Продавець Магазин все для здоров'я Верія розвиває свій бізнес на Prom.ua 12 років.
Знак PRO означає, що продавець користується одним з платних пакетів послуг Prom.ua з розширеними функціональними можливостями.
Порівняти можливості діючих пакетів
Bigl.ua — приведет к покупке
Кошик
238 відгуків

Магазин «Все для здоров'я» 067-582-42-43

+380 (67) 582-42-43
Веліке прохання телефонувати!

Сила молитви, докази, дослідження.

Сила молитви, докази, дослідження.

У наш час, коли кількість церков різних конфесій зростає з кожним днем, мимоволі замислюєшся про те, яким чином відвідування церкви і проголошення молитви впливає на здоров'я людини.

Вивчивши стану людини під час молитви, вчені Інституту Бехтерева зробили наукове відкриття. Вони назвали цей феномен «четвертим функціональним станом мозку». Згідно з медичної енциклопедії хвороб, відомі всього три стану тіла: пильнування, швидкий і повільний сон. А тепер ще одне — «повільний», або молитовне неспання.


Головним висновком таких досліджень є те, що четвертий стан мозку настільки ж необхідно людині, як і всі інші. Відсутність одного з них порушує гармонійний розвиток людини, призводить до хвороби і деградації.

Під час глибокої молитви людина йде від реальності, що призводить до руйнування патологічних зв'язків в мозку і в організмі. Йдучи від образів патології, людина і сприяє свого одужання. Він відчуває, що світ тлінний, тимчасовий, приймає справжні цінності, приходить до гармонії з Богом. Через молитву видужують навіть хворі на рак в неоперабельній стадії (такі факти відомі науці).

У Науково-дослідному психоневрологічному інституті імені В. М. Бехтерева в лабораторії нейропсихофизиологии протягом останніх сорока років досліджувалися нейрофізіологічні механізми емоцій, поведінки і свідомості людини.

Результатом цих досліджень стали практичні рекомендації для людей, які страждають психічними та психоневрологічними захворюваннями, тобто людей з порушеннями свідомості і емоційного поведінки.

Молячись, онкологічний хворий втрачає страх смерті, долає зневіра, а це призводить до цілком об'єктивного зростання імунітету, зростає опірність хвороби, життя продовжується, можливо самовилікування.

Експерименти показали, що стан хворих поліпшувався при читанні молитви.

В якості піддослідних — православні і католицькі священики, представники індійських релігійних вчень (медитація). Тривалість експерименту — приблизно півгодини. Його учасникам пропонувалося прочитати «про себе» вірш і молитву. У результаті виявилося, що при читанні вірша ритми мозку частішали, при молитві — ставали рідше, майже зникали.

При православній молитві спостерігається повне зникнення коркових ритмів. Людина відходить від психотравмуючої дійсності і, повертаючись до неї, більш адекватно оцінює її.

Потребу в молитві закладена в свідомості людини. Свідомість, тобто спільне знання, має 3 рівня:


перший — молитва — спостерігається при низькочастотних биотоках (дельта-хвилі);

другий — спілкування з близькими людьми — при більш високій частоті (тета — ритм — 7 Гц);

нарешті, третій — соціальне спілкування (альфа-ритм).

Потреба в свідомості на всіх перерахованих рівнях з самого початку, тому людині потрібно молитися, мати сім'ю, активно жити в суспільстві.


Молитва відключає кору мозку, звільняє людину на час від земних турбот, невротичних ситуацій. Крім того, нормальне функціонування всіх трьох рівнів свідомості визначає психічне здоров'я людини. Проте в сучасному суспільстві ухил робиться на розвиток соціального рівня свідомості на шкоду іншим.

Регулярне читання молитов і заняття йогою можуть надати благотворний вплив на здоров'я людини. До такого висновку прийшли вчені з Університету Павії (Pavia), Італія, які зазнали ці методики на добровольцях.


У дослідженні взяли участь 23 особи, яким пропонувалося повторювати або молитви або мантри з йоги. Керував їх діями інструктор, який не був пов'язаний з дослідниками. Учасникам не говорили, скільки часу слід вимовляти молитви або мантри.


Було встановлено, що під час експериментів у учасників встановлювалося глибоке рідкісне дихання. Для серцево — судинної системи характерні ритми за 10 секунд. Такий же ритм дихання встановлювався і при читанні молитов, тобто системи синхронізувалися. Крім того, при глибокому і рідкісному диханні кров краще збагачується киснем.


При використанні цієї методики — читання молитов і мантр — у хворих з серцевою недостатністю нормалізувався серцевий ритм, вони ставали спокійнішими. Було відзначено, що тривале читання мантр і молитов нормалізувало частоту дихання, тобто ця методика може надавати довготривала дія на здоров'я.


Молитви йдуть на користь людському організму, стверджують американські вчені. На думку дослідників, виголошення молитов надають неоціненну допомогу людям з підвищеним кров'яним тиском і діабетикам: за кілька хвилин знижується рівень холестерину в крові, а також нормалізуються обмінні процеси.


Дослідження проводилися спільно з відділенням кардіології одного з міських шпиталів: вчені запросили кількох ченців, сестер і священиків помолитися за пацієнтів, що страждають різними серцевими недугами. Зауважимо, що пасивних учасників досліду було більше семисот: протягом кількох днів лікарі робили замітки в спеціальних журналах про стан цих хворих, а коли експеримент завершився, зібрали всі дані і передали їх вченим.:


В результаті проведених дослідів завдяки молитвам темпи одужання багатьох пацієнтів збільшилися майже в два рази — приблизно на 93%. Всі сердечники без винятку пішли на поправку набагато впевненіше, ніж раніше. Людина, що вимовляє молитву, повністю зосереджений на спілкуванні з Богом, ймовірно, це призводить до нормалізації багатьох процесів в організмі. Необхідно також відзначити, що в дослідженнях брали участь представники різних релігій.


Група дослідників з Університету Північної Кароліни прийшли до висновку: пацієнти з серцевими захворюваннями менше страждають від ускладнень, якщо за них моляться, — після того, як простежили за перебігом післяопераційного одужання хворих, що перенесли ангіопластику. У тих, за кого молилися ускладнень була на 20-30% менше.


Експеримент мав складний сценарій: 150 людина після операції лікувалися так званими альтернативними методами: розслаблення, масаж, керовані образи і молитви. Ця остання терапія полягала в тому, що сім груп з представників різних релігій молилися за людей, які про це навіть не знали, як і їх лікарі.


В ході молитви пульс, тиск, склад крові та інші параметри організму нормалізуються.


Вечірня молитва нейтралізує стреси, переживання дня, заспокоює нервову систему, сприяє хорошому сну.

 

 • Інструкція до розумним годинах Vyvo Watch Generation 2.
  Інструкція до розумним годинах Vyvo Watch Generation 2.
  Розумні годинник Vyvo Watch Generation 2, це замір тиску, ЕКГ, рівень кисню в крові, робота легенів, серцевий ритм, стан міжсуглобової рідини, м'язів і кісток, 17 виидов спорту, температура тіла, рівень стресу, кнопка SOS.
  Інструкція до розумним годинах Vyvo Watch Generation 2.
 • Умные часы Vyvo Watch 2.
  Умные часы Vyvo Watch 2.
  Умные часы Vyvo Watch 2 ( США), это медицинские часы второго поколения, которые показывают артериальное давление, ЭКГ, сатурацию кислорода, температуру тела, состояние сосудов, суставов и показывают важные данные для 17 видов спорта. Имеют кнопку SOS в случае критического состояния, отправляют смс вашим родственникам!
  Умные часы Vyvo Watch 2.

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner