Продавець Магазин все для здоров'я Верія розвиває свій бізнес на Prom.ua 12 років.
Знак PRO означає, що продавець користується одним з платних пакетів послуг Prom.ua з розширеними функціональними можливостями.
Порівняти можливості діючих пакетів
Bigl.ua — приведет к покупке
Кошик
238 відгуків

Магазин «Все для здоров'я» 067-582-42-43

+380 (67) 582-42-43
Веліке прохання телефонувати!

Мова і слово.

Мова і слово.

Мова і слово.


Використано матеріали книги Ст. Синельникова «Таємнича сила слова. Формула любові».

Що б ми не робили, що б не робили, ми неминуче користуємося мовою. Мова і слово проникають в усі аспекти людського буття. Іноді одне-єдине слово може зруйнувати сім'ю, позбавити життя всякого сенсу, вбити останню надію на зцілення. Іноді слово може воістину творити дива. Воно може зцілити безнадійно хворого людини, надати новий сенс життя.

Наше здоров'я, щастя, душевну рівновагу залежать від того, як ми говоримо і думаємо.
З допомогою слів, образів, відчуттів, звуків, запахів і смаків ми будуємо нашу модель реальності. Якщо ми змінюємо якийсь елемент у цій моделі, то ми вже по-іншому відчуваємо, дивимося, змінюється і весь світ. Будь-який стан людини є наслідком його моделі світу.

У кожної людини є чарівна паличка під назвою Слово. Одні з її допомогою перетворюють своє життя, допомагають оточуючим. Інші — створюють хвороби собі та іншим, наводять пристріт і псування.
Потрібне слово має прозвучати в потрібний час і в потрібному місці і в певній послідовності з іншими словами. А ось це зробити не просто. Важливо, що криється за Вашим словом. Важливі образи і почуття.

В кожній людині приховані всі енергії Всесвіту. Є в ньому Творчі сили, Руйнівні і Врівноважують. Ці ж сили є і в Природі. Руйнівні сили — темні, Творчі — світлі, що Врівноважують — Гармонія, Лад. Немає поганих або хороших. Кожна потрібна. Людина управляє всіма силами Всесвіту. Адже він народжений Богом і є його образом і подобою. Тому важливо, коли спілкуємося з Людиною, звертатися до його Світлого і Гармонійного стороні «Я».

Головне — не брехати. Треба бути самим собою. Потрібно нести відповідальність за кожне своє слово.
Мова — це система, сукупність звукових, словникових і граматичних засобів, що є знаряддям спілкування, обміну думками і взаємного розуміння людей у суспільстві. Мова є інструментом створення навколишнього світу.

Слово — основна одиниця мови. Має звукове, графічне і смислове значення. В звуці укладена Вічність. Графіка — це абетка. Сенс — це мислення людини та її психіка.

Мова — це інструмент. Це система символів і знаків, неявна філософська система. Конфуцій сказав: «Знаки і символи керують світом». Але хто ж їх створив? Тому слід уточнити: керує світом людина, яка створює знаки і символи.

Спілкування спонукає до спільної дії. Воно може бути творчою або руйнівною. Відбувається з'єднання енергій людей. Думки, образи, почуття стають загальними. Потім вони переходять в дії. Так відбувається процес створення. Слова і спілкування потрібні для спільного творіння. Для того, щоб включити колективний розум, а значить зробити думка у сто крат, в мільйон разів сильніше.

Спілкування — це життя. За будь-яким словом стоїть образ. У будь-якого слова є своя функція. «Словом можна вбити, Словом можна врятувати, Словом можна полки за собою повести» (Вадим Шефнер). Слово — не стільки те, що вимовляється людиною вголос, стільки те, про що він думає, у що вірить.

Російські вчені під керівництвом старшого наукового співробітника відділу теоретичних проблем РАН Петра Гаряева провели цікавий експеримент. З допомогою спеціального приладу, який посилює вплив слів, «обробили» насіння рослини арабідопсис. На насіння наговорювали прокляття. З'ясувалося, що такий вплив було подібно опромінення в 40 тисяч рентген. Від такої ударної дози порвалися ланцюжка ДНК і хромосоми, розсипалися й переплуталися гени. Більшість насіння загинули, а ті, що вижили дали потомство з мутаціями. Причому незалежно від того, кричали або шепотіли дослідники слова прокляття — руйнівний ефект був однаковим. Виходить, що не сила звуку, а сенс сказаного вплинув на рослину.
Після прокльонів вчені вирішили випробувати силу благословення. Результат був приголомшливим. Зерна пшениці, які отримали дозу 10 тисяч рентген, в яких порвалися ДНК і так далі, після слів благословення зійшло і стали нормально розвиватися.

А адже генетичні апарати всіх живих істот від рослин до людини працюють за універсальним законам. Дослідження показали, що під впливом промови молекули води структуруються особливим чином, шикуючись в складні ансамблі. Людиною керує не саме слово, а те, що стоїть за ним, то є образ. Пам'ятаєте? — «На початку було Слово, і Слово було у Бога, І Слово було Бог», «І Слово стало плоттю...». Тобто Всевишній створив ДНК і все живе за допомогою Слова, звукових вібрацій.

Що таке буква? Буква — це символ, що володіє сакральним сенсом. У давньоруської абетки за кожною літерою стояли не тільки слова і образи, але і цілі фрази, як на санскриті. А у них теж букви і фрази. І так нескінченність прихована в кожній букві.

Давньослов'янська мова — це один з найбільш стародавніх мов, від якого беруть початок більшість сучасних. Але до нього була слов'янська руница. Руни — одна з найбільш древніх писемностей Аріїв і слов'ян.

У стародавній абетці зашифровано послання наших предків нам, нині живучим. У ній викладено основні заповіді.

Азъ Буки Веди — Я Бога Відаю (Знаю). Аз — основа, начало. Основа всього — знання Бога і своїх предків (батьків, своїх коренів). Я (Азъ) -перша літера в абетці (а не остання, як в сучасному алфавіті). Саме з мене починається мій Світ, моя Всесвіт.

Глаголь, Добро — кажи, роби добро. У Пушкіна: «Дієсловом палити серця людей». Дієслово — це і слово і діло одночасно. Глаголь — говори. Кажу — значить роблю. А що потрібно робити? Добро.

Добро Є Життя. Життя є добро. Тільки добром створюється і підтримується життя. Зло її руйнує.

Живете Зело Земля. Живіть зело землею і на землі. Бо вона годувальниця-матінка наша. Земля дає життя.

І Како Люди Мислите — Він Наш Спокій. Тобто як ви, люди, думаєте — такий ваш світ. От Вам і закон відбивання. Що посієш, те й пожнеш.

Рци Слово Твердо — кажи слово твердо. Слово твоє повинно бути твердим. Сказав — зробив.

Оук Ферт Херъ Ци Черв'як — далі сенс втрачається, так як втрачені деякі букви і образи. Ци — енергія життєво важлива, вища структура. Звідси значення слова «батьки» — від «Ці», що йдуть від Бога йдуть.

...і так далі...

 • Інструкція до розумним годинах Vyvo Watch Generation 2.
  Інструкція до розумним годинах Vyvo Watch Generation 2.
  Розумні годинник Vyvo Watch Generation 2, це замір тиску, ЕКГ, рівень кисню в крові, робота легенів, серцевий ритм, стан міжсуглобової рідини, м'язів і кісток, 17 виидов спорту, температура тіла, рівень стресу, кнопка SOS.
  Інструкція до розумним годинах Vyvo Watch Generation 2.
 • Умные часы Vyvo Watch 2.
  Умные часы Vyvo Watch 2.
  Умные часы Vyvo Watch 2 ( США), это медицинские часы второго поколения, которые показывают артериальное давление, ЭКГ, сатурацию кислорода, температуру тела, состояние сосудов, суставов и показывают важные данные для 17 видов спорта. Имеют кнопку SOS в случае критического состояния, отправляют смс вашим родственникам!
  Умные часы Vyvo Watch 2.

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner