Продавець Магазин все для здоров'я Верія розвиває свій бізнес на Prom.ua 12 років.
Знак PRO означає, що продавець користується одним з платних пакетів послуг Prom.ua з розширеними функціональними можливостями.
Порівняти можливості діючих пакетів
Bigl.ua — приведет к покупке
Кошик
237 відгуків

Магазин «Все для здоров'я» 067-582-42-43

+380 (67) 582-42-43
Веліке прохання телефонувати!

Іонізація води, жива і мертва вода.

Іонізація води, жива і мертва вода.

...І став над лицарем старий,
І вспрыснул мертвою водою,
І рани засяяли вмить,
І труп чудесною красою
Процвел; тоді живою водою
Героя старець окропив,
І бадьорий, повний нових сил,
Тремтячи життям молодою,
Постає Руслан...
А. С. Пушкіна «Руслан і Людмила»

«Живу» і «мертву» воду в перший раз отримав Д. І. Кротів, заслужений винахідник і раціоналізатор СРСР, излечившийся з їх допомогою від радикуліту, аденоми передміхурової залози і запалення нирок.Давно відомо, що при проведенні електролізу хімічно нейтральною рідини, такої як вода, близько катода буде лужне середовище, а біля анода – кисла. При вимиканні електричного струму вся рідина знову змішується і стає нейтральною внаслідок теплового руху молекул.

Якщо розділити анодний і катодний області електролітичної ванни напівпроникною мембраною, то, пропускаючи струм, вона не буде давати продуктів електролізу змішуватися. Даний прилад дозволяє отримувати «живу» (лужне) і «мертву» (кислий) воду з можливістю змін значень рН в широких межах.


Жива вода

«Жива вода» (католіт) має рН більше 8, ОВП -800 мВ.

Католіт надає диференційоване антибактеріальну дію:
бактерицидний ефект проявляється щодо ентеробактерій;
щодо грамнегативних мікроорганізмів проявляється бактеріостатичний ефект;
стійкими до нього є стрептококи групи В і ентерококи.

Дослідження довели, що «жива вода» – це розчин з посиленими электронодонорными властивостями, який при потраплянні в кров людського організму посилює її электронодонорный фон на десятки мілівольт.

Католіт
володіє антиоксидантними, детоксикуючі, імуностимулюючими властивостями,
стимулює регенерацію тканин (підвищує синтез ДНК і стимулює зростання і ділення клітин за рахунок збільшення дифузії іонів і молекул через мембрани);
нормалізує метаболічні процеси (зміна активності ферментів, підвищення синтезу АТФ);
покращує кровообіг і трофічні процеси в тканинах.

Механізми дії католіта:
прискорення процесів регенерації шляхом стимуляції синтезу ДНК;
посилення детоксикаційної функції печінки;
іммунокоррігирующєє дію;
нормалізація енергетичного потенціалу клітин;
стабілізація проникності мембран клітин;
підвищення енергозабезпечення клітин за рахунок стимуляції і максимального сполучення дихання та процесів окисного фосфорилювання.

Відео по темі >>


«Мертва вода» (аноліт) має рН менше 6, ОВП +1000мВ.

По параметрам острой токсичности при введении в желудок и нанесении на кожу относится к 4 классу малоопасных веществ по ГОСТ 12.1.007-76 и обладает в данном классе минимальной токсичностью. При ингаляционном введении мёртвая вода с содержанием оксидантов 0,02% и общей минерализацией 0,25 -0,35% не оказывает раздражающего действия на органы дыхания и слизистые оболочки глаз. При введении внутрь не оказывает иммунотоксического действия и повышения уровня хромосомных аберраций в клетках костного мозга и, следовательно, не обладает цитогенетической активнстью. При нагріванні до 400 З биоцидная активність "мертвої води" збільшується на 30-100% (Ст. М. Бахір та ін, 2001).

Анолит обладает антибактериальным, противовирусным, антимикозным, антиаллергическим, противовоспалительным, противоотёчным, противозудным и подсушивающим действием, может оказывать цитотоксическое и антиметаболическое действие, не причиняя вреда клеткам тканей человека. Биоцидные вещества в электрохимически активированном анолите, не являются токсичными для соматических клеток, поскольку представлены оксидантами, подобными тем, которые продуцируют клетки высших организмов (В.М. Бахир и др., 2001).

В домашніх умовах «живої» (католіт) і «мертвої» (аноліт) воду можна отримати з допомогою электроактиватора «Ековод». З допомогою электроактиватора можна додатково наситити воду іонами кремнію – будівельним матеріалом для клітин нашого організму.

При змішуванні католіта і аноліта в пропорції 1-2:1 отримуємо чисту питну воду.

 

 • Інструкція до розумним годинах Vyvo Watch Generation 2.
  Інструкція до розумним годинах Vyvo Watch Generation 2.
  Розумні годинник Vyvo Watch Generation 2, це замір тиску, ЕКГ, рівень кисню в крові, робота легенів, серцевий ритм, стан міжсуглобової рідини, м'язів і кісток, 17 виидов спорту, температура тіла, рівень стресу, кнопка SOS.
  Інструкція до розумним годинах Vyvo Watch Generation 2.
 • Умные часы Vyvo Watch 2.
  Умные часы Vyvo Watch 2.
  Умные часы Vyvo Watch 2 ( США), это медицинские часы второго поколения, которые показывают артериальное давление, ЭКГ, сатурацию кислорода, температуру тела, состояние сосудов, суставов и показывают важные данные для 17 видов спорта. Имеют кнопку SOS в случае критического состояния, отправляют смс вашим родственникам!
  Умные часы Vyvo Watch 2.

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner