, передумови до зростання демографічних показників, зиждущемуся на збільшенні числа багатодітних сімей, з'являться навряд чи. Цілком зрозуміло, чому нечисленні сім'ї з трьома і більше дітьми здебільшого сприймаються співвітчизниками, як білі ворони.

 

Однак, крім економічних чинників, у багатьох випадках чоловіча можливість відтворення обмежена станом здоров'я. Статистика свідчить, що близько 10% сімей безплідні, тобто не можуть мати дітей не звертаючись за допомогою до медиків. При цьому лише 40% від загальної кількості безплідних шлюбів пов'язані з проблемами зі здоров'ям жінок, у 45% випадків відповідальність за відсутність дітей несуть чоловіки. Що ж стосується решти 15% бездітних сімей, то неможливість завагітніти викликана несумісністю чоловіки і жінки, а також зі спектром інших, досить рідкісних причин. При цьому варто відзначити, що звертати увагу не тільки на жіночу, а й чоловічу инфертильность медицина почала порівняно недавно.

 

Охорона чоловічого здоров'я має на увазі під собою не тільки комплекс заходів з підтримання чоловічої фертильності, є единовластной прерогативою уроандрологии. Необхідність міждисциплінарного підходу, що передбачає спільні дії урологів, андрологів, ендокринологів, кардіологів, невропатологів, психіатрів, сексологів, імунологів, а також представників ряду інших спеціальностей сьогодні куди більш очевидна, ніж на початку двотисячних, що багато в чому є заслугою окремих науково-медичних та регіональних громадських організацій. І мова йде не лише про обмін досвідом у лікуванні чоловічих захворювань, але і про міждисциплінарному підході до їх діагностики та профілактики, ефективність яких багато в чому залежить і від свідомості по відношенню до власного здоров'я серед громадян, передбачає особисту відповідальність.

 

Важливу роль в охороні чоловічого здоров'я відіграє інформаційна діяльність, що передбачає поширення актуальних даних про діагностику, профілактику та лікування чоловічих захворювань. В даному розділі нашого сайту увазі читача пропонуються статті про захворювання чоловічої сечостатевої системи, що чинять безпосередній вплив на якість життя чоловіків і мужску

 • Інструкція до розумним годинах Vyvo Watch Generation 2.
  Інструкція до розумним годинах Vyvo Watch Generation 2.
  Розумні годинник Vyvo Watch Generation 2, це замір тиску, ЕКГ, рівень кисню в крові, робота легенів, серцевий ритм, стан міжсуглобової рідини, м'язів і кісток, 17 виидов спорту, температура тіла, рівень стресу, кнопка SOS.
  Інструкція до розумним годинах Vyvo Watch Generation 2.
 • Умные часы Vyvo Watch 2.
  Умные часы Vyvo Watch 2.
  Умные часы Vyvo Watch 2 ( США), это медицинские часы второго поколения, которые показывают артериальное давление, ЭКГ, сатурацию кислорода, температуру тела, состояние сосудов, суставов и показывают важные данные для 17 видов спорта. Имеют кнопку SOS в случае критического состояния, отправляют смс вашим родственникам!
  Умные часы Vyvo Watch 2.

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner