Продавець Магазин все для здоров'я Верія розвиває свій бізнес на Prom.ua 12 років.
Знак PRO означає, що продавець користується одним з платних пакетів послуг Prom.ua з розширеними функціональними можливостями.
Порівняти можливості діючих пакетів
Bigl.ua — приведет к покупке
Кошик
237 відгуків

Магазин «Все для здоров'я» 067-582-42-43

+380 (67) 582-42-43
Веліке прохання телефонувати!

Іонізована вода, що це?

Іонізована вода, що це?

Иониизированные кава і чай - реальність нашого часу.

«Настане час, коли ми, сидячи за столиком в літньому кафе, скажімо підійшов офіціантові: Мені будь ласка, чашку зеленого чаю на іонізованій воді, а моєму синові - іонізований сік». "Будь ласка» - відповість офіціант....."

Те що ми всі складаємося на 70-80 відсотків лужної води з відновлювальним (негативним) редокс-потенціалом - це реальний факт, підтверджений наукою вже досить давно.

Наш організм завжди підказує нам корисність тих або інших напоїв, які близькі за властивостями до вод нашого організму.

Наприклад: всім відомі підбадьорливі властивості традиційного чаю або кави. У чому їх секрет?

Виявляється, ці напої мають ОВП від +30 до +50 мв і це ближче до ОВП нашої крові (яка має ОВП = -10-50 мВ), ніж, наприклад, у води відкритих джерел і водоймищ, газованих лимонадів і мінералки, пастеризованих соків і т. п. (їх ОВП = +250+350 мВ).

Ось вам - один із секретів підбадьорливого чаю і кави.

Іонізація води і заварювання на ній традиційних чорного і зеленого чаю, кави, різних трав'яних чаїв, настоїв та інших напоїв, надає їм додаткові оздоровчі, тонізуючі, імуномодулюючі та антиоксидантні властивості, роблячи їх справді лікувальними.

Висновок: вважається, що свіжі кава, чорний і зелений чай - бадьорять і тонізують організм. І показники ОВП про це свідчить. Порівняно, наприклад, з водопровідної або бутильованою питною водою - ОВП цих напоїв - на висоті.

 А рн всіх цих напоїв - кислий.

Досліджуємо ще напої:

 • Кава мелена Pauling
 • Сік томатний - 4,7
 • Чай чорний листовий «Earl Grey» - 6,1
 • Пиво баночне - 4,3
 • Кока-кола - 3,36
 • Сік яблучний відновлений, пастериз.
 • Нектар яблучний, пастеризований
 • Оцтова 5-відсоткова кислота - 2,64
 • Водопровідна вода централізованого водопостачання - 6,7-7,2 (див. фото)
 • Питна вода, що пройшла систему очищення зворотним осмосом - 6.5 (див. фото)Мінеральна вода з артезіанської свердловини 120 м без газу - 7.4 (див. фото)
 • Та ж мінеральна вода, але газована - 4.8 ( див. фото)

( Докладніше про вимірі ОВП і рН різної питної води - дивитися тут).

 • Питна вода, рекомендована в РФ для необмеженого застосування - 6,5 - 8,5
 • Іонізована жива вода. отримана на електролізерах від 8,0 до 9,0

Подивіться - майже всі напої, вжиті нами щодня, мають кислий рН. Які ж зусилля треба докладати кожен день нашого організму, щоб підтримувати кислотно-лужний баланс в нормі!

 

І зверніть увагу на норму Моз рН для водопровідної питної води (6.5 - 9,0) !!! І якщо нейтральним вважається рн=7, то рекомендований - сильно зміщений в лужну сторону, що багато про що говорить.

Окислення організму призводить до розвитку багатьох хвороб. На сьогоднішній день до хвороб, спровокованих або супроводжуються окисленням відносяться рак, остеопороз, інфаркт міокарда, гіпертонія, порушення роботи печінки та нирок, цукровий діабет, атеросклероз, випадання волосся.

 

Тому організм мобілізує всі резерви і витрачає величезну кількість нашої з вами енергії, щоб вирівняти рН (і ГВП в тому числі) надходить їжі і рідини до рівня крові та лімфи. Нагадаємо, що ОВП крові (-10-50) мВ (Ag/Cl) , рн крові (7,35-7,45)

 _________________________________________________________________________________________________________________

І наше завдання - допомогти йому в цьому!

До чого призводить закислення організму? До інфарктів і інсультів.


Вид зашлакованою аорти організму людини з атеросклеротичними відкладеннями на стінках. Зменшена прохідність таких судин, погіршується кровопостачання.

При окисленні уповільнюється виведення шлаків. Щоб позбутися від них в кровоносному руслі організм шукає підходящі «місця зберігання». Такими в першу чергу стають з'єднувальні і хрящові тканини-так виникає целюліти і артрози, потім справа доходить до життєво важливих органів-кровоносних судин - так розвиваються інфаркти та інсульти.

Закислення призводить до зміни властивостей крові, гіпертонії, перевантаження серця.

Змінюються властивості крові, сповільнюється кровотік, послаблюється постачання тканин киснем. Організм не отримує у достатній кількості поживних речовин, вітамінів, кисню. Для того, щоб зберегти швидкість кровотоку, організм підвищує тиск у кровоносних судинах розвивається гіпертонія, серцю доводиться працювати з підвищеним навантаженням.

При закислении, організм відчуває постійну потребу в лужних резервах, які нейтралізують кислоти. Якщо в організм з їжею надходить недостатньо щелочеобразующіх продуктів (а їх якраз надходить недостатньо!), то організм звертається до внутрішнім резервам.

