Продавець Магазин все для здоров'я Верія розвиває свій бізнес на Prom.ua 12 років.
Знак PRO означає, що продавець користується одним з платних пакетів послуг Prom.ua з розширеними функціональними можливостями.
Порівняти можливості діючих пакетів
Bigl.ua — приведет к покупке
Кошик
237 відгуків

Магазин «Все для здоров'я» 067-582-42-43

+380 (67) 582-42-43
Веліке прохання телефонувати!

НОУ-ХАУ методика визначення талантів і якостей вашої дитини!

НОУ-ХАУ методика визначення талантів і якостей вашої дитини!

Вашій увазі пропонується система дослідження області підсвідомості, психічної сфери і пам'яті людини, яка здатна вирішувати широкий спектр завдань, пов'язаних з питаннями виявлення фактів прихованих подій з минулого і сьогодення, надійності та передбачуваності людини, визначення його дійсних мотивів, прогнозування поведінки і оцінки ставлення до того чи іншого діяння, явища або персони.

Метод, покладений в основу СОТ SprintTest, базується на способі психозондування — варіанті пред'явлення тестових питань (стимулів) та реєстрації реакцій без використання спеціальних датчиків. Даний метод розроблений групою вчених під керівництвом академіка В. В. Смирнова. Відмітна особливість методу комп'ютерного психосемантичного аналізу, реалізованого в СОТ SprintTest, це можливість в режимі on-line тестування провести повноцінний опитування людини в умовах, коли його свідомість не бере участь в процесі цього дослідження.

На відміну від поліграфа (детектора брехні), СОТ SprintTest дозволяє крім приховуваної інформації виявити також і неусвідомлювану інформацію (приховану в глибинах його пам'яті), найчастіше недоступну усвідомленням самим користувачем.

Метод психозондування, застосовуваний в СОТ SprintTest, повністю незалежний від втручання (суб'єктивної інтерпретації) оператора, так як всі «хитрощі» вирішені алгоритмічно на рівні комп'ютерної програми. Наприклад, слова (фрази) – стимули особливим чином маскуються, щоб обстежуваний не міг усвідомити, яке в даний момент питання йому пред'являється. Тим не менш, стимул збуджує відповідну зону семантичної пам'яті, однак воно доступне зоровому аналізатору для його повноцінного сприйняття.

Практично всі існуючі нині методи психологічного обстеження грішать вельми істотним недоліком — не враховується поточний стан обстежуваного і можливе його зміна в процесі тестування. Наприклад, людина може стомитися, втратити вихідну мотивацію, випробувати короткочасний афект. Все це неминуче деформує результат. У психозондировании таке питання повністю знімається, так як тестові стимули, які належать одній досліджуваної категорії, зустрічаються на всьому часовому протягом тесту неодноразово.

Результати більшості психометричних методик прийнято досить вільно тлумачити, виходячи з особистого досвіду і знань Спеціаліста. Тому питання цінність тесту, в кінцевому рахунку, зводиться до того, наскільки Замовник довіряє думці і досвіду проводить інтерпретацію експерта.

Рівень автоматизації процесів отримання та аналізу інформації в СОТ SprintTest дозволяє виключити суб'єктивність прийняття рішень тому, що витягнута інформація проходить перевірку на її статистичну достовірність та відповідність поставленим цілям непараметричний алгоритмом в автоматичному режимі.

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner