Програма "Кидає палити", NSP, США
- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 64223
7 866,92 ₴
Показати оптові ціниПредставляємо вам нову програму від NSP «Кидає палити»
Просто кинути палити? Звичайно! Це можна робити кілька разів на день! Жарт...
Існує цілий ряд методик, які допомагають людині зробити цей серйозний крок у своєму житті більш ефективним. Ось ці важелі:
1. Призначте дату, щоб встигнути підготуватися.
Більшість курців хоча б раз у житті вирішували: «Все, з завтрашнього дня — жодної затяжки!» Звичайно ж, вони стримували слово. Аж до першої нервової струсу або моменту забуття...
Проблема в тому, що куріння – не тільки фізіологічна, але і психологічна залежність. Можливо, ви цього не усвідомлюєте, але сигарета тісно пов'язана певними ритуалами: можливістю видихнути в розпал нервового робочого дня, обговорити в курилці те, що не можна обговорювати в офісі, поговорити по телефону з коханою людиною, випити чашку кави, і т. д. Якщо ви кидаєте курити в один день, на місці цих значущих моментів утворюється зяюча діра: начебто все добре і чашка кави в руці, але чогось не вистачає...
Тому кидати палити з завтрашнього дня — спірний варіант. Краще призначити точну дату. Не надто близьку, щоб встигнути підготуватися, і не надто далеко, щоб не передумати.
Підготовка полягає в наступному. Вам необхідно відв'язати паління від щоденних відпочинку і задоволень. Якщо ви звикли поєднувати чашечку кави з сигаретою — пийте, але без сигарети. Пообіцяйте собі: «Я зараз вип'ю кави, а перекурю через 15 хвилин» — і виконайте обіцянку. Якщо вам необхідно неформальне спілкування з колегами, ідіть на нього без сигарети, знову-таки пообіцявши собі перекур через деякий час.
І коли в результаті настане день Х, ваша ломка, пов'язана з відмовою від сигарети, буде вже не настільки сильна.
2. Записуйте значущі для вас ситуації (тригери) і виключайте їх з життя.
Кілька днів скрупульозно описуйте всі моменти, коли ви закурювали. «П'ю ранкову каву». «Закурив, щоб поговорити з колегами». «Сів у машину». Потім спробуйте змінити хоча б ті ситуації, які повторюються день у день.
Наприклад, якщо ви звикли викурювати сигарету під ранкову каву, почніть пити чай. Або зовсім перейдіть на здорові сніданки: навряд чи вам захочеться палити під вівсянку.
3. Замістити куріння іншими задоволеннями або зайнятістю.
Ідеальний час, щоб кинути палити – відпустку. Стресів, провокують тягнутися до сигарети, немає. Цікавою діяльності повно: сплав по бурхливій гірській річці або автобусне турне по Європі, де ніхто не буде гальмувати або провітрювати Лувр, щоб дати вам можливість перекурити... Головне тут – винести із такого досвіду усвідомлення: «Я курю не тому, що хочу, а тому, що мені просто нудно і нема чим себе зайняти».
4. Займіться спортом.
Якщо говорити про замісної терапії, то фізичні вправи — один з найбільш здорових варіантів. Як показують дослідження, заняття спортом відволікають від думок про сигарети, піднімають настрій та дарують відчуття контролю над собою.
5. Придумайте, як побороти порив.
Бажання закурити найчастіше виникає спонтанно. Спочатку ми на емоціях хапаємося за сигарету, затягиваемся, і лише потім мозок волає: «Що ти робиш, ми ж обіцяли!» А пізно.
Тому вкрай важливо витримати невелику паузу між «Ох, як хочеться закурити» і клацання запальнички. Експерти запевняють, що гостре бажання вхопитися за сигарету триває не більше 3-5 хвилин. Придумайте, чим можна заповнити цей час, і постарайтеся вивести це дія на автоматичний рівень. Наприклад, потягнуло до нікотину — отжимаемся кілька разів, або жуємо тверде яблуко, або гриземо зубочистку, або просто відкриваємо вікно і робимо кілька глибоких вдихів.
Підійде будь-який варіант, аби заповнювачі пауз стабільно був під рукою в потрібний момент.
6. Підключайте соцмережі або утворіть колектив off-line.
Звучить смішно, але ті курці, які розповідають про хід своєї боротьби з шкідливою звичкою в соцмережах, домагаються успіху значно частіше, ніж ті, хто намагається боротися з тягою до сигарет офлайн.
Завдяки соцмережам або реальної групі вас будуть підтримують інші люди. Крім того, соцмережі повні мотивуючими історіями тих, хто вже зав'язав з курінням.
7. Збільште вміст харчових волокон в раціоні.
Дослідження, проведене вченими з Університету Буффало (США), довело: чим більше овочів і фруктів споживає людина, тим легше вона переносить відмова від куріння.
Сіль в тому, що потяг до тютюну наш мозок нерідко плутає з тягою до клітковині. Пригостившись салатом з капусти або хрустким яблуком, ми обманюємо організм: йому починає здаватися, ніби бажане він вже отримав, а тому сигарета ніби як неактуальна. Само собою, що продукт Локло від NSP з цим впорається просто ідеально!
8. Використовуйте спеціальні засоби, що знижують фізичну залежність від куріння.
Перше серед них – Лецитин . Справа в тому, що в процесі куріння в організмі порушується механізм створення ацетилхоліну – одного з головних наших нейромедіаторів. Він просто витісняється нікотином. Як тільки людина кидає палити, він починає страждати від дефіциту ацетилхоліну, що сприймається як справжня ломка. Лецитин дає організму відносно швидко заповнити дефіцит ацетилхоліну і полегшити процес відмови від куріння. Другий найважливіший ресурс – це 5-Ейч-Ті-Пі Пауєр . Його завдання – дати можливість нашій нервовій системі створити необхідну кількість найважливішого нейромедіатора – серотоніну. Коли людина бореться з залежностями будь-якого характеру, витрачання серотоніну йде подвоєними темпами. Це призводить до зниження настрою, тривожності. Для того, щоб усунути цей ефект, ми використовуємо 5-Ейч-Ті-Пі Пауєр
9. Прискорте процес детоксикації.
Необхідно активувати легкі для прискореного самоочищення від продуктів горіння і надлишку густого слизу, яка постійно утворюється у курців, як механізм захисту. Ідеальні продукти для цих цілей це СС-А і Хлорофіл рідкий.Спільна дія цих двох продуктів дає активний дренажний ефект щодо легенів. Причому часто настільки інтенсивний, що колишні курці навіть лякаються кількості відокремлюваного. А коли вони бачать, ЩО було в їх легенях, то їх мотивація на цьому шляху значно збільшується.
10. Пройдіть поведінкову терапію з допомогою психотерапевта.
Цей фахівець проаналізує ваш психологічний профіль, допоможе знайти причини, які змушують вас тягнутися до сигарет, і підкаже, як змінити спосіб життя, щоб тяга до нікотину знизилася.
P.S. Не треба зациклюватися на якомусь одному способі. Спробуйте поєднати кілька методів, вибравши ті, які здаються вам найбільш розумними і комфортними. Це значно підвищить ваші шанси на успіх.
Програма «допомога кидає палити» допоможе Вам зробити цей рішучий крок до здоров'я і дасть Вашому організму вийти на інший рівень на шляху відновлення здоров'я. Приблизну схему прийому цієї програми дивіться нижче.
1 місяць |
Доза |
Кратність |
||
Лецитин NSP |
2 кап. |
3 |
||
Хлорофіл рідкий |
5 мл |
2 |
||
Сі Сі-Ей |
2 кап. |
3 |
<td class="mceVisualAid" style="box-sizing: border-box; padding: 0px; vertical-align: top; text-align: left; font-weight: normal;</tr>
Основні | |
---|---|
Виробник | Nature's Sunshine Products |
Країна виробник | США |
Вага | 1101.5 г |
- Ціна: 7 866,92 ₴