Лужними резервами в організмі є мінерали: натрій, калій, кальцій, магнезія. При вилученні організмом цих мінералів з кісток, зубів, волосся починається : остеопороз, пародонтит, випадання волосся і т. п.

На фото показана вигляд під мікроскопом:здорової кісткової тканини (ліворуч) і вид кісткової тканини при остеопорозі, викликаному вимиванням кальцію з кісток (праворуч).

При остеопорозі кісткова тканина стає надзвичайно крихкою. Ви, напевно. чули історії, коли розповідають, що якийсь чоловік у віці за сорок підсковзнувся, впав, і отримав перелом кісток буквально на «рівному місці». Це і є прояв остепопороза .

І лікарі нам запропонують, приймати препарати, що містять кальцій, крейда, різні Бади і т. д. Але куди подівся кальцій з кісток-ніхто не пояснює.

А його вилучив сам організм, борючись з закисленностью внутрішніх рідин.


Тому так ефективно діє на здоров'я організму пиття води і напоїв з лужним рН!
Для профілактики і лікування наслідків закисленности треба просто пити подщелаченную питну воду. Як правило, колодязні, джерельні та артезіанські води мають слаболужною рН (дивіться фото тут).

Іонізована жива вода, отримана на іонізаторах «Ашбах" має оптимальний для розкислення організму рН=( 8,5-9)

Чому так важливо пити воду з негативним редокс-потенціалом?

Вода з негативним редокс-потенціалом отримала визнання як один з кращих антиоксидантів нашого часу.

 

Іонізована (активована) жива вода при активації насичується надлишкової енергією у вигляді негативних іонів. (зазвичай це «приліпилися» до різним молекулам електрони) Такий стан води нестабільно і вона починає поступово розряджатися, буквально випромінюючи надлишкову зарядженість на всі боки. Образно кажучи, линули електрони як би назад «відчіпляються». І якщо таку воду випити або прийняти душ, а ще краще ванну, то вона розрядитися всередині нас, насичуючи кров електронами, які нейтралізують вільні радикали.

Цим і обясняются виражені антиоксидантні властивості негативно зарядженої води.


Про те, як переконається у наявності «випромінювання" іонізованої води, можна прочитати тут.

 

Кров людини має редокс-потенціал від мінус 10 до мінус 57 мВ. А тепер подивіться на редокс-потенціал напоїв, які ми п'ємо: Редокс-потенціалів деяких поширених напоїв

 • Оцтова 5% кислота + 400 мВ (±15)
 • Кока-кола + 300 мВ (±25)
 • Вода водопровідна +250+350 мВ
 • Пиво «Дев'ятка» міцне +74 мВ (±15)
 • Кава «Нескафе» розчинна +70 мВ (±15)
 • Чай чорний + 65 мВ (±15)
 • Чай зеленый +50 мВ (±15)  
 • Красное вино +50 мВ (±15)  
 • Сок томатный +36 мВ (±15)  
 • Ионизированная вода ( -100-300) мВ

Отрицательный редокс-потенциал имеет вода знаменитого на весь мир Хунзакутского источника, вода курорта «Джемрук» (Армения) и многих других,  но все они расположены в горных районах, где течет талая вода ледников, прошедшая по «дороге» еще и  через подземные пласты минералов.

Отрицательный ОВП имеют также некоторые уникальные лесные источники средней полосы России.

 

Коли рідини, що мають потенціал, більший ніж кров і внутрішнє середовище людини (наприклад +200+300 мВ) проникають в тканини людського організму, вони забирають електрони від крові, клітин і тканин. В результаті цього біологічні структури організму (клітинні мембрани, всіх органел клітин, нуклеїнові кислоти та інші) піддаються окислювальному руйнування.

 

В свою очередь процессы окисления ведут к образованию свободных радикалов и лежат в основе возникновения и развития многих болезней. К этим болезням относятся рак, сахарный диабет, астма, артриты, атеросклероз, болезни сердца, болезнь Альцгеймера, тромбофлебиты, рассеянный склероз и другие.


Учеными изучено, что наши клеточные мембраны пропускают питательные вещества внутрь клетки благодаря разнице заряженности жидкости внутри и снаружи клетки.

 Поэтому употребление отрицательно заряженной щелочной (живой)  воды очень благоприятно влияет на окислительно-восстановительные процессы внутри организма, уравновешивая все вышеперечисленные симптомы. 
 

Поэтому используйте воду для питья, душа и ванн с такими же показателями, что и внутри клеток и результаты оздоровления не заставят себя долго ждать!

И помогут Вам в этом наши устройства для получения живой и мертвой воды!


  Здоров'я Вам та благополуччя!

 

 

 • Інструкція до розумним годинах Vyvo Watch Generation 2.
  Інструкція до розумним годинах Vyvo Watch Generation 2.
  Розумні годинник Vyvo Watch Generation 2, це замір тиску, ЕКГ, рівень кисню в крові, робота легенів, серцевий ритм, стан міжсуглобової рідини, м'язів і кісток, 17 виидов спорту, температура тіла, рівень стресу, кнопка SOS.
  Інструкція до розумним годинах Vyvo Watch Generation 2.
 • Умные часы Vyvo Watch 2.
  Умные часы Vyvo Watch 2.
  Умные часы Vyvo Watch 2 ( США), это медицинские часы второго поколения, которые показывают артериальное давление, ЭКГ, сатурацию кислорода, температуру тела, состояние сосудов, суставов и показывают важные данные для 17 видов спорта. Имеют кнопку SOS в случае критического состояния, отправляют смс вашим родственникам!
  Умные часы Vyvo Watch 2.

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner